FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

morfin-sulfat 10mg/5ml Empty morfin-sulfat 10mg/5ml

Sre Maj 29, 2013 11:12 am
Moj jedan prijatelj je slucajem nesresnih okolnosti ostao sa dve ovakve doze od 10 miligrama na 5 mililitara naravno to je solucija za oralnu upotrebu i sada to stoji dok polemisemo da li to moze da se furne (po principu ako furne terapiju sa poila zasto ne bi furno 20mg morfina (molteni italijanski je u pitanju) ) Ja sam za to da popije a on da ga furne a jos je i na 100kapi metadona.Da li je to bezbedno? da li to uopste moze tako? i ako moze da li ce osetiti nesto preko svoje terapije koju pije. Eto drugari pomozite ako ste upoznati sa temom ili znate nesto o ovome dajte neku povratnu
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

morfin-sulfat 10mg/5ml Empty Re: morfin-sulfat 10mg/5ml

Čet Maj 30, 2013 5:39 am
Vidim da je post pisan u podne , tako da ste se do sada sigurno već odlučili.....
Ipak da kažem da je (NKJKJ) furnuo morfin-sulfat u ampuli i sredio se, samo to je bilo jako davno...
Kako deluje preko meta, naravno da postoji sinergija, tj. dve supstance povećavaju dejstvo jedna drugoj, ali isto tako i nus pojave, tako da je krajnji ishod nepredvidljiv....(moje mišljenje) Exclamation
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

morfin-sulfat 10mg/5ml Empty tako je odlucili

Pet Maj 31, 2013 11:43 pm
Posto drugar i nije kao ja (a ja bi sve odma puno, zato sami u ovoj situaciji sada gde jesam) Posto on nije smeo oralne solucije morfija od 10mg mu je ostalo brdo tako da sam ja furno dve tj 10 kubika i nista ali nista posto mi ni to nije bilo dovoljno onda smo nasli i flastere fentenyl 25mg (na tri dana ga otpusta) i nista tako da sam definitivno odlucio da je metadon metadon ne idem vise ni levo ni desno imam terapiju koja mi omogucava da zivim cist e sad sto sam ja bolestan pa bi vijao high ne znam gde to je vec druga stvar.Ovo sam uradio jer nikada pre nisam se susreo sa ovim stvarima sad kad jesam svima da kazem ako naidju na to samo da prodju pored toga
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

morfin-sulfat 10mg/5ml Empty Re: morfin-sulfat 10mg/5ml

Sub Jun 01, 2013 9:29 am
Message reputation : 100% (2 votes)
metadonman ::Posto drugar i nije kao ja (a ja bi sve odma puno, zato sami u ovoj situaciji sada gde jesam) Posto on nije smeo oralne solucije morfija od 10mg mu je ostalo brdo tako da sam ja furno dve tj 10 kubika i nista ali nista posto mi ni to nije bilo dovoljno onda smo nasli i flastere fentenyl 25mg (na tri dana ga otpusta) i nista tako da sam definitivno odlucio da je metadon metadon ne idem vise ni levo ni desno imam terapiju koja mi omogucava da zivim cist e sad sto sam ja bolestan pa bi vijao high ne znam gde to je vec druga stvar.Ovo sam uradio jer nikada pre nisam se susreo sa ovim stvarima sad kad jesam svima da kazem ako naidju na to samo da prodju pored toga

A zamisli mene neznalicu kada sam dobila prvu terapiju u centru i kada sam ih pitala da li su sigurni da je ovo met.A oni meni pa draga kod meta nema vise high!To sto si imala prilike pre da pijes je bilo samo nekada davno.Pa dobro kada je tako.Ne bismo se mi dopisivali ovde da svi nismo jurili high,a jurili bi ga i dalje da nemamo neke druge stvari koje su nam sada prece.I super je sto ih imamo.Drage osobe hvala vam sto postojite!!! cheers
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

morfin-sulfat 10mg/5ml Empty super receno

Sre Jun 12, 2013 8:55 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Bas to cinjenica da vodim cist nacin zivota jer ne mogu reci da me moja terapija vozi ja nju ne osetim nisam uradjen ali nemam ni crva nista omogucava mi da zivim sa normalnim pogledima na svet.Tek sada polako vidim sta je sreca imati zenu cerkicu voleti...Svako budjenje svaki dan nesto novo.Male stvari koje cine srecnim naravno prvo su tu dragi ljudi koji vole nas pa tek onda nasi gedzeti. Kad smo kod malih stvari i srece, cale mi je doneo iz Beza zmaja prekljuce sam ga podigao na 50m koliko ima kanapa bio sam presrecan kao dete malo.Ali vidis kolika je to borba kad i pored svega bi vijao taj high i borim se da svim silama i izbegavam sve stvari osim sto popijem lorazepam i sanval to ponekad daleko od preterivanja.Hocu reci da sam na dobrom putu osecam ali i sam vidim koliko sam bolestan i koliko jos imam da radim na sebi da bih dostigao neki ajde da kazemo zen nivo jednu tacku gde cu stojati cvrsto i odatle ici kroz zivot i resavati prepreke koje se svakodnevno serviraju.Dok ne postignem taj trenutak imam staku kao jedno pomagalo koje mi samo pomaze da stignem do tog cilja i kada stignem samo cu je ostaviti ili recimo stafetu prepustiti nekom drugom.
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

morfin-sulfat 10mg/5ml Empty Re: morfin-sulfat 10mg/5ml

Sre Okt 29, 2014 11:43 pm
Ne možete da zamislite koliko mi je drago kada gledam ove postove posle nekog vremena! Nisam mogao neko vreme kao ADMIN ovog foruma da se ulogujem, ali vidim da ste Vi ti koji su ga držali "budnim". Posao leči.
Sponsored content

morfin-sulfat 10mg/5ml Empty Re: morfin-sulfat 10mg/5ml

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu