FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!

S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

BESPLATNE AKCIJE.....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

BESPLATNE AKCIJE.....

Počalji  SOZO99 taj Uto Maj 28, 2013 1:26 am

Obećanja, obećanja, obećanja.....pa opet obećanja Exclamation
Do sada dobismo samo 1700din. , 5 akcija NIS-a i jednu Aerodroma Beograd....
Najaviše prodaju TELEKOMA pred izbore, na svim vestima, novinama, ma svuda i prodjoše izbori a para nigde Exclamation Question .....TELEKOM nije ni prodat još uvek...haha Exclamation
eeee, kako bi mi prijala ta finansijska injekcija sada, pa nek' je i 50e, opet je dobro...

A sećate se najave od 2000e od akcija Exclamation Question
To se dogodilo u svim zemljama u tranziciji, samo kod nas NE Exclamation ZAŠTO Question Question Sad
SOZO99
Moderatori

Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 42

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Akcije

Počalji  monkeyb taj Uto Maj 28, 2013 7:17 pm

SOZO99 :: Obećanja, obećanja, obećanja.....pa opet obećanja Exclamation
Do sada dobismo samo 1700din. , 5 akcija NIS-a i jednu Aerodroma Beograd....
Najaviše prodaju TELEKOMA pred izbore, na svim vestima, novinama, ma svuda i prodjoše izbori a para nigde Exclamation Question .....TELEKOM nije ni prodat još uvek...haha Exclamation
eeee, kako bi mi prijala ta finansijska injekcija sada, pa nek' je i 50e, opet je dobro...

A sećate se najave od 2000e od akcija Exclamation Question
To se dogodilo u svim zemljama u tranziciji, samo kod nas NE Exclamation ZAŠTO Question Question Sad

Stvarno me cudi ovo tvoje pitanje.Parice trbaju njima izgleda vise nego nama.Kod njih je i noz i kolac pa sto bi ga isekli nama u korist. Surprised
monkeyb
Moderatori

Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

dosije pajser

Počalji  metadonman taj Sre Maj 29, 2013 11:20 am

Zamislite mene pajsercinu, pa nisam bio ni tako mlad. Ne ja sam bio lenj i kada su svi isli da pisu akcije ja sam sedeo kao dzangrizalo matoro i k.... da izvinete ko baba zvocao:"Sta se primate trcite dobice te akcije .... ". Bitno da dupe nisam pomerio. Kad eto ti dan ide ekipa po akcije nema veze soma soma beda beda a ja ni to jer sam bio suvise pametan da bi otisao i upisao akcije. Ma treba me ko iz crtaca ;" s koliko zelite da vas pocastim" Sto se tice akcija javno se deklarisem kao som somina koji nije ni nece dobiti ni cvonjka zato sto je najpametniji CCC
metadonman
Moderatori

Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Re: BESPLATNE AKCIJE.....

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh