FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty [NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a

Pet Mar 29, 2013 11:01 am
Dear EHRN members,



We are happy to announce the candidates to take positions as new EHRN Steering Committee members to represent Central Asia and South-Eastern Europe. We received a great interest in the upcoming SC elections and 9 EHRN members expressed their intentions to become a member of Steering Committee.



3 candidates to represent Central Asia countries:

Parvina Akhmetova, Public Organization “Doverye+”, (Tajikistan)

Pulod Jamolov, Public Organization “SPIN Plus”, (Tajikistan)

Sholpan Primbetova, Global Health Research Center in Central Asia, (Kazakhstan)



6 candidates to represent South-Eastern Europe countries:

Boris Milanovic, NGO SUZA, (Serbia) Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation
Eroll Shporta, ABC-123, (Kosovo)
Samir Ibisevic, Association PROI, (Bosnia and Herzegovina)
Tijana Zegura, NGO Juventas, (Montenegro)
Valentin Simionov, Romanian Harm Reduction Network, (Romania)
Vlatko Dekov, HOPS, (Macedonia)


Kao što vidite, SUZA je kandidat za EHRN Upravni Odbor. Ovo nam daje ogromne šanse njihovim pristupnim fondovima.

Registrujte se, sačekajte 24 h da dobijete password - i dajte svoj glas.

Registrujte se na:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGx1cnQ4TDVqWWVYLXRKRE5NUnNuVVE6MA#gid=0
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty pokusaj propao

Ned Apr 07, 2013 12:51 am
kako da se registrujem, sta da stavim u polja jel sam glup ili ne znam u cemu je fora vratili su mi mail sa informacijom da sam netacno popunio formular Question Question Question Question
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty INDIVIDUALAC

Ned Apr 07, 2013 6:37 am
Ako ne ide pod opcijom 1: I am an individual EHRN member ; pokušaj sa opcijom 2: I am EHRN member organization representative:

Name, Surname * : Vaše ime i prezime
Organization * : Organizacija (NGO SUZA)
Country * : Zemlja (Serbia)
Email * : Vaš e-mail koji koristite

I want to receive my voting bulletin in *: Ovde birate u kojem formatu želite da dobijete odgovor


metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty Re: [NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a

Sre Apr 10, 2013 6:48 am
ok glasam, naravno Wink
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty Re: [NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a

Pet Apr 12, 2013 7:56 am
link: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGx1cnQ4TDVqWWVYLXRKRE5NUnNuVVE6MA#gid=0

Ili je moja greska, ili ovaj link vise nije u funkciji! Mad Sad




metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty Re: [NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a

Pet Apr 12, 2013 10:25 pm
nije sve sam probao Sad
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty OFICIJALNI STAV: PREDSEDNIŠTVO Srpskog Udruženja Zavisnika

Sub Apr 13, 2013 7:04 am
Pa tada-kad ste vi glasali ,na žalost glasanje je završeno. Makedonija, sa njihovim predstavnikom, i Pulod Jamolov iz Tadžikistana.

Ja sam više nego razočaran , u one koji se zalažu za ciljeve SUZA Udruženja Građana. Ukoliko je ovo, naš maksimum - onda zaista...

- Ali ako je ovo udarac, posle kojeg treba da se podgnem jači - nema problema. Samo što sada, moram konačno da organizujem malo ovu novonastalu anarhičnost.

Arrow SVI AKTIVNI ČLANOVI SUZA FORUMA, MOLIM DODAJTE SKYPE ID: milanovicboris Exclamation
Arrow SVI AKTIVNI ČLANOVI SUZA FORUMA, MOLIM DODAJTE SKYPE ID: milanovicboris Exclamation
Arrow SVI AKTIVNI ČLANOVI SUZA FORUMA, MOLIM DODAJTE SKYPE ID: milanovicboris Exclamation



Ako ne želite da učestvujete, za svoje bolje sutra - onda to izričito recite ovde, svi ćemo razumeti.
Bez osude, naravno - svako ima svoje razloge: zašto ne može. ALI, ako neko NE ŽELI i OČEKUJE DA SEDENJEM U KOMPJUTERU, KLJUCANJEM U KREVETU, GORENJEM US*-NE POSTELJINE - čekaju da će se nešto desiti, mogu slobodno da se ovde deklarišu kao Neko Ko Nije Zainteresovan; i u postovima kada odgovora neka odgovor počne sa NKNZ dok oni koji odrade group chat na Skype-u i istaknu jasno da ŽELE da se GRUPIŠU zarad boljeg DANAS: neka postovi i odgovori na postove odgovaraju Neko Ko Nije JA .


Dakle, od ovog momenta, SUZA počinje sa organizacijom. Apsolutno je nedopustivo da na ukazano poverenje- koji su nam ukazali pojedinci, kao i porodice - odgovaramo na način da SUZA (U.G) pri glasanju dobije JEDAN GLAS a da je pritom skoro 38% ukupnog glasačkog tela (ukupno 80 validnih glasova) jeste baš iz Srbije . Exclamation What a Face Exclamation

Takođe, nedopustivo je da neki od korisnika traže prava "Moderatora" kao i oni koji žele da budu u samom PRESEDNIŠTVU (što je SUZA trebala biti- mogla biti- u EHRN-u ) a da pritom nisu u stanju da ulože koliko-toliko truda oko organizacije.

S' TOGA, KAO OSNIVAČ UDRUŽENJA:

Pozivam sve one koji smatraju da sedenjem, kljucanjem, i čekanjem da nešto drugo padne s' neba osim snega i kiše mogu nešto da urade - neka nastave sa svojim kursom, i to je njihovo legitimno pravo. Ali, neka ne traže da budu razmatrani kao predstavnici SUZA-e niti da se izjasne kao članovi U.G "SUZA" jer će, nepobitno ,njihovo izjašnjavanje biti POREČENO s naše strane.

Pozivam sve one koji misle da mogu da odvoje sat-dva dnevno ili svaki drugi dan za ovaj forum, i za organizaciju - generalno, za sebe, i sve one koji dele CILJEVE IZ "STATUT SUZA 2012" (pogledati na oficijalnom blogu: www.narko-manija.blogspot.com ) da:
1. Instaliraju Skype ( www.skype.com/download )
2. Dodate kontakt sa Skype ID: milanovicboris
3. Kontaktirajte putem e-maila sa ispunjenim tekstom u subject-u: " Aplikacija za članstvo u SUZA
"

Ovo je oficijalni stav, i nepromenjiv je dokle god se ne organizuje(mo). Ovo jeste totalistički režim, i proglašavam "vanredno stanje" jer moram, u svojstvu osnivača cele ideje , da reagujem "totaliristički".

- Nema smisla da jedan čovek, radi celu Studiju Izvodljivosti Implementacije SOOM(S.R.O.M) u OST tretmanu Srbije, podiže javne inicijative (www.uticaj.rs), odradi i sinhronizuje kvalitet sadržajnosti organizacije tako da dobije PUNOPRAVNO ČLANSTVO U EHRN-u kao i UHRN (United Harm Reduction Network) - u i ne može me neko ubediti da je to "u redu" - a da bilo ko drugi na molbu mene lično da se piše više na temu Harm Reduction-a (gde ZNAM da svi skoro imamo lična iskustva) primera radi, samo jedan od 80 članova foruma odgovori. Takvo stanje je neodrživo, i ili ćemo se organizovati ili će u razmatranje ući moja neopoziva ostavka i nepovrano gašenje foruma.


Hvala Vam na strpljenju.


S poštovanjem,

Boris Milanović
Osnivač Udruženja Građana (U.G) "SUZA" (Srpsko Udruženje Zavisnika
Founder of Citizem Association of Serbian Addicts "SUZA"



metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty Re: [NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a

Sub Apr 13, 2013 11:00 pm
Kontam da si ne besan to je slaba rec vise nego nekako ozlojedjen,ali ja sam miran jer cim si mi rekao kako da ga popunim formilar pokusao sam i naleteo na "ups......Slazem se boljoj organizaciji imas moj broj mobilnog imas i fiksnog znaci da sam ti tu iako imam punu kucu sa obavezanma ali razumem da su i prava za nas obaveza koja bi trebalo da bude na prvom mestu
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty U sred srede

Ned Apr 14, 2013 12:12 am
Pogodi me b'ate... Ali, naravno, i ja sam samo čovek. I to od većine mlađi, ali mi je drago što je naša organizacija open-minded i razmišlja po principu "out-of-box thinking" i dozvoljava i priznaje da neko mlađi može biti i iskusan i dobar u onome što radi.

Molim Vas, još jednom sve!


INSTALIRAJTE SKYPE, DODAJTE SKYPE ID: milanovicboris


metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty Re: [NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a

Ned Apr 14, 2013 10:52 pm
Kao sto rekoh , dodao sam te na skypu ali mi je isti iskljucen stalno imas moj br ako trebe pusti sms pa cu se upaliti ili vec nekako dodji do mene
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty Re: [NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a

Pon Apr 15, 2013 5:37 am
Ista stvar i kod mene, dodao sam te na skypu(mada je uglavnom iskljucen), ali mislim da imas moj br.mob.,
pusti poruku i istog momenta se ukljucujem!! Zao mi je sto je stanje takvo..kakvo je, sto te je razbesnelo Sad , medjutim imam
puno obaveza oko prezivljavanja, posao, mat.problemi...itd. da ne davim, ali mogu da odvojim par sati dnevno i posvetim se
desavanju na sajtu... uz puno postovanje...pozdrav od mene!
Sponsored content

[NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a Empty Re: [NOVOSTI:]GLASAJTE DA SUZA BUDE U UPRAVNOM ODBORU EHRN-a

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu