FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
W011
W011
Moderatori
Broj poruka : 47
Reputacija: : -1
Datum upisa : 01.11.2011
Lokacija : Belgrade

Heroin Assisted Treatment (HAT) in BELGRADE Empty Heroin Assisted Treatment (HAT) in BELGRADE

Uto Nov 15, 2011 7:43 am
Terapija koja se daje u Svajcarskoj ako nekoga zanima nek se informise preko neta.
Za 2-3 dana startujem terapiju u Bgd i startovacu sa 3x 0.25gr posto ne mogu da nadjem cistih 0.10gr heroina
Naravno ovu terapiju moram da kupujem sebi a posledica je politike koju Srbija-Beograd vode protiv Metadona.
Za sve koji ne znaju poludeo sam od kada me Metadon ne pokriva. Za neke sam poludeo jer me pokriva pa onako iz cista mira posle skoro 20 god drogiranja tj skoro 6 god normalnog zivota na Metadonu onako doslo mi da odlepim pa pricam da mi Metadon ne deluje i to bas kada je Hemofarm promenio lek i ja to nisam znao odmah i bas kada sam krenuo u Metadonski Centar.
a neko ko je stvarno godinama u tome i ljudi sa kojima razgovaram uzivo ni pola im ne ispricam do kraja ne mogu da poveruju sami kako nisu skapirali politicku igru koja je dosla sa Stankovicem i vodi je Jasna Daragan Saveljic. Juce sam video coveka koji nije primljen u Drajzeroivu na Metadonu. ISUSE. On ima tikove od drogiranja. Ima blizu 40 godina. GENOCID, UBISTVO I PRAVI OVO STO JA ZAPOCINJEM. Basketball
I nemojte da brisete postove kako vam narede lekari vise jer ionako imate 3 clana. Bolje idite da trazite nove clanove sami jer ce se forum stvarno ugasiti i dobijacete novu poruku na mesec dana kao neki forum.
Ne padajte pod uticaj lekara koji manipulisu vama. Politika je u pitanju i politika je u pitanju da nije nista se ne bi promenilo dolaskom Stankovica ne bi gledali onu zlu emisiju, Hemofarm ne bi promenio recept, ja u centru bi pio isti Metadon kao sto je Alkaloid iz apoteke i bio od 60-70mg potpuno funkcionalan i ne bi prelazio na heroin. To sto vi obrisete da sam ja poslao mail DS ili ne znam sta da ne vidi 3 clana to nema veze. Bitno je sta sam ja uradio. Heroinu ne mogu nista srecom. A ponasaju se kao da je nestao, kao da je ostao lek i treba da nam ga izbace polako. Umesto da ga prociste, pojacaju oni ga smanjuju. E pa mora da se zna posledica toga.
I prestanite da pricate sto ne znate nisam trazio nista posebno sem da mi Alkaloid Metadon deluje kao Alkaloid Metadon koji sam pio 20 dana i dan pred ulazak u centar. Nista vise.
Ali sa Srpskim dzukcima nisi nacisto izgleda nikada.


Taj lik da posalje sliku Evropskom sudu i ispovest ja mislim da bi izdali poternicu za direktorkom Drajzerove da bi bio naslov 2m SRBIJA OSIM HRVATA, BOSANACA I ALBANACA UBIJA I SRBE.
Ono je Ljudska Srpska Tragedija u Sred Evrope kakve nema i ja sam ubedjen da ce oni odgovarati. Ubedjen sam da ce Jasna Daragan Saveljic provesti makar zadnjih 5 god zivota na robiji i da je pravde bice tako.
Vi da ljubite vasu Vojvodinu u koju se i ja selim mozda da je ljubite svaki dan kada ustanete jer ovo sto ovi rade u Beogradu preslo je sve granice normale jos 1999 a sada je haos potpuni.
Metadonski Program NE POSTOJI. POSTOJI NA PAPIRU I DA BI SE ODBRANILI OD EVROPE. Inace ko udje unutra, u Beograd, znam i garantujem kada sam govorio da u Drajzerovu ne moizes bez side u Metadonski Program da se to nikada nije ni prekidalo. Nek sazna EU da je to tako, nek se seti Spanije i namernog inficiranja zbog ulaska u program, j--- -- i njih i Srbiju.

NASTAVAK U VEZI TEME I ISKUSTVA...
W011
W011
Moderatori
Broj poruka : 47
Reputacija: : -1
Datum upisa : 01.11.2011
Lokacija : Belgrade

Heroin Assisted Treatment (HAT) in BELGRADE Empty Re: Heroin Assisted Treatment (HAT) in BELGRADE

Sre Nov 16, 2011 12:11 am
Sutra imam razgovor sa doktorkom pa cu reci da krenu da mi smanjuju ovaj lek sto mi daju. Za po 10mg dole dok ne dodjemo do 0.
Negde na 30-40mg kada budem bio kako to oni zovu i ko zna sta je to i koliko je samo cu da se presaltam na heroin.
Ne mogu da idem dole svaki dan maltretiram se u krizi, razbolim se, mrsavim, slabo jedem, lek me ne pokriva a zavistan sam a dajem pare koliko treba za heroin za ceo dan.
Od Heroina bicu zavistan ali ce zato da me pokrije skroz. Metadon koji sam pio 5 ipo godina je mnogo bolje resenja
ali jb g sada ovo je stav drzave ne mozemo nista da uradimo sem da uzmemo ono sto ne mogu da uniste, prokleti Heroin koji sam zavoleo mnogo,
dusa mi vapi za njim ovo nisam dugo dugo osecao ovako. Lek koji pijem je suvise slabasan da se nosi protiv Heroina.
Nisam zasticen ali necu da ubacim heroin sa ovim nego malo samo kada smanjim.
Pa cekamo neka bolja vremena kada budem mogao da uvezem i pijem Metadon Hidrohlorid.
To je lek koji mi je potreban za apstinenciju.
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu