FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

kad te izneveri prijatelj  Empty kad te izneveri prijatelj

Pet Mar 23, 2012 8:46 am
Nisi me pazio.....Kada mogao si prvom prilikom na srce si mi zgazio, na ladnom betonu pustio si drugaru krv da lipti, lezo sam i dok krv tekla mi je niz usta mrmljao sam sto?.
Nagao si se nad mene i vise hlado nije bilo, hteo sam pogled tvoj, osmeh tvoj...
Jer vise nije nista vazno, jer vise nista nije kao pre...
Ali doslo je do greske, ustvari greske nije bilo. Osmeha nema jer ga nije ni bilo.....Pa gde sam ja to gledo.Za cim sam ja to zudeo: za bratom,za drugom.....
Vise nista nije vazno, jer vise nista nije kao pre.
Pogled ti video nisam jer u lice pljuno si me...Dugo sam slusao korake noci kako udaljavas se tiho sa mojim novcanikom ne stajes.....Tiho i ne okreces se. Zadnje zvuke koje sam cuo su bile suze moje koje su curile na beton...i srce moje zgazeno koje vise nikada kucati nece kao sto je kucalo pre jer.....
Vise nista nije vazno, jer vise nista nije kao pre Exclamation Question Arrow
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

kad te izneveri prijatelj  Empty Re: kad te izneveri prijatelj

Pet Mar 23, 2012 10:37 am
Ostavila te devojčica ? Lek protiv jedne žene je druga žena Wink

https://www.youtube.com/watch?v=sYcGt9_hDvQ cheers čaše lomim ruke mi krvave Very Happy

metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

kad te izneveri prijatelj  Empty moze

Pet Mar 23, 2012 10:22 pm
Vanja ::Ostavila te devojčica ? Lek protiv jedne žene je druga žena Wink

https://www.youtube.com/watch?v=sYcGt9_hDvQ cheers čaše lomim ruke mi krvave Very Happy


hvla ti na stihovima Smile ali ovo se odnosilo stvarno na najboljeg prijatelja koji me je uhvatio ne spremnog podigao mi sav kes buro i a ja osto u duuuuuugu koji ne znam odakle ni kako da pocnem . A ovaj je samo nestao. Ne mogu da verujem da ljudi zive sa tobom ,rade jedu jeb* sve i onda ti noz u ledja zabiju
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

kad te izneveri prijatelj  Empty Laž i mimikrija

Pet Mar 23, 2012 11:27 pm
su stvari koje su danas "IN" ili još bolje kako to kaže uvaženi


Elvis DŽ.Kurtović "U modi je biti šupak " link dole Smile

https://www.youtube.com/watch?v=6pHr6JJXQRY

A ovo ti je za utehu Wink

https://www.youtube.com/watch?v=r4SDKB5i4NM&feature=related
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

kad te izneveri prijatelj  Empty sluske na glavi

Sub Mar 24, 2012 12:02 am
zavaljen lezim, dok misli mi lete thnx Crying or Very sad
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

kad te izneveri prijatelj  Empty Na kraju...

Ned Apr 01, 2012 11:31 am
Svaki narkoman, ružna ali stvarna činjenica, dokle god je "narkoman" - ostaje na kraju sam.
Moraš shvatiti, da u tom svetu - nema drugova. On je došao, uzeo, i otišao. Moraš biti jak, zato smo ovde - kako ja to volim da kažem - ZAJEDNO SAMI!

Ja imam "sreću", pa imam zaista prelepu, i prepametnu devojku, društvo - novo - koje se ne drogira , i presrećan sam. Počeo sam, pored istih, da shvatam šta su prave vrednosti, te sam započeo lagano skidanje sa metadona. Kako bi moj dobar drugar rekao: "Štake koja me pridržava..." . Nadam se da ću uspeti, što naravno niko ne može da garantuje, ali eto... Na kraju, i pandorine kutije, ostaje ... nada.

Nadaj se boljem sutra, jer ja verujem da možeš i da ćeš naći 3x boljeg druga, jer te isti ne zaslužuje ako je to tako kako si ispričao, metaforički, i ako te je to toliko pogodilo. Sada si ti na potezu. Budi jak, stisni zube. Nije lako. Ja sam i u SUP išao zbog "ljubavi". Da li zbog one drugarske, ili one prema devojci - nebitno - ume da napravi PROBLEM.

Jutro je pametnije od noći. Posle kiše sunce svane. Sutra nešto MORA biti bolje nego danas, i juče. Na kraju tunela, uvek je svetlo. I da ideš u krug, pitanje je vremena kada ćeš shvatiti da si prešao preko cilja više puta.

Glavu gore.

S poštovanjem.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

kad te izneveri prijatelj  Empty Kako si ovo rekao samo

Pon Apr 02, 2012 2:32 am
"on je dosao, uzeo i otisao...." To je to sto nisam besan, ljut jer sam sam dozvolio da budem zaslepljen i tako verujem slepo. Dok me samo u jednom momentu nije tresnulo tako jer "on je dosao, uzeo i otisao" A Mene ostavio sa jos jednom debelom skolom iza sebe. Eto mnogo mi je drago zbog tebe sto imas devojcicu koja ti odgovara i da ti odgovaras njoj to je velika stvar. Kao i nove prijatelje koji su van ove price. Mislim da samo vreme i strpljenje moze doneti plodove nekog rada ako se naravno radi kako treba.
Spostovanjem M
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

kad te izneveri prijatelj  Empty Respect 4 Respect

Pon Apr 02, 2012 5:34 am
Evo, ovakav vid razgovora je nešto za šta ja - merodavan ili ne - mogu reći da je " razgovor na nivou ". Iako je tema "touchy" (srp. osetljiva), ti si se poneo kao kulturna osoba, sa ponetim ponašanjem "od kuće" ... što se kaže. Negde nam se, možda, u ovom smlučaju i mišljenja - po tebi - razilaze (jer, sa svim dužnim poštovanjem) ja nisam ti, i nisam video, "okusio", ili pak bio tamo da vidim šta je bilo - već to najblolje ti znaš kako je, i kako će biti te šta može biti budućnost. Ovakav odgovor, iliti razgovor, na ovom nivou, od "korisnika" - nisam davno video. Sve što si izneo, a po najviše način na koji si izneo i obratio mi se zaslužuje - POŠTOVANJE SA MOJE STRANE, KOJE SADA IMAŠ.

Kako si u mojim očima, kao "korisnik" stekao poštovanje, javno te pozivam da se pridružiš najvišoj "instituciji" u našoj zajednici - "MetadonPlus®" TEAM-u, koji se prvo oformio na "prvoj oficijalnoj skupštini" , i kako je na istoj usvojen statut - ova zajednica je postala možda i jedina zajednica koja dela, ovako aktivno i profesionalno. Šteta je šo će uvek neko biti takav, onakav kakav je jedan utopist. Ne, ovde ima mesta samo za one koji su iskusili život opiatomana i ono što je najbitnije, ŽELE DA PROMENE NEŠTO!

Sa poštovanjem,
Cert. ADMIN
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

kad te izneveri prijatelj  Empty Re: kad te izneveri prijatelj

Pon Apr 02, 2012 7:32 am
Imala sam ljubav 5 godina,živeli skupa, voleli se najviše na svetu,on se nije drogirao,mislili smo naš je ceo svet i da ljubav neće nikad prestati,a onda dodje jedan trenutak kad ljubav počinje da bledi da postaje navika i da se javljaju prve sumnje u ispravnost osećanja.Moja je velika greška što sam mislila da me neće nikad ostaviti, a upravo se to desilo i pored toga što smo imali i novac i prijatelje koji nisu ovisnici,jednostavno nestalo je strasti ,ljubavi,želje.U svakom slučaju danas žalim samo za jednim ,a to je što nismo taj deo ljubavi krunisali decom i žalim za izgubljenim vremenom koje je otišlo u nepovrat,žalim ali ne naričem nad sudbinom nego se trudim da osnujem porodicu,tražim nekog koga ću voleti i ko će me voleti ovakvu kakva sam ,to nije lako ali nije ni teško,čovek samo treba da pokaže svoja osećanja a ne da ih krije.Ljubav ugušimo sakrivajući osećanja.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

kad te izneveri prijatelj  Empty Re: kad te izneveri prijatelj

Sre Apr 10, 2013 7:30 am
Vanja ::Imala sam ljubav 5 godina,živeli skupa, voleli se najviše na svetu,on se nije drogirao,mislili smo naš je ceo svet i da ljubav neće nikad prestati,a onda dodje jedan trenutak kad ljubav počinje da bledi da postaje navika i da se javljaju prve sumnje u ispravnost osećanja.Moja je velika greška što sam mislila da me neće nikad ostaviti, a upravo se to desilo i pored toga što smo imali i novac i prijatelje koji nisu ovisnici,jednostavno nestalo je strasti ,ljubavi,želje.U svakom slučaju danas žalim samo za jednim ,a to je što nismo taj deo ljubavi krunisali decom i žalim za izgubljenim vremenom koje je otišlo u nepovrat,žalim ali ne naričem nad sudbinom nego se trudim da osnujem porodicu,tražim nekog koga ću voleti i ko će me voleti ovakvu kakva sam ,to nije lako ali nije ni teško,čovek samo treba da pokaže svoja osećanja a ne da ih krije.Ljubav ugušimo sakrivajući osećanja.

Nazalost to je realnost koja se desava svima svakodnevno,ja sada sam nasao devojku sa kojom zivim i stvarno zelim da uspe...Ali da bi uspelo potrebno je da zele obe strane...Mogu ti reci da je dobro sto niste imali dece jer bi se razisli svakako a kao dete razvedenih roditelja kazem ti da to uopste nije prijatno tj totalno pogresno....Nastavi da trazis i nacices ali nemoj gubiti sa nekim vreme mislim na 5 god (to ti kazem iz iskustva jer sam spucao u dupe dve veze od 4,5 i jednu od 5) za max 6 meseci ti coveka upoznas i stvar je odluke da li prihvatas kakav je i naravno da li on prihvata kakva si ti...Koliko god trazio i bio zgazen nisam izgubio veru u ljude nadu da ipak postoji osoba koja ce meni da da samo onoliko koliko ja njoj mogu da dam.Sada imam prelepu vezu koja je u pocetku koja ima potencijal ... Bitno je da je moguce vera i zelja
avatar
Milos Vasic
Moderatori
Broj poruka : 10
Reputacija: : 1
Datum upisa : 30.09.2013
Godina : 42
Lokacija : Kikinda

kad te izneveri prijatelj  Empty Vecna tuga narkomana,alkoholicara i svih zavisnika

Sub Okt 05, 2013 2:28 am
Recicu u kratko kako sam ja shvatio kako sve ovo funkcionise,mislim na zavisnost.Cilj a cilj je pakao u koji na kraju svi koji se neizvuku stizu tamo garant,u vecnu smrt i tamu.Hiljade je puteva do pakla kao i sto je hiljade puteva koji vode coveka nazad na svetlost!Alkohol,jedan put u propast,heroin,drug put,stotine drugih droga i stotine puteva,a svaki taj put vodina isto mesto!Dobro,siguran sam da 99%ljudi zna da je to tako,jedino sto nas 99%ljudi tih istih neznamo potpuni izlaz iz ovih paklenih situacija.Nisam iskreno sad ja bas neki fanaticni vernik,ali hriscanin,pravoslavac jesam imam porodicnu slavu koja se u mojoj familiji 3veka slavi,a tri veka je fakticki starije od cele USA:)Slava mi je sv.Djurdjic,mislim da bih trebalo i malo vere,ljubavi.uzajamne pomoci tj saosecanja jedno drugom dati,samo tako,samo uz pomoc ciste dobrote mozemo pobediti cisto zlo!!To garantujem.Hvala...
avatar
Milos Vasic
Moderatori
Broj poruka : 10
Reputacija: : 1
Datum upisa : 30.09.2013
Godina : 42
Lokacija : Kikinda

kad te izneveri prijatelj  Empty Vecna tuga narkomana,alkoholicara i svih zavisnika

Sub Okt 05, 2013 2:45 am
Recicu u kratko kako sam ja shvatio kako sve ovo funkcionise,mislim na zavisnost.Cilj a cilj je pakao u koji na kraju svi koji se neizvuku stizu tamo garant,u vecnu smrt i tamu.Hiljade je puteva do pakla kao i sto je hiljade puteva koji vode coveka nazad na svetlost!Alkohol,jedan put u propast,heroin,drug put,stotine drugih droga i stotine puteva,a svaki taj put vodina isto mesto!Dobro,siguran sam da 99%ljudi zna da je to tako,jedino sto nas 99%ljudi tih istih neznamo potpuni izlaz iz ovih paklenih situacija.Nisam iskreno sad ja bas neki fanaticni vernik,ali hriscanin,pravoslavac jesam imam porodicnu slavu koja se u mojoj familiji 3veka slavi,a tri veka je fakticki starije od cele USA:)Slava mi je sv.Djurdjic,mislim da bih trebalo i malo vere,ljubavi.uzajamne pomoci tj saosecanja jedno drugom dati,samo tako,samo uz pomoc ciste dobrote mozemo pobediti cisto zlo!!To garantujem.Hvala...
Sponsored content

kad te izneveri prijatelj  Empty Re: kad te izneveri prijatelj

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu