FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
Boban
Boban
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 4
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad

Filmovi i knjige Empty Filmovi i knjige

Čet Feb 16, 2012 5:45 am
Da li ste skoro pogledali neki dobar film(i koji)ili pročitali dobru knjigu???
Boban
Boban
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 4
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad

Filmovi i knjige Empty ako nema predloga...

Pet Feb 17, 2012 12:06 pm
Ako volite Markiz De Sad-a;obavezno pogledajte film QUILLS!Glumačka ekipa je relativno dobra(Geoffrey Rush, Kate Winslet...),a ceo film se odigrava u psihijatrijskoj bolnici,gde Marquis de sade;pokušava na sve načine da napiše i "proturi u javnost svoje tekstove(koje je crkva strogo zabranjivala i čak kažnjavala narod koji je čitao...a načini su više nego NEVEROVATNI!Ja sam ga "skinuo" na "KICKASS" torrentu! Twisted Evil
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Sre Feb 22, 2012 11:48 am
Sve su knjige dobre,a ja preporučujem Dostojevskog,H.Hesea, K.Kastanede,J.V.Gete,Jesenjina poeziju naše pesnike Rakić Dučić,Šantić ,Jakšić,Kiš,(nedavno otkrih Enesa Kiševića)ne znam da li treba nabrajati naše pisce od Crnjanskog do Andrića....knjiga ume da bude odličan prijatelj,a ako nisi za "ozbiljna dela" onda ti preporučujem beletristiku od Sidni Šeldona bilo koju svaka se čita u jednom dahu,Ako dočekam sutra,Iza ogledala,Pesak vremena,Gnev Andjela itd.itd...
Filmovi...ima i toga ali ipak knjiga mi je bliža...
Boban
Boban
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 4
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Ned Mar 18, 2012 1:39 am
Vanja ::Sve su knjige dobre,a ja preporučujem Dostojevskog,H.Hesea, K.Kastanede,J.V.Gete,Jesenjina poeziju naše pesnike Rakić Dučić,Šantić ,Jakšić,Kiš,(nedavno otkrih Enesa Kiševića)ne znam da li treba nabrajati naše pisce od Crnjanskog do Andrića....knjiga ume da bude odličan prijatelj,a ako nisi za "ozbiljna dela" onda ti preporučujem beletristiku od Sidni Šeldona bilo koju svaka se čita u jednom dahu,Ako dočekam sutra,Iza ogledala,Pesak vremena,Gnev Andjela itd.itd...
Filmovi...ima i toga ali ipak knjiga mi je bliža...
Vanja,da li si znala da svojevremeno kada je Karlos Kastaneda objavio svoja iskustva sa šamanima južnoameričkim;da je masa ljudi pohrlila u te krajeve,ali(za ovo nisam siguran)da je retko ko,uspeo da dodje do pravog šamana kao što je Kastaneda imao svog!Samo što mladje generacije,slabo znaju za te kultne knjige u "ono"vreme!Da saznaju o čemu Kastaneda piše,mislim da ne bi ispuštali knjige iz ruku!Za one koji ne znaju:čovek(Kastaneda-pisac)je otišao da upozna šamane koji barataju sa pejotlom(kaktus),psilocibe-mexicane(halucinogene pečurke) i tatulom(bunikom)!Opisuje kako se sprema,uzgaja,svoje doživljaje(halucinacije)pri konzumiranju gore navedenih biljaka,pa upoznavanje(preko svog šamana)sa drugim šamanima,njihovim sastancima-gde se obavezno konzumira pejotl ili bilo šta od navedenog!Uglavnom knjige su šou cheers
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

Filmovi i knjige Empty Učenje don Huana

Ned Mar 18, 2012 7:39 am
Nisam znala Very Happy ali znam da kad sam pročitala Karlosa, i kako on opisuje vizuelne i audio halucinacije na bunici,prvo što je bilo je to da sam sebi rekla ovako..ako je don Huan naziva djavolskom biljkom onda ja želim da imam malo djavolskog u sebi Twisted Evil i naravno krenula sam u potragu za bunikom...kad smo je pronašli pored jednog puta,ceste, sišli smo sa bicikla da nakupimo semena i da se najedemo bunike,kad smo je brali i seme istresali u neku kesicu,nailazi jedan ganci (naš don Huan Very Happy ) i viče nama :"Ej deco nemojte da dirate to,to je ludilo Very Happy " naravno da ga nismo poslušali nego smo još više požurili a kako mi je bilo cyclops affraid What a Face clown cheers netrebam da opisujem,ipak moram da kažem da mi je to bio prvi i zadnji put da sam je konzumirala jer imali smo bed tripove ,odnosno ne baš bed trip,nego horor halucinacije,nije za džabe je don Huan nazvao djavolskom biljkom Twisted Evil
Boban
Boban
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 4
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Ned Mar 18, 2012 7:54 am
Mene je sestro,samo bolela jako glava i vidjao čudne svetlostida trče po asfaltu Very Happy Kako nama nije naišao neki don Huan Question a ustvari kao i da bi ga poslušali!A od pejotla se umalo nisam potukao sa bratom(počeo da me nervira-ŽESTOKO)!Radio na brodu i donese da probamo,kad...njemu te se poveća uvo-pa smanji,te se poveća nos-pa smanji,počeo sav da se krivi,a ja reko zajebava me;Tu tek ja popizdeo!Šta radiš majmune,kažem ja njemu Very Happy a on gleda bledo u mene(ko zna šta je on video u tim trenucima) Very Happy Čitala si(mislim da je baš"učenje don Huana")šta je Kastaneda video na pejotlu,i šta su mu sutradan ispričali šamani,kako se ponašao Very Happy -NEMA KONTROLE!-barem za početnike Very Happy ajd živa bila!
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Filmovi i knjige Empty knjiga

Uto Mar 20, 2012 9:55 am
Poslednja koja je mene odusevila, nas je pisac u pitanju Srdjan Krstic knjiga se zove: Mefisto i zlatokosa. Preporucio bih je svakom jer je stvarno vrh
coph8er
coph8er
Moderatori
Broj poruka : 83
Reputacija: : 1
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 42
Lokacija : Sombor

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Sre Mar 21, 2012 2:31 am
metadonman ::Poslednja koja je mene odusevila, nas je pisac u pitanju Srdjan Krstic knjiga se zove: Mefisto i zlatokosa. Preporucio bih je svakom jer je stvarno vrh
HAHA,JA SAM TO CITAO U SAMICI!!!!
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Filmovi i knjige Empty :D

Sre Mar 21, 2012 11:37 pm
coph8er ::
metadonman ::Poslednja koja je mene odusevila, nas je pisac u pitanju Srdjan Krstic knjiga se zove: Mefisto i zlatokosa. Preporucio bih je svakom jer je stvarno vrh
HAHA,JA SAM TO CITAO U SAMICI!!!!


Eto ti ga pa onda i nisi bio sam, okruzen si bio skroz kul likovima u vrhunskoj prici. Odlican izbor s obzirom na vreme i mesto Very Happy
coph8er
coph8er
Moderatori
Broj poruka : 83
Reputacija: : 1
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 42
Lokacija : Sombor

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Čet Mar 22, 2012 1:00 am
metadonman ::
coph8er ::
metadonman ::Poslednja koja je mene odusevila, nas je pisac u pitanju Srdjan Krstic knjiga se zove: Mefisto i zlatokosa. Preporucio bih je svakom jer je stvarno vrh
HAHA,JA SAM TO CITAO U SAMICI!!!!


Eto ti ga pa onda i nisi bio sam, okruzen si bio skroz kul likovima u vrhunskoj prici. Odlican izbor s obzirom na vreme i mesto Very Happy
Da brate!! Very Happy
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Čet Mar 22, 2012 8:36 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Faust No. 1
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Sub Nov 10, 2012 12:28 am
serija koju sam pogledao ostalo je da izadje jos par epizoda a preporucio bih je svima koji vole malo taj sf rad serija se zove FRINGE
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Pon Feb 04, 2013 2:57 pm
Značajna tema u svakom slučaju:
Danil Harms- Slučajevi ; ubedljivo najbolja zbirka pripovetki koju sam imao prilike da čitam
takodje, - Deca sa kolodvora ZOO-,po kojoj je snimljen i film,mislim da znate o čemu govorim, pisac : Christianie F. čini mi se,
Goli ručak- William Burroughs i istoimeni film( potpuni trip)
Majstor i margarita- Mihail Bulgakov;
Trainspotting - Irvine Welsh; po toj -noveli-je snimljen i film naravno, mada je meni kniga mnogo prisnija i ubedljivija....
Zamak; Amerika; Proces - Franc Kafka naravno *moja preporuka -ZAMAK- knjiga nije završena, ali je ....izuzetna u sv. slučaju!
Sto godina samoće - (remek delo) južnoameričkog pisca Gabriela Garcíe Márqueza itd....
FILM:

Fear and loathing in Las Vegas (Paranoja u Las Vegasu), po noveli Hunter S. Thompsona ; po kojoj je i snimljen film ....mada...
Scareface - Brian De Palma ; written by Oliver Stone ;
The Jacket- John Maybury ; po noveli Jack Londona-The Star Rover, izuzetan film po mom ukusu...
The Doors - Oliver Stone;
...toliko dobrih i vrednih pomena ima knjiga i filmova, samo sam hteo da spomenem one koja su meni najveća...ali,eto
ispustih Jim Jarmusha (Noć na zemlji itd..); veliki Wim Wenders(Do kraja sveta..itd.) ; Quentin Tarantino(Pulp Fiction i mnogi dr.), kao i previše njih vrednih spomena..... ali ne bih da davim... pozz.. Smile


Poslednji izmenio sozo99 dana Uto Feb 05, 2013 4:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : dodatak)
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Sre Maj 22, 2013 1:46 pm
sozo99 :: Značajna tema u svakom slučaju:
Danil Harms- Slučajevi ; ubedljivo najbolja zbirka pripovetki koju sam imao prilike da čitam
takodje, - Deca sa kolodvora ZOO-,po kojoj je snimljen i film,mislim da znate o čemu govorim, pisac : Christianie F. čini mi se,
Goli ručak- William Burroughs i istoimeni film( potpuni trip)
Majstor i margarita- Mihail Bulgakov;
Trainspotting - Irvine Welsh; po toj -noveli-je snimljen i film naravno, mada je meni kniga mnogo prisnija i ubedljivija....
Zamak; Amerika; Proces - Franc Kafka naravno *moja preporuka -ZAMAK- knjiga nije završena, ali je ....izuzetna u sv. slučaju!
Sto godina samoće - (remek delo) južnoameričkog pisca Gabriela Garcíe Márqueza itd....
FILM:

Fear and loathing in Las Vegas (Paranoja u Las Vegasu), po noveli Hunter S. Thompsona ; po kojoj je i snimljen film ....mada...
Scareface - Brian De Palma ; written by Oliver Stone ;
The Jacket- John Maybury ; po noveli Jack Londona-The Star Rover, izuzetan film po mom ukusu...
The Doors - Oliver Stone;
...toliko dobrih i vrednih pomena ima knjiga i filmova, samo sam hteo da spomenem one koja su meni najveća...ali,eto
ispustih Jim Jarmusha (Noć na zemlji itd..); veliki Wim Wenders(Do kraja sveta..itd.) ; Quentin Tarantino(Pulp Fiction i mnogi dr.), kao i previše njih vrednih spomena..... ali ne bih da davim... pozz.. Smile

Ni sama ne bih bolji izbor napravila a jos si me i potsetio na neke naslove.Moram definiivno da procitam ponovo 100 godina samoce.Sada citam Teri Praceta - Boja magije i svetlost cudesnog. cheers flower
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Čet Maj 23, 2013 1:47 am
Knige, šta reći... a da nije već rečeno ? Smile

Ali FILMOVI: (ja spadam u "onu generaciju" - 90 ... I volim nadrealističke i realističke filmove kao što su:


"SPUN"
"REQUIEM FOR A DREAM"
Tu negde bi uvrstio i komercijalni-underground film : "8 Mile" (Marshall Matters - Eminem, Britny Murphy R.I.P! ) kao i
"GET RICH OR DIE TRYIN' - ( J. Curtis- 50Cent, ...)

Strogo preporučujem da pogledate ove, ako jeste molim Vas za vaš "REVIEW"- KRITIKU, MIŠLJENJE.
---------------------------------------
Oba filma su mi jako tužna, jer sam cd-ove ovih filmova dobio na prozoru od devojke sa kojom sam upao u dop-story.
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Pet Maj 24, 2013 2:18 am
INSPIREMAN ::Knige, šta reći... a da nije već rečeno ? Smile

Ali FILMOVI: (ja spadam u "onu generaciju" - 90 ... I volim nadrealističke i realističke filmove kao što su:


"SPUN"
"REQUIEM FOR A DREAM"
Tu negde bi uvrstio i komercijalni-underground film : "8 Mile" (Marshall Matters - Eminem, Britny Murphy R.I.P! ) kao i
"GET RICH OR DIE TRYIN' - ( J. Curtis- 50Cent, ...)

Strogo preporučujem da pogledate ove, ako jeste molim Vas za vaš "REVIEW"- KRITIKU, MIŠLJENJE.[
---------------------------------------
Oba filma su mi [u]jako
tužna, jer sam cd-ove ovih filmova dobio na prozoru od devojke sa kojom sam upao u dop-story.


Da,da jesmo mi starija generacija ali smo gledali a i slusali ovo sto je kasnije sitizalo."8 mile" je super film a i muzika u filmu je super.Ovaj drugi nisam gledala ali cu za pocetak ga potraziti na Vojvodina netu ili Ludak sajtu.Usput od tvojih stvari mi se najvise dopala"Sredstvo" . cheers


Poslednji izmenio monkeyb dana Pet Maj 24, 2013 2:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Uspela sam da ubacim moj tekst u pola tvoje poruke)
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Ned Maj 26, 2013 11:05 am
Message reputation : 100% (1 vote)
http://film-uzivo.blogspot.com/2013/02/film-mi-deca-sa-stanice-zoo-ceo-film.html
link za film: ''Mi deca sa stanice zoo'' , kao i mnoge druge zanimljive filmove( Rekvijem za jedan san na pr.) Exclamation
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Čet Jun 13, 2013 12:19 am
INSPIREMAN ::Knige, šta reći... a da nije već rečeno ? Smile

Ali FILMOVI: (ja spadam u "onu generaciju" - 90 ... I volim nadrealističke i realističke filmove kao što su:


"SPUN"
"REQUIEM FOR A DREAM"
Tu negde bi uvrstio i komercijalni-underground film : "8 Mile"  (Marshall Matters - Eminem, Britny Murphy R.I.P! ) kao i
"GET RICH OR DIE TRYIN' - ( J. Curtis- 50Cent, ...)

Strogo preporučujem da pogledate ove, ako jeste molim Vas za vaš "REVIEW"- KRITIKU, MIŠLJENJE.
---------------------------------------
Oba filma su mi jako tužna, jer sam cd-ove ovih filmova dobio na prozoru od devojke sa kojom sam upao u dop-story.



Pa bas ti je momacku cestitku ostavila na prozor kao podsetnik. Jesam gledao jednom i nikada vise jer smatram da nije dobro cackakti i ceskati delove mozga koje se trudim da ugasim.Da bih funkcionisao kao normalna (koliko to moguce biti) osoba Posle gledanja prozivljenih filmova (toliko odvratnih scena dobro poznatih, cemu sebi to raditi i na nekom putu gledati SPUN (inace ako si obratio paznju ne postoji ni jedan glumac u filmu koji se pojavljuje a da se ne roka) a Rekvijem samo cu reci JU Bez uvrede nista licno samo moje razmisljanje na temu ta dva filma. Kako kaze stara:"ukusi su razliciti, stoga se o njima ne moze ni raspravljati". Ja inace gledam fantastiku nesto lajt recimo dzek ubica dzinova mi je bio super.Vratio me je u detinjstvo (a verujem da smo ta generacija manje vise, cast izuzecima) i onaj crtani kada miki i ekipa dele zrno pasulja na providne delove....To je neki moj trip naravno ako stignem od:lenji grad epizoda dinosaurus (sou) pepa neizostavno i u krug deca su cudo a i svi smo mi po malo deca ako sebi dozvolimo taj luksuz da budemo. Poz od mene
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Pon Jun 17, 2013 11:31 pm
monkeyb ::
INSPIREMAN ::Knige, šta reći... a da nije već rečeno ? Smile

Ali FILMOVI: (ja spadam u "onu generaciju" - 90 ... I volim nadrealističke i realističke filmove kao što su:


"SPUN"
"REQUIEM FOR A DREAM"
Tu negde bi uvrstio i komercijalni-underground film : "8 Mile"  (Marshall Matters - Eminem, Britny Murphy R.I.P! ) kao i
"GET RICH OR DIE TRYIN' - ( J. Curtis- 50Cent, ...)

Strogo preporučujem da pogledate ove, ako jeste molim Vas za vaš "REVIEW"- KRITIKU, MIŠLJENJE.[
---------------------------------------
Oba filma su mi jako tužna, jer sam cd-ove ovih filmova dobio na prozoru od devojke sa kojom sam upao u dop-story.
   

Da,da jesmo mi starija generacija ali smo gledali a i slusali ovo sto je kasnije sitizalo."8 mile" je super film a i muzika u filmu je super.Ovaj drugi nisam gledala ali cu za pocetak ga potraziti na Vojvodina netu ili Ludak sajtu.Usput od tvojih stvari mi se najvise dopala"Sredstvo" . cheers


INSPIREMAN:


- HEJ, PA OTKUD ZNAŠ TI ZA "SREDSTVO" ?
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Uto Jun 18, 2013 1:11 am
INSPIREMAN ::
monkeyb ::
INSPIREMAN ::Knige, šta reći... a da nije već rečeno ? Smile

Ali FILMOVI: (ja spadam u "onu generaciju" - 90 ... I volim nadrealističke i realističke filmove kao što su:


"SPUN"
"REQUIEM FOR A DREAM"
Tu negde bi uvrstio i komercijalni-underground film : "8 Mile"  (Marshall Matters - Eminem, Britny Murphy R.I.P! ) kao i
"GET RICH OR DIE TRYIN' - ( J. Curtis- 50Cent, ...)

Strogo preporučujem da pogledate ove, ako jeste molim Vas za vaš "REVIEW"- KRITIKU, MIŠLJENJE.[
---------------------------------------
Oba filma su mi jako tužna, jer sam cd-ove ovih filmova dobio na prozoru od devojke sa kojom sam upao u dop-story.
   

Da,da jesmo mi starija generacija ali smo gledali a i slusali ovo sto je kasnije sitizalo."8 mile" je super film a i muzika u filmu je super.Ovaj drugi nisam gledala ali cu za pocetak ga potraziti na Vojvodina netu ili Ludak sajtu.Usput od tvojih stvari mi se najvise dopala"Sredstvo" . cheers


INSPIREMAN:


- HEJ, PA OTKUD ZNAŠ TI ZA "SREDSTVO" ?


Preslusavala sam neke stvari od Whoo see na You tube i nalatela i na tvoje.Pa posto mi je poznato ime jel ja sam i preslusala stvari koje sam nasla.Nije moja muzika da tako kazem ali volim da otslusam najvise zbog tekstova,a spadam u one koji nisu striktno za i protiv neke muzike.
Da se vratim i na filmove.Kada sam ih nasla shvatila sam da sam ih odgledala.8 mi se vise dopada od Get rich a Rekvijem me je razboleo.Rekvijem je divan pokazatelj koliko brzo i efikasno ti dop unistava zivot,ako mu dozvolis.Zato mi se dopada ovaj forum,mozda ce mo moci zahvaljujuci njemu da ljude obavestimo o pravoj opasnosti.Deca se sve ranije upoznaju sa drogama a o posledicama ne znaju nista.Sto je najgore ne znaju ni roditelji.Da znaju ne bi decu slali u Crnu reku nego bi trazili od drzave da preduzme nesto!!!Gde sam ja otisla sada...Very Happy
Sponsored content

Filmovi i knjige Empty Re: Filmovi i knjige

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu