FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Pet Jun 14, 2013 8:47 pm
metadonman ::Ceo dan sam proveo spavajuci i dremajuci to ne mogu navesti kao negativni simtom terapije prgitron+ribavirinom. Moze biti zbog te jurniste, videcemo kakav ce dan biti sutra.Danas cak ni male promene temperatura dan ocena 10 . Svakati cast drzim ti fige M da skupis i curicu na more da povedes ja cu biti srecan i sa placenim racunima ali sam i siguran da ce doci neka bolja vremena pozdrav za sve vas

   Samo nemoj o racunima!Dozivim stres svaki put kad otvorim postansko sanduce.I svidja mi M kao nadimak!!!A i radim kao M agarac.Salim se,samo guraj dalje.Kinta uvek stigne i bice bolje.Prva nedelja je prosla super.I love you
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty dan 10

Ned Jun 16, 2013 12:53 am
valjda je deseti, samo prvi dan mi skoci temperatura od pegintrona i to je to vec drugi dan sam kao nov.Da radim mogao bih cak i taj prvi dan pregurati. Nema onog koji nije rekao kakve ti srece imas,... Samo da tako ostane
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Ned Jun 16, 2013 7:08 am
metadonman ::valjda je deseti, samo prvi dan mi skoci temperatura od pegintrona i to je to vec drugi dan sam kao nov.Da radim mogao bih cak i taj prvi dan pregurati. Nema onog koji nije rekao kakve ti srece imas,... Samo da tako ostane

11-ti! Pobegao ti je jedan i to subota 15-ti.jun.Sve u svemu dobre vesti!Very Happy
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty pa na 7 primam u sredu ce 3 znaci 3x7 izgleda da mi bezi stosta

Pon Jun 17, 2013 7:21 am
Kakav dan, Odakle poceti sa zenom vec duze vreme imam problema tj imamo ih u kuci zato sto na svako moje pitanje je odgovor ne znam. Pa kad ne znas znam ja mr...s kod svoje mame pa nek ti titra. E ne mogla je izaci kako dolikuje ali ne pocela je da razbacuje letnje bastenske stolice jer me je pre toga toliko vredjala da sam skocio sve stvari izbacio kroz prozor i rekao:"ajde pali ne mogu da te gledam vise" e na izlazu je resila da malo demolira moju imovinu sta ces onda sam ja demolirao nju gospodski samo low kik -ovima (da znam kako to zvuci i jako sam protiv nasilja nad zenama) ali kad jednostavno kucka oce trazi da je iznad i moras je spustiti na zemlju. Jebiga nisam izgubio veru u ljude drzao sam je kao malo vode na dlanu ona je pljuvala konstantno dok se casa nije prelila. Mozda je citav ovaj odlep vezan za terapiju ne znam ne vidim se ali mislim da nije jer super se osecam skuvao sam rucak bez kucke i deteta koje sam voleo do juce stoka mala za kavez, ne vaspitano AAAAAaa neka je izalo iz mene
Dan u pm aj videcemo sta nosi sutra
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Samo napred!

Pon Jun 17, 2013 11:29 pm
Kao što znaš, b'ate, ja sam uvek za kada su ovakve stvari u pitanju!

Evo, da ti olakšam pisanje dnevnika, ceo forum je odrađen - preprogramiran kako bi ste svi mogli da date svoj maksimum!

Verovatno vidite izmene što se tiče celog vizuelnog prikaza, sada su izmene i na samom tekst obrađivaču. Gore, sada, možete urediti Vaš post tako da sadrži linkove, slike sa kompjutera, youtube snimke, flash animacije, možete da farbate slova, možete da dodate dodatne smajlije, da dodate kalendar (posebno dobro za dnevnike), i još mnooogo toga je pripremio ISPIREMAN! Smile

Neke od dobrih prečica koje će Vam omogućiti kvalitetno pisanje teksta jesu:

Ctrl+B = PA UKUCAN TEKST IZLGEDA OVAKO   BOLD

Ctrl+U = PA OTKUCAN TEKST IZGLEDA OVAKO   UNDERLINE
Ctrl+I = PA OTKUCANI TEKST IZLGEDA OVAKO    ITALIC

Ctrl+Alt+R = ®️             / REGISTERED TRADEMARK

- Ja koliko znam, a 3 puta sam ležao na socijalnoj psihijatriji, nemam HCV (hvala Bogu) mada, ja sám u sebe sumnjam jer se nekako čudno gojim u pojasu iznad dupeta (spojleri) i donji deo stomaka... Sad sam smršao nekih 8kg ali ništa se ne vidi skoro na meni. U životu strije nisam imao, jer sam UVEK bio atletski građen (fudbaler), sada odjednom kako sam se ugojio- eto meni i to, ali kako sam smršao nadam se da će nestati.

Znam da sam otišao malo off-topic, ali eto, da znate svi da sam uz Vas ako ne svaki dan onda sam umom tu, jer mi jednostavno posao ne dozvoljava da ja editujem forum i da radim. Sad
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Uto Jun 18, 2013 12:47 am
metadonman ::Kakav dan, Odakle poceti sa zenom vec duze vreme imam problema tj imamo ih u kuci zato sto na svako moje pitanje je odgovor ne znam. Pa kad ne znas znam ja mr...s kod svoje mame pa nek ti titra. E ne mogla je izaci kako dolikuje ali ne pocela je da razbacuje letnje bastenske stolice jer me je pre toga toliko vredjala da sam skocio sve stvari izbacio kroz prozor i rekao:"ajde pali ne mogu da te gledam vise" e na izlazu je resila da malo demolira moju imovinu sta ces onda sam ja demolirao nju gospodski samo low kik -ovima (da znam kako to zvuci i jako sam protiv nasilja nad zenama) ali kad jednostavno kucka oce trazi da je iznad i moras je spustiti na zemlju. Jebiga nisam izgubio veru u ljude drzao sam je kao malo vode na dlanu ona je pljuvala konstantno dok se casa nije prelila. Mozda je citav ovaj odlep vezan za terapiju ne znam ne vidim se ali mislim da nije jer super se osecam skuvao sam rucak bez kucke i deteta koje sam voleo do juce stoka mala za kavez, ne vaspitano AAAAAaa neka je izalo iz mene
Dan u pm aj videcemo sta nosi sutra

    Ja sigurno necu da te osudjujem za reakciju.Istuci zenu=sranje ali to koliko zene umeju da preteraju...Moj bata kaze za mene da mogu i stok da iznerviram.Mozda ima veze sa reakcijom na terapiju ali pre ima veze sa bolescu.Zdravi ljudi beze od bolesnih,a znas i poslovicu,sit gladnom ne veruje a ni zdrav bolesnom.Kada ste vas dvoje usli u pricu o tvom lecenju bas i niste razmisljali a kada je pocelo ona se uplasila obaveze i ovo je verovatno bio nacin da zbrise.Zasto? Samohrana majka ako je resila da udje u vezu veruj da je u mnogome to uradila zarad sigunosti.Bio si ok sa detetom,osetila se sretnom i opustenom po pitanju onoga sta donosi sutra.A onda pocinje terapija i ti pocinjes da se menjas,nisi vise okrenut njima,tebi treba paznja,podrska a to je ono sto njoj treba od tebe.Nepravdam sada ni nju a ni tebe to je jednostavno tako.A to koliko je dete razmazeno...Jbg,sta da ti kazem mi samohrane mame imamo trip da smo decu u startu uskratile za nesto pa im malo vise pustamo na volju.Neznam koje ti je godiste zena jer ja se sada druzim sa mamama koje su 10-15 godina mladje od mene i imaju neki poremeceni sistem vrednovanja,vaspitanja...Moje je razmazeno ali kada vidim njihovu decu veruj mi tesim se.Sutra je vec sada i ajde da uskladimo dane.Izvini za svako t koje nedostaje zeza me tastatura konkretno glupo t i neznam da li sam uspela da ubacim sva koja su progutana.Pisi sta ste resili!cheers
P.S    Ipak nemoj vise da primenjujes low kick!!!I love you


Poslednji izmenio monkeyb dana Uto Jun 18, 2013 12:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Nedostatak slova u tekstu)
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty dan ne znam :)

Čet Jun 20, 2013 10:27 am
Ej M PS me je nasmejao tacno si mi ulepsala trenutak.Skroz si procitala kao knjigu 82 godiste a mala ima 4 ziveli smo 3 meseca koliko god da sam je prihvatio (a stvarno jesam, jer sam ja imao jako dobar model ocuha).Sto ti kazes moje je razmazeno a kad vidim tudje tesim se.Ja mogu da ti kazem da je ovo stvorenje ni krivo ni duzno nevaspitano do te mere da je za kavez zivota mi ne preterujem.Pored toga ja sam bio ok rec niam rekao trpeo jer sam prihvatio.Dacu samo primer, bio sam kod sestre otisli smo pomog necaka malog u obdaniste nesto nije bio dobar pogledala ga je  i rekla "slusaj uju neka ti obuce cipelice" mali seo ja ga obukao i zinuo.Zato sto kuci dete sedi na hladnom ja kazem stavi sedalicu pod dupe ona kaze ovako (dok joj je mama na fejsu i  J sta joj radi dete)"samo ako mi mama kaze" ona ne odvajajuci pogled sa monitora citira moje reci mala poslusa za 100 dana nije rekla "slusaj njega i stavi to pod dupe" Sta drugo sestro vozi kod mame gde oces a ja cu naci nekoga ko ce ceniti dvosban stan dvoriste ali to je sr... koje nije bitno jer je materijalno.Bitno je da ja znam kakav sam covek ispao. A terapija kaze doktorica da mi je jak organizam da mi je nakon dve inekcije krvna slika dobra primio sam i trecu I samo taj dan tj juce dobijem temperaturu do 39 koja spadne brzo danas sam onako kao mamuran od juce i onda sve kao da se nista ne desava to je jako dobro ali to je moj organizam i ja cu pisati moja zapazanja vezana za terapiju i namerno tako i neke druge price da mozda vi primetite promenu u pisanju stilu,nacinu.....
PS. NECU Rolling Eyes
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Čet Jun 20, 2013 4:19 pm
metadonman ::Ej M PS me je nasmejao tacno si mi ulepsala trenutak.Skroz si procitala kao knjigu 82 godiste a mala ima 4 ziveli smo 3 meseca koliko god da sam je prihvatio (a stvarno jesam, jer sam ja imao jako dobar model ocuha).Sto ti kazes moje je razmazeno a kad vidim tudje tesim se.Ja mogu da ti kazem da je ovo stvorenje ni krivo ni duzno nevaspitano do te mere da je za kavez zivota mi ne preterujem.Pored toga ja sam bio ok rec niam rekao trpeo jer sam prihvatio.Dacu samo primer, bio sam kod sestre otisli smo pomog necaka malog u obdaniste nesto nije bio dobar pogledala ga je  i rekla "slusaj uju neka ti obuce cipelice" mali seo ja ga obukao i zinuo.Zato sto kuci dete sedi na hladnom ja kazem stavi sedalicu pod dupe ona kaze ovako (dok joj je mama na fejsu i  J sta joj radi dete)"samo ako mi mama kaze" ona ne odvajajuci pogled sa monitora citira moje reci mala poslusa za 100 dana nije rekla "slusaj njega i stavi to pod dupe" Sta drugo sestro vozi kod mame gde oces a ja cu naci nekoga ko ce ceniti dvosban stan dvoriste ali to je sr... koje nije bitno jer je materijalno.Bitno je da ja znam kakav sam covek ispao. A terapija kaze doktorica da mi je jak organizam da mi je nakon dve inekcije krvna slika dobra primio sam i trecu I samo taj dan tj juce dobijem temperaturu do 39 koja spadne brzo danas sam onako kao mamuran od juce i onda sve kao da se nista ne desava to je jako dobro ali to je moj organizam i ja cu pisati moja zapazanja vezana za terapiju i namerno tako i neke druge price da mozda vi primetite promenu u pisanju stilu,nacinu.....
PS. NECU Rolling Eyes

    Bitno je da si dobro!Evo pisem ti ovo u 5 ujutru i jedino sto zelim je da vise nekako zaspim.Proslu noc su klinci pravili zurku u dvoristu i bez obzira na buku sam zaspala oko 3.U 4 me budi tresak kao da su se zalupila vrata od promaje.Bunovna proveravam prozoro i vracam se u krevet ubedjena da sam sanjala.I onda pocinje.Tup,tup,tup-Dum.Nisu vrata, malci igraju kosarku.I tako do 5.Tapkanje,kos,tapkanje,kos.I u nisam izdrzala,izasla sam na balkon i rekla -Nadjite devojcice,molim vas-.I zamisli prestali su da igraju kosarku.I evo nema ih nocas,a ja sam i dalje budna...I iskukala sam ti se,i idem da legnem i valjda spavam.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty danas je bilo zlo

Sre Jul 03, 2013 4:57 am
Pisem taj dan kada primam pegintron (interferon jer samo danas imam, osecam posledice). Kao prvo moram da kazem za sebe da sam debil kakvog nema,zasto?....Pa zato sto mi je prosle srede palo na pamet da pod temperaturom koju sam merio u busu koja je isla do 39 zapalim kod prijatelja u Sremsku Mitrovicu da bi radio u nadnici na njivi.Ispucao sam celu nedelju ne videci ni sunca ni meseca.Ustajanje u 5 a kuci smo dolazili uvece u 19 (kako sam izgoreo na suncu suvisno je pisati) u 19 po dolasku kuci samo tanjir klope zamota se duvan za sutra i bukvalno u krevet i opet kao friking dan mrmota.Hteo sam sebi da pokazem da pored interferona i metadona mogu da radim u nadnici na polju i pokazao sam sebi da mogu (brali smo visnje,okopavali suncokret,brali metlice u kukuruzu).Naravno imunitet mi cele nedelje sve samo ne jacao naravno kao uzrok posledica rada u polju. Tako da danas kada sam primio inekciu otisla mi je temperatura na 39.8 u jednom momentu sam se tresao ne kontrloisano nisam mogao groznicu da iskuliram odskakao sam od kreveta i uz andol pa brufen obloge sada je sve na normali i osecam se bolje i bolje......Naravoucenije NECE ME NJIVA VIDETI SKORO alien
PS ej M neka si se ti meni onako rekla zato i jesmo tu jedno drugom da ispricamo sta im po glavi tapka hvala tebi i svima koji ste uz mene dok prolazim kroz ovaj ludi period I love you 
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Pon Jul 08, 2013 9:16 pm
metadonman ::Pisem taj dan kada primam pegintron (interferon jer samo danas imam, osecam posledice). Kao prvo moram da kazem za sebe da sam debil kakvog nema,zasto?....Pa zato sto mi je prosle srede palo na pamet da pod temperaturom koju sam merio u busu koja je isla do 39 zapalim kod prijatelja u Sremsku Mitrovicu da bi radio u nadnici na njivi.Ispucao sam celu nedelju ne videci ni sunca ni meseca.Ustajanje u 5 a kuci smo dolazili uvece u 19 (kako sam izgoreo na suncu suvisno je pisati) u 19 po dolasku kuci samo tanjir klope zamota se duvan za sutra i bukvalno u krevet i opet kao friking dan mrmota.Hteo sam sebi da pokazem da pored interferona i metadona mogu da radim u nadnici na polju i pokazao sam sebi da mogu (brali smo visnje,okopavali suncokret,brali metlice u kukuruzu).Naravno imunitet mi cele nedelje sve samo ne jacao naravno kao uzrok posledica rada u polju. Tako da danas kada sam primio inekciu otisla mi je temperatura na 39.8 u jednom momentu sam se tresao ne kontrloisano nisam mogao groznicu da iskuliram odskakao sam od kreveta i uz andol pa brufen obloge sada je sve na normali i osecam se bolje i bolje......Naravoucenije NECE ME NJIVA VIDETI SKORO alien
PS ej M neka si se ti meni onako rekla zato i jesmo tu jedno drugom da ispricamo sta im po glavi tapka hvala tebi i svima koji ste uz mene dok prolazim kroz ovaj ludi period  I love you 


Pisala sam da mi je brat presao da zivi u Novi Sad pre godinu dana zvanicno.Cera mi je bila kod njega a i ja sam sada od petka 5-og jula do sinoc bila do njih da pokupim mog malog monstrumcica.i da je vodim na more.Bilo nam je super u Novom Sadu.Strand,kupanje i sladoledi,jurcale smo se i prskale i napravile najveci zamak od peska na plazi.Da li si lud da se na lekovima bacis na tesku fizikaliju.Da znas da sam tu i pisacu nocas malo vise.Samo guraj napred i nemoj da glumis da si zdrav kao ja pa da te skuplja hitna pomoc
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty E super si mi rerkla

Pon Jul 29, 2013 1:41 am
Totalno sam pasivan do te mere da iz kreveta se premetim na stolicu i pustim seriju.dok nisam primao interferon nisam bio takav radio sam cimao se.....sada i ovo je puno (bar se ja tako osecam) sedim u mraku i guram usao sam u 8 nedelju temperature do 39 sada traju 2 dana sreda kada primim terapiju i cetvrtak. Tu sam drugari guram cim budem snage malo skupio nesto cu pisati
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Ned Avg 25, 2013 6:04 am
[quote="metadonman"]Totalno sam pasivan do te mere da iz kreveta se premetim na stolicu i pustim seriju.dok nisam primao interferon nisam bio takav radio sam cimao se.....sada i ovo je puno (bar se ja tako osecam) sedim u mraku i guram usao sam u 8 nedelju temperature do 39 sada traju 2 dana sreda kada primim terapiju i cetvrtak. Tu sam drugari guram cim budem snage malo skupio nesto cu pisati
[/quot

Vratla sam se u B.G. oko 15=og augusta.Vidim da nisi bas u najboljoj formi.Pisi kako si sada i sta te jos ceka.Ja sam bez kompjutera pa jos neko vreme necu biti redovna na forumu!Cool I love you 
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty ukratko

Uto Avg 27, 2013 9:04 am
Temperature me polivaju sreda i cetvrtak sutra primam 12 inekciju i sav sam u Q jer to je tak presek nakon koga cemo znati jel uspelo ili nije ne znam ni sam sta da mislim....Zeleo bih da jeste a opet i da nije jer bi to onda znacilo jos malte ne 9 meseci dobijanja tog sranja a vec sam u PM toliko pasivan da ne mogu komp da upalim....Ma koliko zeleo kao da mi je um slobodan a telo prikovano lancima .....Ali uspecu Hvala svima na podrsci
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Sre Nov 06, 2013 8:57 am
metadonman ::Temperature me polivaju sreda i cetvrtak sutra primam 12 inekciju i sav sam u Q jer to je tak presek nakon koga cemo znati jel uspelo ili nije ne znam ni sam sta da mislim....Zeleo bih da jeste a opet i da nije jer bi to onda znacilo jos malte ne 9 meseci dobijanja tog sranja a vec sam u PM toliko pasivan da ne mogu komp da upalim....Ma koliko zeleo kao da mi je um slobodan a telo prikovano lancima .....Ali uspecu   Hvala svima na podrsci
I evo malo i mene! Sta je sa presekom,da li su poceli tih 9 meseci sranja? Nisam ti bila neka podrska od letos ali dovoljno da ti kazem da sam zbog zdravlja sada i finansijski losije i sve u svemu BLJAK.Svu energiju cuvam za cedo mi i nemam je dosta. I da salju me u penziju.Neznam samo kako misle da zivim od iste. Kad mi napises sta se desava sa tobom pisacu ti o mojoj zabavi sa lekovima i lekarima.Nadam se da si jos tu i da ces da pises!!! KISS:cheers: flower 
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Uto Dec 03, 2013 2:18 am
metadonman ::Upravo citam one papire sto idu uz lekove da kucnem u sto puta u drvo ja juce kao da sam dobio c vitamin. Znaci nista od efekata losih nemam. E sad ima ona:"ako se po jutru dan poznaje", a opet ima i ona:"prvi se kucici u vodu bacaju".... Nisam pametan, Ribavarin pijem redovno (sad sam popio 3 kapsule) na papiru sam procitao da te kapsule tj miligramaza ide po kilazi zato ujutru dve a uvece tri. Opet kazem nisam pametan samo da ovako ostane i da u 13 nedelji pozitivno odgovori mi organizam na lek i mogao bih reci da sam na konju. Toliko od mene za dan 2. Generalno ocena 10 jer dans nisam imao ni temperaturu. Borba se nastavlja i sutra. Pozdravljam vas sve  cheers
Žao mi je što neko vreme nisam bio dostupan ovde, ali tako je kada se upustiš u vode "freelancer"-a. Naime, ima puno novosti do kojih je istraživačkim novinarstvom stigla SUZA, i mogu Vam reći da su novosti vrlo zanimljive!

Staviću ih pod temu Harm Reduction, jer imam još par pitanja...
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Čet Dec 05, 2013 4:18 pm
monkeyb ::
metadonman ::Temperature me polivaju sreda i cetvrtak sutra primam 12 inekciju i sav sam u Q jer to je tak presek nakon koga cemo znati jel uspelo ili nije ne znam ni sam sta da mislim....Zeleo bih da jeste a opet i da nije jer bi to onda znacilo jos malte ne 9 meseci dobijanja tog sranja a vec sam u PM toliko pasivan da ne mogu komp da upalim....Ma koliko zeleo kao da mi je um slobodan a telo prikovano lancima .....Ali uspecu   Hvala svima na podrsci
   I evo malo i mene! Sta je sa presekom,da li su poceli  tih 9 meseci sranja? Nisam ti bila neka podrska od letos ali dovoljno da ti kazem da sam zbog zdravlja sada i finansijski losije i sve u svemu BLJAK.Svu energiju cuvam za cedo mi i nemam je dosta. I da salju me u penziju.Neznam samo kako misle da zivim od iste. Kad mi napises sta se desava sa tobom pisacu ti o mojoj zabavi sa lekovima i lekarima.Nadam se da si jos tu i da ces da pises!!! KISS:cheers: flower 
Metadonmen,
Prvo da te pitam da li si dobro? Razmena iskustva o nasim bolestima,lecenjima,zenama...cim mi se javis!?Pisi,ovo je i molba i zahtev!!! Crying or Very sad Question 
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Čet Dec 05, 2013 4:38 pm
INSPIREMAN ::
metadonman ::Upravo citam one papire sto idu uz lekove da kucnem u sto puta u drvo ja juce kao da sam dobio c vitamin. Znaci nista od efekata losih nemam. E sad ima ona:"ako se po jutru dan poznaje", a opet ima i ona:"prvi se kucici u vodu bacaju".... Nisam pametan, Ribavarin pijem redovno (sad sam popio 3 kapsule) na papiru sam procitao da te kapsule tj miligramaza ide po kilazi zato ujutru dve a uvece tri. Opet kazem nisam pametan samo da ovako ostane i da u 13 nedelji pozitivno odgovori mi organizam na lek i mogao bih reci da sam na konju. Toliko od mene za dan 2. Generalno ocena 10 jer dans nisam imao ni temperaturu. Borba se nastavlja i sutra. Pozdravljam vas sve  cheers
Žao mi je što neko vreme nisam bio dostupan ovde, ali tako je kada se upustiš u vode "freelancer"-a. Naime, ima puno novosti do kojih je istraživačkim novinarstvom stigla SUZA, i mogu Vam reći da su novosti vrlo zanimljive!

Staviću ih pod temu Harm Reduction, jer imam još par pitanja...
Inspireman,malo si me zbunio jer si se ubacio sa ovom izjavom na prvu stranu,tj na sam pocetak njegovog lecenjai, pre nego sto je osetio lose efekte terapije.To sto te nema razumemo jer veruj mi znam sta znaci nemati vremena.Sada mi radi komp i bicu tu malo cesce.Novosti jesu zanimljive a veliki je pomak sto si uopste dobio odgovor i u relativno kratkom roku.To znaci da vise nikako ne mogu da ignorisu postojanje SUZA foruma-Srpsko udruzenje zavisnika.Najvecim delom si ti zasluzan za to pa u moje ime a verujem i u ime ostalih clanova ti se zahvaljujem na trudu,vremenu,a i novcu koji si ulozio u ovaj forum. cheers bounce Very Happy 
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Uto Dec 10, 2013 2:46 am
monkeyb ::
INSPIREMAN ::
metadonman ::Upravo citam one papire sto idu uz lekove da kucnem u sto puta u drvo ja juce kao da sam dobio c vitamin. Znaci nista od efekata losih nemam. E sad ima ona:"ako se po jutru dan poznaje", a opet ima i ona:"prvi se kucici u vodu bacaju".... Nisam pametan, Ribavarin pijem redovno (sad sam popio 3 kapsule) na papiru sam procitao da te kapsule tj miligramaza ide po kilazi zato ujutru dve a uvece tri. Opet kazem nisam pametan samo da ovako ostane i da u 13 nedelji pozitivno odgovori mi organizam na lek i mogao bih reci da sam na konju. Toliko od mene za dan 2. Generalno ocena 10 jer dans nisam imao ni temperaturu. Borba se nastavlja i sutra. Pozdravljam vas sve  cheers
Žao mi je što neko vreme nisam bio dostupan ovde, ali tako je kada se upustiš u vode "freelancer"-a. Naime, ima puno novosti do kojih je istraživačkim novinarstvom stigla SUZA, i mogu Vam reći da su novosti vrlo zanimljive!

Staviću ih pod temu Harm Reduction, jer imam još par pitanja...
     Inspireman,malo si me zbunio jer si se ubacio sa ovom izjavom na prvu stranu,tj na sam pocetak njegovog lecenjai, pre nego sto je osetio lose efekte terapije.To sto te nema razumemo jer veruj mi znam sta znaci nemati vremena.Sada mi radi komp i bicu tu malo cesce.Novosti jesu zanimljive a veliki je pomak sto si uopste dobio odgovor i u relativno kratkom roku.To znaci da vise nikako ne mogu da ignorisu postojanje SUZA foruma-Srpsko udruzenje zavisnika.Najvecim delom si ti zasluzan za to pa u moje ime a verujem i u ime ostalih clanova ti se zahvaljujem na trudu,vremenu,a i novcu koji si ulozio u ovaj forum.  cheers bounce Very Happy 

NAJISKRENIJE se izvinjavam!

Nisam čitao ovaj, po svemu sudeći, MID-THREAD i naiskrenije mi je drago što sam u prilici da vidim da ovaj forum iz nedelje u nedelju ima sve više i više posetilaca.

Voleo bih kada bi se makar 30% od Vas oficijalno registrovalo kao članovi U.G SUZA, pri čemu bi mogli dobiti status NVO (što i jesmo, ali po zakonima EU, moramo biti u registru kako bi dobili .org domen)...

- Takođe, još jedna molba jeste da se obrati pažnja na JHARM REDUCTION topic, a posebno akcenat staviti na FEMORAL INJECTING tj, injektovanje "u prepone".

SUZA BI, DIREKTNO, SA REGISTRACIJOM SVIH ČLANOVA stekla mnogo mnogo veći uticaj, iako je i ovaj na zavidnom nivou, i želim da izrazim plan da napravimo HR Guide za Injektovanje.
Sponsored content

Pegaz i hepatitis c - Page 2 Empty Re: Pegaz i hepatitis c

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu