FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

Overdose... Empty Overdose...

Sub Mar 03, 2012 6:09 am
...šta činiti ako budete pored nekog ko je overio,od heroina?Kako pomoći takvom čoveku?Jel istina da je dobro ubrizgati mu otopinu kuhinjske soli i vode ?
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

Overdose... Empty Čovek je overio

Pet Mar 09, 2012 4:38 am
šta da radim ?!!! Zna li iko šta treba da se radi?
avatar
Jaffa
Moderatori
Broj poruka : 12
Reputacija: : 1
Datum upisa : 30.10.2011

Overdose... Empty koliko znam...

Pet Mar 09, 2012 6:07 am
PROKUVATI 5 MILILITARA VODE, ZAJEDNO SA ČISTOM KUHINJSKOM SOLI , kada se istopila i skroz stopila u vodu (nema zrnca) provući kroz neki filter tekućinu i direktno u venu lagano... ALI PRIZVATI HITNU POMOĆ USPUT.


OVO je koliko ja znam, i videh na filmu da radi...
coph8er
coph8er
Moderatori
Broj poruka : 83
Reputacija: : 1
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 42
Lokacija : Sombor

Overdose... Empty Re: Overdose...

Pet Mar 09, 2012 7:42 am
Ja kada sam bio u Mitrovici prvih par meseci sam bio na zelengori pa sam imao vikende dok nisam pao na testu!Posle toliko rokanja ocistis se i na vikendu kontas da ti treba ista kolicina(psiha nasa luda),uglavnom,prvi vikend(ima nas trojica)sva trojica padnemo u blazi over,dosao jedan sebi pa samarima digo mene i drugog!Sledeci vikend jedan padne u ogroman over,damo so i vodu,reanimacija...ali cudno je bilo sto je on normalno disao i nije dobijao onu gushenje plavu boju,nego kao da spava!Ostavili smo ga tako i zvali hitnu!Sta se desava,ulaze opale ga onim elektroshokom i sledeca recenica-VREME SMRTI....-,ubili ga!Druga situacija,moja bivsa dosla,uzela kolicinu koju je uzimala svaki dan i bam over!Ja sam prstom gde ide igla zacepio,pre toga naravno izvukao napolje klip,sipao u gan pola gana od 10ml soli,vratio klip,ostatak napunio vodom,i posto sam kontao da kroz insulinsku iglu nece proci stavio sam veliku 0.8,to joj spustio(sve ukupno trajanje 3-4min)i samo je otvorila oci i nastavila da prica gde je pre overa stala!!
Sponsored content

Overdose... Empty Re: Overdose...

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu