FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

Kako Postaviti Avatar Empty Kako Postaviti Avatar

Pon Apr 15, 2013 10:05 am
Stvarno se trudim ali ne vidim kako da postavim AVATAR.
Nikada mi se to ne nije desilo da ne mogu da nadjem. Shocked

Kako Postaviti Avatar YNimHHo

Ovo bi kao moj AVATAR.
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

Kako Postaviti Avatar Empty Re: Kako Postaviti Avatar

Pon Apr 15, 2013 11:09 am
Dobrodosao/la na forum!
Ako imate problem sa postavljanjem avatar-slike, postoji dva razloga:
1) Idite na : profil, zatim avatar i tu podignite svoj avatar-sliku;
2) Ako niste uspeli, ili je slika prevelika(ili u dr. formatu), ili nemate trenutno dozvolu administratora da to ucinite!


Sve najbolje i nadam se da sam bar malo pomogao...pozz. Smile Exclamation
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Kako Postaviti Avatar Empty Re: Kako Postaviti Avatar

Uto Apr 16, 2013 1:11 am
Poštovani CLASSFIELD ,

Uradio sam ono što ste zahtevali. Nadam se da Vam je avatar sada po želji. Wink

Sve najbolje!


Osnivač, Glavni i Odgovorni,
Boris M.
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

Kako Postaviti Avatar Empty Re: Kako Postaviti Avatar

Uto Apr 16, 2013 2:59 pm
Ma znao sam ja kako se postavlja Avatar ali ja nisam video opciju uopste za to, trazi i trazi.
Takodje kada se udje u sajt ako se ne logujem odmah u malom prozoru koji se pojavi tj ako njega preskocim, ja ne mogu da nadjem mesto gde se loguje...

Da hvala na postavljenom Avataru slike legalnog leka koji bi bolesnom i nefunkcionalnom coveku pretvorio zivot u normalan koji je jeftin ali iz nekog razloga cudnog i bolesnog u 2013 u Srbiji nije bitno kako se narod oseca jel patnja u pravoslavnim drzavama je potrebna i pozeljna.
Jbt od cele Evrope pogodio sam gde da se rodim. Kao prstom u dupe.

Ljudi da li znate da oko 4000 ljudi mesecno pokusava da se pokrsti. Tj to se sada zove drugacije, Very Happy mole za azil u drugim zemljama i drzavljanstvo i da pljunu na zemlju i veru gde su propatili samo.
U stvari u istoriji se zvalo pokrstavanje. Ono sto su nekada ljudi pre umrli nego da predju u drugu veru sada sami beze od Srbije.
Ja kontaktirao nekog iz Ambasade Hrvatske da ga pitam sta mi je potrebno za drzavljanstvo da postanem Hrvat.
Naravno nisam rekao da je bolesni zdravstveni sistem od mene napravio Ustasu u srcu nego sam rekao da politicka situacija i razmisljanje ljudi na politickoj sceni kao i deo Srpskog naroda i Srpske institucije nisu dobri, da osecam kako je to jedno necivilizovano i ugrozavajuce drustvu gde se stvaraju maske na TVu za Evropu i da se ja koji sam od oca Srbina i majke Srpkinje ne osecam Srbinom nego osecam da pripadam i razmisljam vise kao Hrvati. Znaci to je kao kada gej oseca da sa njim nesto nije u redu i da ne moze da se prilagodi.
Ja jednostavno ne mogu da shvatim, razumem i podrzim i normalno zivim medju pravoslavcima i da se trazi ljudski izlaz iz toga.
Da nedaj boze da dodje do neke situacije ratne da ce mene nazvati opravdano domacim izdajnikom jel ja niti volim niti zelim Srbiju i to javno kazem, ne krijem se. Losa je, pogresna i ja to osecam isto koliko i svaki gradjanin Evrope i zapadnog civilizovanog sveta. Stim sto od njih bolje poznajem do koje mere je 50-60% naroda spremno da ide ovde i uvek oni koji su na vlasti. Politicari su nam uvek losi, pogresni, stetni i bespomocni sto se tice strane politike a sto se tice domace ugrozavajuci i stetni za narod.
Naravno ovde postoji 30% normalnog sveta koji nece nikada preovladati, jel na zapadu je takvih 95% a 5% cini tip poremecenih kakvih je vecina kod pravoslavaca.
Sponsored content

Kako Postaviti Avatar Empty Re: Kako Postaviti Avatar

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu