FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
avatar
makima86
Moderatori
Broj poruka : 2
Reputacija: : 0
Datum upisa : 07.02.2012
Godina : 43
Lokacija : Nis

Veliki pozdrav za vas Empty Veliki pozdrav za vas

Uto Feb 07, 2012 11:14 am
Da li i kako metadon utice na seksualni odnos ? Da li je moguce dok se koristi metadon da se napravi dete i da li utice na plodnost kod muskarac i plod deteta ?
Boban
Boban
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 4
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad

Veliki pozdrav za vas Empty Re: Veliki pozdrav za vas

Uto Mar 27, 2012 10:52 am
Druže,nisam toliko stručan niti bih se usudio da odgovaram sa 100%sigurnošću!Ja sa libidom sam imao problema samo kada sam bio na čaju,hoću da kažem da sada na Metadonu se jeste MALO smanjio libido ,ali kod svih otijata je tako!E,sad,nedavno sam završio terapiju Pegilovanim interferonom ,gde mi je doktorica rekla da ću imati problema;akod menu juuuuu!Čim me devojka dotakne ja gotov toliko"nabrekne da imam osećaj da će eksplodirati!A kada sam pitao druge kako im je kažu:Brate,niti imam želje niti razmišljam otome!JEBIGA,valjda takav organizam!A znam da se zavisnim trudnicama daje Metadon kao totalno bezopasan lek kako za plod tako i za majku!Nemoj se "uhvatiti čvrsto"ovih mojih reče,najbolje pitaj lekare i to ti je to!AJD ŽIV BIO! Smile
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

Veliki pozdrav za vas Empty Re: Veliki pozdrav za vas

Sre Mar 28, 2012 2:18 am
Dugogodišnja konzumacija metadona,opijata uopšte i te kako smanjuje libido.Dete je moguće napraviti i na metadonu.Veće su šanse da detetu nešto fali ako je majka na metadonu nego ako je samo otac ovisnik.Ipak ga majka hrani 9 meseci njenom krvlju a ako je ta krv puna otrova,u ovom slučaju metadona jer je to za dete otrov može doći do neželjenih stvari.
Često se deca radjaju ovisna i ne primeti se nikakva falinka ,deca deluju na prvi pogled zdrava samo više plaču,u daljem razvoju ona mogu da zaostaju,da budu previše debela ili hiperaktivna,mada pravila nema, u svakom slučaju ako misliš praviti decu moj ti je savet pokušaj smanjiti ili potpuno se skinuti sa meta...

[You must be registered and logged in to see this link.]


Možda treba da probamo heroin,evo ga mali Ćimi iz kraja navuko se kaže da mu je do jaja..boli te ku### za sve...i za ribe te boli ku### Very Happy


surova istina
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Veliki pozdrav za vas Empty Re: Veliki pozdrav za vas

Ned Nov 04, 2012 2:38 am
mislim da je to individualno kod mene utice mnogo da li sam se ja u glavi pomerio ili sta ali problemi su tu u mojoj glavi i delom metadonu verovatno
Sponsored content

Veliki pozdrav za vas Empty Re: Veliki pozdrav za vas

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu