FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Vidite li pravu opoziciju, alternativu trenutnim ljudima na vlasti?! Empty Vidite li pravu opoziciju, alternativu trenutnim ljudima na vlasti?!

Uto Dec 11, 2012 7:11 am
Poštovani, da li vidite pravu opoziciju, tj. alternativu na našoj (kakvoj-takvoj) političkoj sceni? Da li je to LDP? Da li je to neka partija u najavi Živkovića? Ko Vas je "izneverio" a ko "prijatno iznenadio" ?

Iskreno, mene je jako razočarao LDP, onim što su baš prema nama učinili... Ni mail nisu pročitali, samo "delete" na tastaturi. Celoj toj garnituri može slobodno da se pridružo i sadašnja ministarka zdravlja - Slavica Đukić-Dejanović koja je prva pričala o poziciji zdravstva kada je u pitanju zbrinjavanje onih sa mentalim oboljenjima i NIKADA JOJ NEĆU ZABORAVITI ONAKVU IZDAJU U ŠABCU!!!!STOTINE I STOTINE, PA I HILJADE LJUDI, koji znaju da ne mogu na metadon, neće metadon, ili su mlađi od 18 godina - moglo je danas živeti normalno Među njima i ja, da mi je isti ponuđen, eventualno - na vreme. Da ne budem pogrešno shvaćen, ne 'fali meni ništa "ovako" ali, ako sam već na SUBSTITUCIJI (ZAMENI) onda želim da SUBSTITUCIJA NA MENE IMA EFEKAT KOJI I TREBA DA IMA A NE DA:

- i dalje žudim za euforijom
- i dalje sam de-socijalizovan jer određeni slojevi društva ne žele da prihvate osobu "na metadonu"
- ugojio sam se (bolesno) , ne puno -ali izgleda kao da sam bolestan
- letargija
- disforija
- neambicionznost
- UŽAS I ŠIKANIRANJE

Peticija na www.uticaj.rs , za implementaciju S.R.O.M terapije dala bi neke rezultate ali ... Kada vidim da NIKO skoro od broja onih koji su ISTU zahtevali nije glasao - onda... Dođe mi da ni ne pregovaram sa fondacijama, organizacijama, institucijama i sl. za dobijanje nečega što do sada nismo-niste-nisu imali...


Prijatno me iznenadio - koliko god mi antipatičan bio "mali sloba" , tj. gdin. Dačić. Npr...
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

Vidite li pravu opoziciju, alternativu trenutnim ljudima na vlasti?! Empty Re: Vidite li pravu opoziciju, alternativu trenutnim ljudima na vlasti?!

Ned Jan 27, 2013 1:38 am

Sećam se 5.oktobra i demonstracija na kojima sam lično učestvovao kao student!! Sećam se velike tadašnje pobede i
kao preokreta i najave nove politike u Srbiji!!
Medjutim!!!?? Nakon ubistva premijera Djindjića( koga su svi poštovali,što traje i dan danas) sve je krenulo nizbrdo!!!
Danas nažalost ne vidim nikog, baš nikog ko poseduje kvalitet čoveka koji bi trebao da bude na vlasti!
Čak šta više , trenutna vlast je potpuna katastrofa( po meni) ! Užas koji trpimo se samo produbljuje svakim danom i
čitava politička scena, sa vladom na čelu, više liči na jednu veliku mafiju; nego na zrele, odgovorne i poštene ljude, kakvi
bi narodni izaslanici trebali biti!!! affraid confused
Sa poštovanjem i nadom u bolje sutra , vaš Sozo !
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu