FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

GDE UBIJATE I KAKO VREME? Empty GDE UBIJATE I KAKO VREME?

Sub Feb 11, 2012 12:40 am
Kako i na koji nacin ubijate vreme ukoliko niste zaposleni ? Ukoliko jeste, da li i u kojoj meri utice metadonska terapija na Vas rad?
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

GDE UBIJATE I KAKO VREME? Empty zakuc totalni :)

Pet Mar 23, 2012 6:52 am
Kad sednem za komp i procitam kad,kako gubite vreme znaci samo tako se resetujem, i ostanem u tom polozaju. Sto mi govori da cu se morati maknuti od racunara...... Na pecanje recimo visss to je dobra ideja ...Idem da izguglam kad stuka pocinje da radi Evil or Very Mad
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

GDE UBIJATE I KAKO VREME? Empty Re: GDE UBIJATE I KAKO VREME?

Pet Mar 23, 2012 10:40 am
Moj deda je umro kad više nije mogao raditi..,rad čoveka drži živim,bilo kakav,a nikakav ga umrtvljuje i ubija...aj ti makar u šetnju ne moraš na pecanje ali i to je extra.Imaš neku reku? Smile
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

GDE UBIJATE I KAKO VREME? Empty Re: GDE UBIJATE I KAKO VREME?

Pet Mar 23, 2012 10:13 pm
Vanja ::Moj deda je umro kad više nije mogao raditi..,rad čoveka drži živim,bilo kakav,a nikakav ga umrtvljuje i ubija...aj ti makar u šetnju ne moraš na pecanje ali i to je extra.Imaš neku reku? Smile


Imam i relativno mi je blizu bajsom za 15-ak mi sam na vodi to me stvarno opusta. Nije potrebno da upecam nesto da bih se osecao srecan samo taj boravak na vodi imam utisak ko da me leci na neki nacin uzima sve ono negativno iz mene.....Samo jos koji dan da donesem bajs sa sela da odem (sto bi rekli ovi moji alasi stari ) na vodu da vidim kakvo je stanje i odakle poceti ovogodisnju avanturu Very Happy
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

GDE UBIJATE I KAKO VREME? Empty Re: GDE UBIJATE I KAKO VREME?

Pet Mar 23, 2012 11:20 pm
Dunav odnese sve loše misli sa sobom u Crno more Smile a donese poneku radost Wink
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

GDE UBIJATE I KAKO VREME? Empty :)

Sre Apr 25, 2012 4:11 am
Pecanje!

Interesantna stvar je sledeca - Idem na pecanje, ali (prakticno) nikada ne pecam Laughing
Cesto samo izadjem s porodicom, prijateljima kao "designated driver", jer se obicno svi oko mene leshe od alkohola, pa sam ja nekako u drustvu (pazTe ironije) - strejter medju pecarosima! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Malo fisht-a se uvek ponese (füst - na madjarskom = dim Surprised ), radio i mjuz kada se vise ne peca a udice su u vodi samo "radi reda" Cool ...ma haos kako dobre zurke znaju da se zakuvaju! Reka - jezero, ne bira se! Samo je jedno pravilo - nikad ne idem sam!

Uskoro ce leto (jer je uzasno hladno s obzirom da je vec april!), pa sam se zakacio na ovu temu sad, heh Wink

A 'my personal favorite' metoda za ubijanje vremena je neobavezan sex... bounce bounce drunken Neka kaze sta hoce, ali sex je zakon stvar! Da li u pokretu, da li dok si kuci, kod prijatelja, da li si smoren, ne... Naravno - ovo vazi ako imas dobrog partnera koji zna svaki detalj o tebi i postuje ritam organizma and 'vice versa'... AAHAHA!! A pazite ovaj smajli akonto teme ---> elephant PRSO SAM! Hahaha lol!
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

GDE UBIJATE I KAKO VREME? Empty Ubijanje vremena na moj nacin :)

Pon Jun 11, 2012 3:03 am
Uradio sam ovaj cover i zavrsio pre neki dan, pa eto, ko voli, nek' izvoli Smile

https://www.youtube.com/watch?v=QjuRBBXVo1Y
Sponsored content

GDE UBIJATE I KAKO VREME? Empty Re: GDE UBIJATE I KAKO VREME?

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu