FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

Methadonia HBO Documentary Empty Methadonia HBO Documentary

Sre Apr 17, 2013 8:58 pm
Ako niste gledali mozete naci na netu pa skinuti ili pogledati:

This film follows a group of recovering drug addicts over period 18 months at the New York Center
for Addiction Treatment Services. The Center provides group therapy and outpatient support. Many clients are
former heroin addicts on Methadone Maintenance.



https://youtu.be/M7P-YQZqbr8
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

Methadonia HBO Documentary Empty Re: Methadonia HBO Documentary

Ned Maj 05, 2013 12:45 pm
Zanimljiva priča o metadoncima u U.S.A.
*vredi pogledati
*malo je duži nego što sam očekivao

u svakom slučaju solidna priča nekolicine amera na MET-u, koji im je spasio život....
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

Methadonia HBO Documentary Empty Re: Methadonia HBO Documentary

Čet Maj 09, 2013 2:03 am
Znas koji su uslovi tamo, kakve opcije imaju, kvalitet usluge i leka.


Sada sam gledao cene Methadona i kutija od 100 tableta 40mg Mallinckrodt kosta 35$.
To je moja terapija za malo vise od dva meseca. Da kazemo da apoteka ima zaradu duplu i da platim 70$ svaka dva meseca.
Kao sto se islo u Apoteku Igor po lekove koji su se dobijali na komad, da ja sa receptima odem i podignem tacno komada koliko treba za nedelju dana.
Placam na mesecnom nivou i nisam na teretu drzave a kvalitet zivota mi skace, sposobnost radna, izgled se poboljsava.
Sta god ko rekao ili mislio ja to mogu da dokazem probom od 3 meseca pa da vide kakav cu biti.

Methadonia HBO Documentary 0fTx6tH

Znaci sa sve zaradom apoteke, neka bude i mali porez za drzavu mene bi izasla terapija oko 120e za 6 meseci i mir u kuci.
Ja zdrav, nema rizika od ubrizgavanja. Ja ne trazim bocu od 100 tableta da nosim kuci.
Dodjem i kao u Igor apoteci kada narucuju lekove, daju mi u papiru samo za tu nedelju.
Ovako ne ide, sta god ko rekao meni je od ovoga lose i ne pokriva lek lepo sto kaze Hrvat, osim slabosti on i ne pokriva
lepo koliko god da popijes i to svako od vas u dubini duse zna, samo tesite sebe.
Nezaboravite da pijete najaci moguci opijat posle heroina koji je u neku ruki i jaci i sedite pred ogledalo i pogledajte se i pomislite jel to to.
Da li je to sto ste vi popili zadnja nada kohja gasi najgore bolove od raka kostiju, suzbija kasalj kod tumora pluca, itd.
Da li je to to, zamislite sebe i nedaj boze da vam tada neko da ovo.
Ako je ovo taj opijat najaci neka nam je bog u pomoci ako se razbolimo od tako necega i daju nam ovo, mislite i na to.

Sponsored content

Methadonia HBO Documentary Empty Re: Methadonia HBO Documentary

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu