FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

2012                     . Empty 2012 .

Pon Mar 05, 2012 9:47 am
Kakva će nam biti ? Smile
coph8er
coph8er
Moderatori
Broj poruka : 83
Reputacija: : 1
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 42
Lokacija : Sombor

2012                     . Empty Re: 2012 .

Pon Mar 05, 2012 11:41 am
Nama narkomanima uvek isto,PATNJA!!!!
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

2012                     . Empty Re: 2012 .

Pon Mar 05, 2012 11:40 pm
Pa nije valjda da ti je celi život patnja?
Žao mi je ako je zaista tako , Andrić kaže "Nije život ako ne boli".
Ja kad sam pitao ovo oko 2012 hteo sam da malo napustimo priču o dopu, ovo ovde je mesto za zujanje.
Šta misliš o ovome što pričaju za smak sveta 2012 ?Jel veruješ u to i jel znaš šta predvidjaju da će se desiti?
avatar
Jaffa
Moderatori
Broj poruka : 12
Reputacija: : 1
Datum upisa : 30.10.2011

2012                     . Empty Ne verujem

Pet Mar 09, 2012 6:17 am
Ne verujem da će biti smak sveta,
ali nadam se da će OVE godine registrovati još jedan FULL agonist za održavanje.

na početnoj strani, koliko sam video www.metadonplus.blog.com , možete naći link za glasanje da li želite da se uvede nešto tako. pa znate šta nam je činiti. Mislim da nam treba oko 1000 ispitanika da bi to bilo validno i ono... pravno važeće.
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

2012                     . Empty Re: 2012 .

Pet Mar 09, 2012 7:08 am
Glasali smo,baš sam se pitala koliko je potpisa potrebno.
coph8er
coph8er
Moderatori
Broj poruka : 83
Reputacija: : 1
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 42
Lokacija : Sombor

2012                     . Empty Re: 2012 .

Pet Mar 09, 2012 7:46 am
Vanja ::Pa nije valjda da ti je celi život patnja?
Žao mi je ako je zaista tako , Andrić kaže "Nije život ako ne boli".
Ja kad sam pitao ovo oko 2012 hteo sam da malo napustimo priču o dopu, ovo ovde je mesto za zujanje.
Šta misliš o ovome što pričaju za smak sveta 2012 ?Jel veruješ u to i jel znaš šta predvidjaju da će se desiti?
Ne verujem!Mnogo(bar meni) je bitna finansijska situacija kako bi se malo pokrenuo u 2012.Mnogo vremena sam potrosio sedeci posle robije na terapiji sa devojcicama u sobi!Mogu reci da nisam godinama izasao iz sobe(ne bukvalno naravno),tako da nesto para bi mi promenilo na ne bolje nego mnogo bolje 2012!!!
Boban
Boban
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 4
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad

2012                     . Empty Re: 2012 .

Ned Mar 11, 2012 2:17 am
Vanjče,da izvineš,ali jebiga(na ovoj reči),ja se uvek nadam da će biti bolje!Ne znam da je kakva situacija u pitanju,rečem:"Ćuti,dobro je,uvek ima gore"!Ali stvarno,bez obzira na sve(stanje,situaciju...)uvek ima gore!Bio sam skoro (pošto sam na bolovanju)na lekarskoj komisiji!Tamo,da vidite ljudi čega sve ima(naravno nisu svi osakaćeni),ali samo sam pognuo glavu i rekao u sebi"Bože,hvala ti što imam obe ruke,obe noge i kolko-tolko sam zdrav i mogu da razmišljam i živim,kao sav normalan svet"!!!!!
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

2012                     . Empty Re: 2012 .

Ned Mar 11, 2012 3:30 am
Boban ::Vanjče,da izvineš,ali jebiga(na ovoj reči),ja se uvek nadam da će biti bolje!Ne znam da je kakva situacija u pitanju,rečem:"Ćuti,dobro je,uvek ima gore"!Ali stvarno,bez obzira na sve(stanje,situaciju...)uvek ima gore!Bio sam skoro (pošto sam na bolovanju)na lekarskoj komisiji!Tamo,da vidite ljudi čega sve ima(naravno nisu svi osakaćeni),ali samo sam pognuo glavu i rekao u sebi"Bože,hvala ti što imam obe ruke,obe noge i kolko-tolko sam zdrav i mogu da razmišljam i živim,kao sav normalan svet"!!!!!

Pre nekoliko prijateljicu mi ostavi muž,sedimo zajedno ,pijemo da zaboravimo,sve joj potonulo sve ladje i pitamo se može li biti gore,posle nekog vremena to isto veče,ona mene zove ajmo dalje još piti,ja nisam više mogla a ona je sa još jednom prijateljicom ostala,posle je i prijateljica otišla pod sto Smile a ova napuštena sela u auto i krenula....stigla je do prve krivine i slupala se s autom ,polomila kuk,nogu i ruku,isekla lice grozno,jedva živa ostala,auto total šade Smile.....a pitale smo se to veče može li biti gore?Uvek može biti gore...
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

2012                     . Empty Re: 2012 .

Uto Mar 20, 2012 10:02 am
Auuuuuuuu pa ja sam totalni fan ove teme i voleo bih da verujem u to da cemo svi mi koji smo dovoljno otvoreni preci u neku drugu dimenziju, mozda postati cista energija (kako sam samooooooooo luuuuuuuuuud ponekad sebe zadivim)2012                     . 39587431287293344491151
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

2012                     . Empty odlicna knjiga

Pon Apr 02, 2012 5:07 am
Vezana bas za ovu temu napisao je Zeheraja Sicin (valjda sam ga dobro napisao) zove se: Dvanajsta planeta
mene je kad sam citao izbacilo iz koloseka (tesko zabu u .... Mene iz koloseka dovoljno sam loood ovo mi samo hrani tu neku moju bplesnu stranu) U svakom slucaju bih zeleo da je preporucim svima
Sponsored content

2012                     . Empty Re: 2012 .

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu