FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
avatar
makima86
Moderatori
Broj poruka : 2
Reputacija: : 0
Datum upisa : 07.02.2012
Godina : 43
Lokacija : Nis

Veliki pozdrav za vas Empty Veliki pozdrav za vas

Uto Feb 07, 2012 11:00 am
Da li i kako metadon utice na seksualni odnos ? Da li je moguce dok se koristi metadon da se napravi dete i da li utice na plodnost kod muskarac i plod ?
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Veliki pozdrav za vas Empty Odgovor

Pet Feb 10, 2012 9:40 am
Metadon, kao i svaki opoid (pogotovo ovaj sintetske prirode - full synthetic opioid) utice na seksualnost. Na plodnost, ne bi trebalo, ali istrazivanja nisu rekla nista konkretno jer plodnost i ovako varira od coveka do coveka, pa je dosta tesko utvrditi da li metadon usporava "plivace" ili pak utice na zensku plodnu celiju.... Ono sto jeste sigurno, jeste da metadon/heptatnon/metadol ulazi u sastav celije, i usporava sam rad istih. Samim tim, zakljucak je da je moguce da utice na "plivace" - spermatozoide, a sto se tice potencije, u to smo se mislim svi uverili da utice. Neki imaju pozitivno, neki pak negativno iskustvo sa metadonom - sto se tice potencije.

S postovanjem,
MetadonPlus
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Veliki pozdrav za vas Empty ne znam odakle bih poceo :(

Čet Sep 13, 2012 2:23 am
Ja imam skroz negativno iskustvo sa metom i sex-om konkretni problem je taj sto ne mogu da dozivim orgazam (vec smo negde pisali o tome i ok odgovor je da je sve u glavi ali dzaba) a i potencija kao potencija je problem sam libido. Ziveo sam 5 god sa ribom koja kao da je sa piste sisla po godinu dana nismo imali sex stalno sam se vadio na neke debilane (umesto da to rade ribe, boli me glava itd ) Sad zivim sa jednom drugom devojcicom koja je lepa mlada ali kada treba da imamo sex ja bih naj radije pobegao.Kada mi kaze da je dobila meni kao da je laknulo. Dok nedavno nisam naleteo na termin sexualna anorexija malo izguglao i shvatio da se uklapam u profil kao jedan na jedan . da ja sad ne bih davio o tome ko ima slicnih problema neka izgugla i vidi ocemu se radi, sve vise muskaraca prijavljuje ovaj problem.Pozdrav za sve
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Veliki pozdrav za vas Empty malo ode

Čet Sep 13, 2012 2:24 am
malo sam otisao sa teme sad sam to shvatio ,unapred se izvinjavam
Sponsored content

Veliki pozdrav za vas Empty Re: Veliki pozdrav za vas

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu