FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile"

Čet Nov 10, 2011 1:43 am
Ne znam koliko od vas je naletelo/videlo ista na ovu temu, ali je stvar toliko tragicna i potresna da me chudi sto Rusija ne preduzima neke vece mere da spasu omladinu od ove 'home made" droge!

Pogledajte samo ovaj klip:
https://youtu.be/cM6v-43-1PU?t=4m18s

Znaci... affraid
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty ...ili ovo...

Čet Nov 10, 2011 2:03 am
https://youtu.be/8J2rQONrBHQ?t=8s

Ne verujem da jedna (nekada) tolika sila poput Rusije, ne moze da skonta metadon za ljude kojima treba?!
Svuda gde vidim da diskutuju ljudi iz Rusije, stalno spominju da ne moze doci do metadona u drzavi... Strasno!!
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty how to

Čet Nov 10, 2011 2:24 am
koliko sam razumeo, crocodile se pravi od codeina, i kodeinskih tableta, od bilo koje milligramaze. Sad, ja znam metode za pravljenje (da pravim) metaafmetamin sa red phosphorus/muriatic acid metodom, sad ne znam da li je to isto to .... da li isto na fazon kako se izvadi pseudoefedrin iz tabeta, a onda se pseudoefedrin konfertuje u efedrin pa iz efedrina u amfetamin pa iz amfetamina u metamfetamin , ili je nesto drugacije??? mislim, moglo bi isto iz obicnog cafetina gold (gomile) izvaditi samo kodein , pa iz kodeina napraviti "metakodein" sto je u stvari krkokodil,,,
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty Re: Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile"

Čet Nov 10, 2011 2:48 am
Admin ::koliko sam razumeo, crocodile se pravi od codeina, i kodeinskih tableta, od bilo koje milligramaze. Sad, ja znam metode za pravljenje (da pravim) metaafmetamin sa red phosphorus/muriatic acid metodom, sad ne znam da li je to isto to .... da li isto na fazon kako se izvadi pseudoefedrin iz tabeta, a onda se pseudoefedrin konfertuje u efedrin pa iz efedrina u amfetamin pa iz amfetamina u metamfetamin , ili je nesto drugacije??? mislim, moglo bi isto iz obicnog cafetina gold (gomile) izvaditi samo kodein , pa iz kodeina napraviti "metakodein" sto je u stvari krkokodil,,,

Iskreno, sam proces pravljenja bas i nisam proucavao, znam da se pravi kod kuce, za jeftine pare, da ima jak 'kick' i da krace deluje od heroina... A posledice su evidentne posle gledanja klipova... STRASNO!
I ja sam pomislio da bi kodein mogao da se izoluje iz Caffetin-a, ali nikada nisam bas toliku krizu i potrebu imao da se upustam u ulogu 'hemicara'... Razz
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty MAJKU TI JEBEM...

Pet Dec 02, 2011 11:15 am
MENE JE ZAISTA TESKO ZASTRASITI I NATERATI DA POVRACAM, ALI SAM LADNO POVRACAO POSLE OVOGA...
ZNACI TAMO 5 MINUTA PRED KRAJ .... POGLEDAJTE: { SNAZNA OPOMENA ZA SVE KOJI SU SLABOG ZELUDCA } Exclamation Exclamation Exclamation


https://www.youtube.com/watch?v=VjEvqWzOfLQ&feature=player_embedded

OVA DEVOJKA NA 5-om minutu...


Poslednji izmenio Admin dana Pet Dec 02, 2011 11:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : devojka)
avatar
Perica merica
Moderatori
Broj poruka : 5
Reputacija: : 0
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 53
Lokacija : Bg-Ns

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty Re: Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile"

Pon Jan 23, 2012 9:58 am
boli tuki Ruse da spasavaju omladinu,to je jedina istina....oduvek su bili surovi............jedina istina...........a,krokoa sam video,ali gde su devojci prsti?????????????????????
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty jedna stvar mi nije jasna

Pet Mar 16, 2012 11:59 pm
Da li se ovakve stvari desavaju od auta ili samo od konzumiranja. Ako je samo u slucaju auta onda mogu i da shvatim nekoga da uzme to jeb** pogrsi covek ali ako je samo od konzumiranja onda moras biti totalni bolesnik pa se zveknuti sa tim.
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty Re: Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile"

Sub Mar 17, 2012 12:20 am
metadonman ::Da li se ovakve stvari desavaju od auta ili samo od konzumiranja. Ako je samo u slucaju auta onda mogu i da shvatim nekoga da uzme to jeb** pogrsi covek ali ako je samo od konzumiranja onda moras biti totalni bolesnik pa se zveknuti sa tim.


Rekao bih da je od konzumiranja, bar sam tako shvatio....

Sta je sa Srbijom? Zna se da je zabelezeno 1 - 2 slucaja 'raspadanja' od krokodila, al to su novine i vesti...
Zna neko sta se desava zapravo na ulici? Jel ga ljudi stvarno rokaju i u Srbiji?
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty nema ga u srbiji

Sre Okt 24, 2012 12:38 am
Riba koja je zavrsila sa raspadanjem je zavrsila zbog cistog nemara i straha da se javi lekarima. Svi znamo sta gadjanje u isto mesto prouzrokuje(infekciju) + los aut i eto ti prasine stigo krokodil. To su price da uplase omladinu da ne krenu tim putem.Vest je kolala par dana i pojeo vuk magarca.Niti da se izlecila nista samo tisina. Admin je mislim objasnio i kako se pravi kristal met u preskocima naravno.Krokodila kod nas nema i nema.
Sponsored content

Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile" Empty Re: Rusija - Dezomorfin AKA "Crocodile"

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu