FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole

Da li ste ZA ili PROTIV priključenja Srbije Evropskoj Uniji

3 - 75%
1 - 25%
0 - 0%
 
Ukupno Glasova: 4
 
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Pordška priključenju u EU Empty Pordška priključenju u EU

Čet Maj 23, 2013 2:14 am
Molimo Vas izjasnite se o priključenju Srbije Evropskoj Uniji.
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

Pordška priključenju u EU Empty Re: Pordška priključenju u EU

Čet Maj 23, 2013 4:00 am
Vrlo dobro pitanje!
Evropska Unija- najveća evropska org. nudi dosta pogodnosti, u svakom smislu, državama-članicama....
- medjutim za tako nešto postoje odredjeni uslovi, ne može svaka država biti član, mora dovesti
u red svoj sistem, pravosudje i sve ostalo u skladu sa propisanim zakonima!
- uredjenje, pravosudje, politika država članica moraju biti na sl. nivou, u protivnom, sistem se
urušava....
- ono što mene brine su stavovi naše države, koja se tako sporo menja, kao neki tvrdoglavi magarac...
- naš narod je takodje(većinom) jako tvrdoglav i zatupljen, da nije tako već bi bili deo te evropske zajednice...
NAPOMENA: sve gore napisano je moje lično mišljenje! volim svoju zemlju Srbiju i želim joj sve najbolje....
[list=1][*][list][*]
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pordška priključenju u EU Empty Glasanje

Pet Maj 24, 2013 2:35 am

Ukupno glasova 3.Prikljucenje ce ici isto brzo kao i ovo glasanje. Crying or Very sad
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Pordška priključenju u EU Empty Ma jednostavno ne

Sre Maj 29, 2013 9:57 am
Taj jedan glas je moj.Zasto? Zato sto mislim da dunav treba da bude granica i BG kao glavni grad svoje drzave.Dobro to je vec malo bilo puno nemam nameru da nekog uvredim samo mislim da Vojvodina mi u njoj Srbija, Sto se odnosi na kadrove ljude koji mogu da naprave nesto mi to sve imamo.Evropa kao institucija nam treba zasto da bi dobili donacije ne znam koja licnost istoriska je izjavila jednu fenomenalnu stvar:" Jedan narod,jednu naciju mozes porobiti na dva nacina jedno je macem a drugo je dugom." Brutalna istina.Kako kazu bolje je jesti vise puta u toku dana manje obroke. To bi nekako mogao da slikovit preokrenem bolje imati svuda i vise malih samouprava kordinisanih i uspesnih a sta mi radimo TEZIMO CENTRALIZACIJI MOCI. Da imamo jednu valutu (euro) da postoji jedna vojska (plavi slemovi, mirovna organizacija koja se naoruzava.Jedna vojska za ceo svet) Jedna banka za ceo svet (postoji naravno vec i mi smo odavno pod dugom zescim naravno da mislim na MMF) Evropska unija je samo mali deo slagalice ali slagalice koja je piramidalnog sistema. Ako sam do sada nesto naucio to je da se klonim biznisa koji je baziran na piramidi jer se jako brzo opeces. Nisam vidovit, ne znam u kom pravcu se krecemo ali da je dobar toliko smrdi da je ne moguce da jeste. PS. Ovo je samo neko moje misljenje na temu bez namere nekoga da uvredim
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

Pordška priključenju u EU Empty Re: Pordška priključenju u EU

Čet Maj 30, 2013 5:56 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Da bi se malo uljudili i kultivisali, kao i zbog fin.injekcije dobra je EU!
Sa druge strane tačno je da svet teži totalnoj centralizaciji gde će nekolicina moćnika imati potpunu kontrolu!
Nažalost, to se dešava i kod nas, sve se sliva u BG.,Vojvodina, pa i šumadija još i nekako, ali zato jug i istok potpuna katastrofa, svi beže odozdo!
Pa šta reći na grafit na izlazu iz Majdanpeka : ''KO ZADNJI IZADJE NEKA UGASI SVETLO'' Exclamation
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Pordška priključenju u EU Empty Re: Pordška priključenju u EU

Čet Maj 30, 2013 8:47 am
metadonman ::Taj jedan glas je moj.Zasto? Zato sto mislim da dunav treba da bude granica i BG kao glavni grad svoje drzave.Dobro to je vec malo bilo puno nemam nameru da nekog uvredim samo mislim da Vojvodina mi u njoj Srbija, Sto se odnosi na kadrove ljude koji mogu da naprave nesto mi to sve imamo.Evropa kao institucija nam treba zasto da bi dobili donacije ne znam koja licnost istoriska je izjavila jednu fenomenalnu stvar:" Jedan narod,jednu naciju mozes porobiti na dva nacina jedno je macem a drugo je dugom." Brutalna istina.Kako kazu bolje je jesti vise puta u toku dana manje obroke. To bi nekako mogao da slikovit preokrenem bolje imati svuda i vise malih samouprava kordinisanih i uspesnih a sta mi radimo TEZIMO CENTRALIZACIJI MOCI. Da imamo jednu valutu (euro) da postoji jedna vojska (plavi slemovi, mirovna organizacija koja se naoruzava.Jedna vojska za ceo svet) Jedna banka za ceo svet (postoji naravno vec i mi smo odavno pod dugom zescim naravno da mislim na MMF) Evropska unija je samo mali deo slagalice ali slagalice koja je piramidalnog sistema. Ako sam do sada nesto naucio to je da se klonim biznisa koji je baziran na piramidi jer se jako brzo opeces. Nisam vidovit, ne znam u kom pravcu se krecemo ali da je dobar toliko smrdi da je ne moguce da jeste. PS. Ovo je samo neko moje misljenje na temu bez namere nekoga da uvredim

Ja sam dala tada 3 od 3 a mislim da ste me pogresno shvatili.Mislim da nas je malo glasalo.Mislim da treba da glasaju svi i za i protiv,i da smo malo aktivniji...Samo sam u tom trenutku bila lenja da pisem malo vise. Cool
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

Pordška priključenju u EU Empty Re: Pordška priključenju u EU

Čet Maj 30, 2013 11:35 am
Naravno da svi trebamo glasati, kako god, nije bitno, važno je da ljudi-članovi prate šta se dešava na forumu, ovo je samo dokaz koliko ljudi prati šta se radi i o čemu piše ovde.....na žalost jako malo.
Ili neke članove jednostavno mrzi da se uopšte bave ''tim stvarima'' .... Exclamation Question
Sponsored content

Pordška priključenju u EU Empty Re: Pordška priključenju u EU

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu