FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI Empty ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI

Sre Maj 08, 2013 2:51 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Poštovani,

kao što ste videli na našem blogu, koji ima preko 13.000 pregleda nedeljno, na stranici www.narko-manija.blogspot.com ; postoji najsvežiji članak. U pitanju je anonimna anketa o tome koliko ste zadovoljni sadašnjom terapijom, i koliko se slažete da alternativa metadonu treba da bude SROM... I još po nešto.

Anketi možete pristupiti i direktno, preko secure link-a (secure link obezbeđuje da preko 256-bitno enkriptovane veze - potpuno anonimno, što se i garantuje enkripcijom) pošaljete Vaše odgovore.

https://secure.jotformeu.com/MilanovicB/anketa

Dakle, praktično je svejedno da li ćete odgovoriti na našem blogu.


avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI Empty Re: ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI

Čet Maj 09, 2013 1:09 am
Popunio sam anketu i pise da je poslata, nadam se da jeste.
Posto cujem da su postojale greske ono glasanja prosli put.
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI Empty Anketa se odvija odlično!

Čet Maj 09, 2013 2:05 am
Anketa se odvija odlično. Svaki od Vas ima unikatni ID broj, kao i e-mail adresu sa koje je glasao. To omogućuje veću legitimnost glasova, pri implementaciji u Studiju kao i, ako se skupi dovoljno, neki veći event.
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI Empty Re: ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI

Čet Maj 09, 2013 7:39 am
Da dace nam event. Na Kalemegdanu ili na Djavi u NS.
Za sve na Metadonu, stize bure Methadona iz Columbusa.USA direktno, Boehringer Ingelheim Corp salje iz Roxane Laboratories Methadone za victims Srpske idologije i pravoslavnog genocida nad marginalnim grupama.
Kako bese, III Klasa HCl, ne Hidrohloliticki rastvor Tip III.
Fora je u tome sto i kada budem imao papir da Methadon nema neke supstance koje ima svaki ostali ili nepropisnu kolicinu, da cu i ja i dalje cutati i slusati kako je isti, i smejati se dok ne dodje povoljan momenat. Znam samo da bi mi za snove koje su mi stvorili sazidali kucu u bilo kojoj zemlji Evrope.
Prva promena koju bi osetili kada bi popili svoju dozu od 30-45min bila bi kao da ste prethodna 3-6 meseci konstantno se bavili sportom. Ali bukvalno tacno to bi osetili, lakocu u nogama u telu, toplinu u telu, izuzetnu prijatnost ako lezite koja samo sto vas ne tera da predete kao macka.
Odjednom bi postali agilni i krenuli bi da ustajete da se setate i zapitkujete ukucane i imate neke nove ideje oko bilo cega. Posle toga bi to nastavilo da prelazi u dejstvo slicno svim opijatima i to sve u sredjnoj terapiskkoj dozi, ne velikoj i to moram da napomenem, za mene je to bilo i ostalo 50-60mg. Odjednom bi ste bili cudnovato srecni sto uvece ima neke film ili tako nesto, ali ja vam dzabe pricam. Videcete jednog dana ovo nece do veka trajati.
Niko ko je pregovarao o Evropskoj Uniji nije zabranio svojim gradjanima uvoz leka legalnog za svoju dijagnozu pa nece ni Srbija.
A posle toga ce odjednom svi znati da prave Metadon ponovo.
Moram da kontakktiram onog lika sa Kosova sto se kandidovao za predsednika Euro Harm Reduction da ga pital da li mogu da budem gost njegov 3 dana da podelimo iskustva oko kvaliteta zdravstvene usluge koju meni pruza Srbija i njemu Kosovo i ako moze da mi organizuje izjavu podrske Nezavisnosti Kosova u novinama kao prvom Srbinu koji je to uradio. Hocu bar u svoje ime da se izjasnim da verujem kako im je bilo pod mojim rezimom i da sada i ja znam nasta su Srbi sposobni. Da podelimo iskustva, on sigurno zna celu Drajzerovu jos iz doba kada je bilo moralnije ubiti pokusavanjem da se izleci nego oziveti legalnim netoksicnim lekom.
Znaci CRNA SMO I KRVAVA NACIJA MI SRBI OD GLAVE DO PETE, TONE GREHA SU NAM NAD GLAVAMA CELOJ NACIJI.
Jos da se zna da sam ja podrzao vasu kampanju o Mokiju Sulfatu i ako moram da vam kazem da ne znate sta trazite, znaci to je solucija za zemlju gde moze da se odustane kako hoce i vrati na dobar Metadon a neki dobijaju i zajedno i samo da vam kazem da bi moja doza bila preracunato Metadon u Morfin 1000 do 1100mg Morfina, 1gr je tacna mera ali 100mg vise zbog navikavanja i prestanka unosa Metadona. To je doza koja i kosta i je da padnes u nesvest a ne moze manja a zna se da bi umro ja sa sve svojom tolerancijom od samo 50mg Morfina ubrizganog odjednom, ne od overa nego bi mi stalo srce i prestao bi da disem a ako bi me probudili bio bi u krizi ako sam u krizi to uradio. Konverzija tolikog morfina u diamorfin tj heroin je 0.25gr cistog farmaceutskog heroina. Ne mozete da zamislite koja je jacina toga i koliko morate kupiti robe da bi to uneli.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI Empty Popunio

Čet Jun 13, 2013 12:03 am
Jer smatram da bi stvarno bilo ok imati i alternative, mogucnosti implementiranja u postojecu terapiju...
Sponsored content

ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI Empty Re: ANONIMNA ANKETA ZA STUDIJU IZVODLJIVOSTI

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu