FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!

S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

ROCK 'N' ROLL!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

ROCK 'N' ROLL!

Počalji  SOZO99 taj Uto Maj 21, 2013 3:13 am

Od kad znam za sebe slušam ROCK muziku, veliki i možda presudni uticaj na moje opredeljenje je imao
moj otac, koji mi je još kao malom puštao Led Zeppellin, Pink Floyd, The Doors itd..
Kasnije sam odrastao uz EKV i Haustor, pored stranih bendova gore navedenih i Nirvanu ; R.A.T.M. ; R.H.C.P. ; PLACEBO. itd.
...kako su prolazile godine moj muzički ukus je postajao sve istančaniji i složeniji....
Mada, ipak mislim da je trenutno slaba ponuda kvalitetnih , pravih rock sastava!
....preplavljeni smo tuc-tuc varijantama tehno muzike i hip-hopa.... ajde to i nekako, ali ima toliko šunda na TV-u
da generacije koje dolaze jednostavno nemaju pojma o muzici!(čast izuzecima) i što je najgore : ''Kako će se te mlade osobe razvijati uz sav taj šund?''
...muzika je za mene vrlo, vrlo bitna... Exclamation cheers
SOZO99
Moderatori

Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 42

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: ROCK 'N' ROLL!

Počalji  monkeyb taj Uto Maj 21, 2013 3:44 am

sozo99 :: Od kad znam za sebe slušam ROCK muziku, veliki i možda presudni uticaj na moje opredeljenje je imao
moj otac, koji mi je još kao malom puštao Led Zeppellin, Pink Floyd, The Doors itd..
Kasnije sam odrastao uz EKV i Haustor, pored stranih bendova gore navedenih i Nirvanu ; R.A.T.M. ; R.H.C.P. ; PLACEBO. itd.
...kako su prolazile godine moj muzički ukus je postajao sve istančaniji i složeniji....
Mada, ipak mislim da je trenutno slaba ponuda kvalitetnih , pravih rock sastava!
....preplavljeni smo tuc-tuc varijantama tehno muzike i hip-hopa.... ajde to i nekako, ali ima toliko šunda na TV-u
da generacije koje dolaze jednostavno nemaju pojma o muzici!(čast izuzecima) i što je najgore : ''Kako će se te mlade osobe razvijati uz sav taj šund?''
...muzika je za mene vrlo, vrlo bitna... Exclamation cheers

Ali realno od kraja 80=ih mi nemamo rok scenu.Znas kakav je rejting imao Van Gog tada a sada je jedan od vodecih bendova.Klinci mogu da idu na koncerte Partibrejkersa,Bajage a ja sam uz njih odrastala.Malo su se isrosili u medjuvremenu.Novih nema a Pink vlada.Cerka mi ima 9 godina i isla je na rekreaivnu na Kopaonik.Isli su u diskoteku,tamo je slavila rodjendan uz njoj nepoznatu muziku.Slusala je Severinu i neke Indijce,Koreance i naravno Makarenu.A skola u koju ide je jedna od najboljih tj.u centru pa ovi vidjeniji tamo upisuju svoju decu.I to je to... Tuzno.Pazi i tehno,i rep i hip-hop ima tu gotivnih stvari ali gore navedeno je nepodnosljivo.A deca cim izadju iz kuce na to ce da na lete i eto moje dete je autsajder po pitanju muzike.To ispravljamo tako sto ona svoje drustvo uci da slusaju nesto drugo.I najbitnije mama je jako sretna sto joj se ovo ne dopada.Udavila sam malo! Embarassed

I cudno je sto se i ovde malo pise o muzici koja zivot znaci.Cupa iz bedaka.Budjenj uz muziku i cerkin osmeh i jos ako je sunce eto najave divnog dana cheers flower
monkeyb
Moderatori

Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SOZO99 taj Uto Maj 21, 2013 6:19 am

Udavila?, ma naprotiv, sve sto si napisala je gola ISTINA i žao mi je što je tako ....
- ali , eto ima i klinaca koji drugačije (pametnije) razmišljaju, najbitnije je da ima ko da ih uputi u prave stvari...
u tvom slučaju ,to si ti Exclamation JEA, samo napred Exclamation cheers
SOZO99
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  monkeyb taj Pon Jun 03, 2013 3:40 am

SOZO99 :: Udavila?, ma naprotiv, sve sto si napisala je gola ISTINA i žao mi je što je tako ....
- ali , eto ima i klinaca koji drugačije (pametnije) razmišljaju, najbitnije je da ima ko da ih uputi u prave stvari...
u tvom slučaju ,to si ti Exclamation JEA, samo napred Exclamation cheers

Sund vlsda ne samo u muzici.Pogledaj klinke koje idu na malu maturu.Zavrsile osnovnu,imaju 14 godina a nose platforme od 12cm ili uz mini suknju ili uz helanke,dekoltei koji vise otkrivaju nego pokrivaju,pogledaj im slike na FB profilima.I slusaju Cecu,Karleusu... 20 godina nam upropascavaju decu.Da li ste gledali predstavu "Pevaj brate",ne seriju to je vec komercijala,Mislim da ima na You tube i eto ti stanje nase muzicke scene!Ne mogu da nadjem gde si napisao a EKV.Pustam ceri,a ipak mi je omiljena stvar Krug i Markic(bubnjar) je tako nazvao grupu koja odrzava koncerte i sviraju njihove stvari.Kasnim po dete,odoh!!! cheers
monkeyb
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SOZO99 taj Pon Jun 03, 2013 1:42 pm

Slažem se naravno, katastrofa šta sluša današnja omladina Exclamation
U naše vreme...eee,..pa ne da nije bilo toga nego su to bili džiberi(blago rečeno)!
A danas, danas si faca.....čemu to vodi, koji je to mozak..? Exclamation Question
SOZO99
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  monkeyb taj Pon Jun 03, 2013 11:30 pm

SOZO99 :: Slažem se naravno, katastrofa šta sluša današnja omladina Exclamation
U naše vreme...eee,..pa ne da nije bilo toga nego su to bili džiberi(blago rečeno)!
A danas, danas si faca.....čemu to vodi, koji je to mozak..? Exclamation Question

Burazer mi je tvoje godiste,od njegove pete sam ga vodila na koncerte Riblje corbe,Haustora,EKV,Brejkersa.Cak sam mu nabavila mini koznu jaknu za koncert Iron Maidena=a.Ha,lepa vremena.I stigose 90=te.U nasoj zgradi njih sestoro 75=76.I pustise dop na ulice.I pocese splavovi i naravno Dzej,Ceca uz kriminal i rat.Mi malo stariji se kao pacovi zavukosmo po kucama,pobegosmo preko a vi...Tvrdim da ste generacija koja je najgore prosla.Do 16 ste ziveli u normalnom svetu a onda ako nisi uvukao duks u trnerku bolje ne izlazi na ulicu,dobre patike i jaknu ostavi kuci.I nema vise koncerta,nema vise klubova ostao je samo mulj.I iz toga imamo danasnji jet-set,pink-shit.Pisem i pocinjem da penim.Od njih sestoro,brat mi je ok i jos jedno dete koje je mama odvela preko.Ostali su po instiucijama,na lekovima i ima onih koji nisu vise medju nama!!! Poceli smo o muzici,izvini.Takav je dan ali isle smo na koncert Kruga,devojcice od 14god,grupaBuZzz deca iz kraja!!! Nije sve otislo dovraga i nadam se da nas ipak nece progutati cheers
monkeyb
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SOZO99 taj Uto Jun 04, 2013 7:32 am

Pa tu negde do mog godišta +-2g. je i bilo nešto, mada sam morao da se krijem u vreme mobilizacije i rata stare YUGE! Ali dobro ipak sam imao sreće i love da obidjem pola Evrope sa crvenim matorim pasošem i OK. ekipom, da upoznam strendjere koji znaju šta je dobro, da se zezam, a onda je krenuo haos, demonstracije na faksu,pa bombardovanje(bio sam u gardi preživeo bombu na straži,naravno odmah me skinuli bez nadoknade ikakve...to je sad dr. priča) pa rušimo TV,vladu(5. okt.), ubiše premijera i nekako kako smo više propadali, tako nam je i muzika postajala sve skrnavija i gora!!
A kao klinac sam svirao bubnjeve i imao svoj bend,skidali smo PUNK bendove,EKV itd..
A sad, sad kupi tata sintisajzer sa milion programu nekom klincu i on pravi muziku, to je još i najbolja varijanta...da ne koment. pevaljke polugole i klinke sa mature(što ti reče) Exclamation UŽAS,fuj,bljak...i ja sam zapenio sad..dosta je...inače ću da krenem da p......
SOZO99
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

EKV

Počalji  SOZO99 taj Uto Jun 04, 2013 1:23 pm

Sorry, zaboravih, EKV tema je na istom mestu=MUZIKA, samo druga po redu ,posle rock'n'rolla Exclamation Cool
Sve najbolje i naravno pozdrav...music is my best frend Exclamation
SOZO99
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

ROCK'N'ROLL

Počalji  monkeyb taj Čet Maj 15, 2014 4:20 pm

http://youtu.be/SkW1aszE3X8
11.jun,dolazim na koncert!!!
monkeyb
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  monkeyb taj Pet Jun 13, 2014 7:42 am

monkeyb ::http://youtu.be/SkW1aszE3X8
11.jun,dolazim na koncert!!!

Peti dan,exit.  QOTSA koncert je bio... Jedino mi je krivo sto se nisam nikom javila da dolazim.Cerka mi je polagala za crveni pojas i stigla sam knap i nema veze bilo je fenomenalno. cheers cheers :cheers:http://youtu.be/YbJcgNttiME
monkeyb
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole