FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!

S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

dogadjaji iz mog zivota,bolje reci dogadjaji vezani za moje lecenje Metadonom

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

dogadjaji iz mog zivota,bolje reci dogadjaji vezani za moje lecenje Metadonom

Počalji  Milos Vasic taj Pet Okt 18, 2013 11:58 pm

Sad u prosli ponedeljak sam isao na kontrolu,podigla mi je Metadon sa 230 na 240kapi,samo da bih dobija uvek po sest boca,to mi je bi cilj i to sam uspeo i uradio,iskrenost i zdrav razum uvek prevlada a i malo matematike:) Smile jer sad po njihvoj matematici(U Kikindskom dispanzeru)dok sam imao 230kapi dobijao sam dva puta po sest boca i jednom pet.A sad posto sam na 240 dobijam dva puta po sest i jednom sedam.A i sest da dobijam uvek,ostane mi visak od 120kapi,ali posto su geniji,sad ovako debili racunaju,sta da radim.Skupljacu flassice za crne dana kao i za putovanja neka i sl.Toliko za sad od mene

Milos Vasic
Moderatori

Broj poruka : 10
Reputacija: : 1
Datum upisa : 30.09.2013
Godina : 36

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu