FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

metadon,sex,dozivljavanje orgazma :( Empty metadon,sex,dozivljavanje orgazma :(

Uto Jul 03, 2012 9:09 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Imam devojcicu koju volim i sa kojom zivim, koja me uzbudjuje maximalno. Da postignem erekciju i nije neki problem koliko da je odrzim a da dozivim orgazam mu dodje na visu matematiku (na 210 kapi sam). Molio bih drugare ako mogu nekako da mi pomognu ili bar da ispricaju neka svoja iskustva damogu da napredujem nekako ovo postaje zesce frustrirajuce za mene jer ne znam da li sam ja problem met ili sta se desava.
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

metadon,sex,dozivljavanje orgazma :( Empty Ja kažem : psiha i met

Uto Jul 03, 2012 10:04 pm
Druže,

pre svega, ja bih iz ličnog iskustva ,rekao da je psiha tu ključna. U slučaju sa metadonom, ima onih koji svoj libido smanje unošenjem metadona, ali ima i onih koji svoj libido povećaju. To ima veliki uticaj na erekciju, potenciju i ceo seksualni život pojedinca. Ja, kao heteroseksualac - bez ikakvih predrasuda prema drugačije opredeljenim ljudima - mogu da ti kažem da posvetite, devojka i ti pažnje na predigru. Ona je, u tvom slučaju, jako bitna. Ali ne treba da bude ni predugačka ni prekratka, trebalo bi da zauzima, u tvom slučaju - moje mišljenje, 40% od UKUPNOG vremena odnosa.

Ako imaš još neko pitanje rado ću odgovoriti. Prijatno.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

metadon,sex,dozivljavanje orgazma :( Empty ...da

Sre Jul 04, 2012 7:11 am
Upravu si, veliki deo je psiha zbog nacina na koji sam ziveo i posmatrao zene ostao sam negde izgubljen u tom iskrivljenom pogledu na svet. Samim tim i iskrivljenom pogledu na zene sex i sta bi to trebalo biti.srecom imam osobu pored sebe koju volim i koja voli mene. Ima razumevanja za mene i moje potrebe polako se opustamo i sve ce to doci na svoje.Hvala ti na odgovoru, ako me bude jos nesto interesovalo ja cu pitati
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

metadon,sex,dozivljavanje orgazma :( Empty samo psiha

Sre Mar 27, 2013 11:33 pm
Moram se dopuniti ovde i reci da je problem koji sam mislio da imam bio skljucivo do moje glave kako i ostalih faktora.Sada kada sam nasao partnerku koja me zadovoljava kako na intelektualni nacin tako i fizicki sve je doslo na svoje mesto. Zivot sa te strane je postao ne dobar nego odlican onakav kakav i treba da bude.
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu