FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

predlog... Empty predlog...

Uto Apr 16, 2013 3:05 am
Vec vise puta mi se desava da zelim da udjem u moje sanduce i pogledam poruke...i prx odjavim se, nije pregledno, mnogo sareno pa se gubim. To je samo neko moje skromno misljenje da bi se to moglo uradti. Preglednije jasnije dve boje dobre crna zuta kombinacija...
S postovanjem m.m.
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

predlog... Empty Re: predlog...

Uto Apr 16, 2013 3:20 pm
I ja mislim da bi moglo malo preglednije da se naprave neke stvari, nista tako drasticno kao crna i zuta, boje mogu da ostanu iste, samo veci font, boldovano itd.
Takodje mi se cini da se malo tesko pronalazi sajt...Sta mislite. Mora neko da zna tacno kako se zove u slovo da bi se doslo do toga ili ce izlaziti drugi sajtovi, strani i domaci.
Ova boja nije teska za oci i prijatna je samo izrazajnije neke stvari da se naprave da lakse upadaju u oci.
Ja nisam mogao da nadjem Avatar, ne znam da se logujem sem na prvom prozoru.
Drugo moramo povuci vise ljudi da dolazi na sajt.
Generalno to je najvise problem jel kod nas jos uvek nema toliko korisnika interneta i narod je siromasan.
Kod nas u Centru daj boze da 20 ljudi ima komp koji su na Metadonu. Neki nemaju Internet.

SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

predlog... Empty Re: predlog...

Sre Apr 17, 2013 5:34 am
Pozdrav!
Podržavam sve što je ovde izloženo, imam još jedan predlog ili primer šta se meni dešava uvek: - kada dobijem poruku
stignu dva primekka i plus sve što sam se do tada dopisivao sa tom osobom! Isto se dešava i obratno,tj. kad ja pošaljem poruku nekome !! Lično mislim da je to lako rešivo.... Pozdrav svima i sve najbolje! Cool Exclamation Idea
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

predlog... Empty Re: predlog...

Pon Jun 03, 2013 11:24 am
Posto sam i otvorio ovu temu kao predloge vezane za sajt, ima jedna stvar koja me konstantno muci a to je onaj smor ljubicasti panel na kojem kliknem pristupi i da mi ga vise ne izbacuje ali dzaba svaki put kada dodjem na sajt a dodjem eto ga i to pa ako bi se to moglo srediti bilo bi do J
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

predlog... Empty Re: predlog...

Pon Jun 03, 2013 1:28 pm
ajde videćemo to da sredimo ubrzo, mene isto smara...mada tu ima dr. problema zašto je tako, ali ..nebitno, samo da to odradimo u što kraćem roku!!
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

predlog... Empty Re: predlog...

Uto Jun 04, 2013 5:27 am
to to bitno da se razumemo Smile
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

predlog... Empty Re: predlog...

Uto Jun 04, 2013 7:58 am
‚Privremeno rešenje: - ubaciš u bookmarks ovaj link koji te vodi direkt na forum! Exclamation
Kod mene funkcioniše...ne znam , probaj...bar privremeno dok ne sredimo to...pozz.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

predlog... Empty Re: predlog...

Sre Jun 05, 2013 9:53 am
Uradio, naravno bukmarkovo ali sve jedno ta ljubicasta strana za pristup se pojavljuje svaki put bez obzira sta ja stisnuo Sad ocu da ne stane Very Happy
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

predlog... Empty Re: predlog...

Čet Jun 06, 2013 2:54 am
Da da, razumem, ali ja sad vise ne mogu nista jer su mi skinuta prava administratora, tako da....sorry Exclamation Sad
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

predlog... Empty pitanje ?

Čet Jun 06, 2013 8:51 am
Zasto su ti ti skinuta kada si cecsce tu nego admin nas?
Sponsored content

predlog... Empty Re: predlog...

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu