FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Delirijum tremens Empty Delirijum tremens

Čet Jun 06, 2013 9:13 am
Prilikom lezanja na Novosadskom (E) odeljenju pshijatriske ustanove imao sam priliku da prisistvujem i gledam coveka kako prolazi kroz delirijum.Mogu da kazem da je to nesto najstrasnije sto sam ja video ako neko ima iskustva vezana za delirijum tremens (da ga je preziveo) voleo bih kada bi napisao nesto vise o tom iskustvu jer ja kao posmatrac sam ostao u neverici dok mi je doktor rekao:" vi narkomani ste gospoda za ove alkoholicare, koktel lekova i mirni ste a vidi ovo" tim recima na moje pitanje hoce li preziveti ili zasto mu ne pomognu (jer covek lezi go uvezan za krevet ruke noge + popularno zvani padobran znaci nema mrdanja) Odgovor je bio:"nemamo kako a prezivece ako mu srce izdrzi" covek se posle 7 dana agonije izvukao ali nije mogao da prica sa mnom samo mi je rekao kratko:"kao da su me aveti napadale" i to je to zato me interesuje mozda neko iskustvo iz prve ruke krizu heroinsku svi dobro znamo ali ovo je sasvim druga kategorija

pa valjda ce se naci neko ko je preziveo tu golgotu a da je voljan pisati i podeliti ovde sa nama
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu