FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

Loznica - Crna Reka, najnovije vesti! Shocking!!! Empty Loznica - Crna Reka, najnovije vesti! Shocking!!!

Uto Avg 07, 2012 3:34 am
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

Loznica - Crna Reka, najnovije vesti! Shocking!!! Empty maximum

Sre Avg 08, 2012 6:35 am
Message reputation : 100% (2 votes)
Odro bi ga za primer, dzaba kad je jedan zivot ugasen na brutalan nacin....Od strane "svestenika" znaci jujuju Exclamation
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Loznica - Crna Reka, najnovije vesti! Shocking!!! Empty A šta radimo da sprečimo?

Pet Sep 21, 2012 1:23 am
Izvinjavam se, unapred... ali, šta MI - kao jedna posebna i veoma specifična grupa ljudi (pre svega) radimo kako se ovakve stvari više ne bi dešavale u budućnosti?

- Kada se pomene ujedinjenje pod "jedan krov" tipa "SUZA" - akronim za Srpsko Udruženje Zavisnika, pa nakon okupljanja, pod isti krov, kao G.G (grupa građana) pa nakon toga i kao formalno i legalno, pravno, delujuće udruženje sa NVO predispozicijama i beneficijama, onda... Onda nema apsolutno nikoga kako bi se POBOLJŠAO STATUS SVIH NAS! Ne samo ljudi na blokatorima (Nalorex-u), ne samo onima u komunama, ne samo svim pacijentima na metadonskoj terapiji, čiji su statusi u društvu u velikoj meri (HTELI VI TO DA PRIHVATITE ILI NE) posledica baš NAŠEG ne ujedinjavanja (ne direktno SUZA, ex-MTD+) već i svih ostalih....


- Svedoci ste da sam ja, kao glavni i odgovorni, pokušavao da približim dve najjače strane (SUZA I NARKOMANIJA.BA) te da se napravi regionalna saradnja - u kojoj bi i sama EU videla perspektivu - međutim naišao sam na : pljuvanje, zavitlavanje, "cinculiranje", omalovažavanje, "izdizanje", nacionalizam, neo-fašizam (između redova) i ogromnu dozu bezvoljnosti da se BILO ŠTA URADI!.

- S toga, molim Vas, sve Vas koji ste tu - koji čitate ovo, da bar Vi ostanete po strani, i ne budete patetični sa izjavama tipa: "Kakav šok!", "Jadna porodica", "Jadan on..." i slično - jer NIKO OD NAS, ili bar 90% ni ne zna ko je taj dečko, u opšte, a izjavljujemo i empatišemo s emocijama samo tako. Kao prijatelj, i stavraoc ovog foruma, gde SVAKO, nebitno iz kog "spektra" ili "grupe" ljudi potiče - može da iskaže svoje mišljenje. Bila to LGBT populacija, bili to IV narkomani, bili to HIV ili HCV pozitivni ljudi - ovde su svi jednaki. SVAKO MOŽE DA KAŽE KAKO SE OSEĆA I ŠTA MISLI. Samo vas molim - kada već nismo bili u stanju da se ujedinimo kada je bilo najbolje vreme; nemojte se sada "čuditi čudima", tj. nedelima nestručnih ljudi, ljudi koje takve kao što su male grupe specifičnih ljudi (koji, opet, nisu po zakonu "posebni") - svrstavaju i gledaju samo kao brojeve ili "odbrojane dane".

E, tako. Mislio sam da nije bitno šta ja kao "executive" CELOG projekta mislim o svemu što se događalo u poslednjem periodu, ali, evo - kao što vidite - izlazim sa JAVNOM IZJAVOM - isključivo svog mišljenja.

Kao što znate, država nam je uskratila i domen koji smo imali , narkomanija.iz.rs , koji je bio po dizajnu (oni koji su posetili) i po sadržaju - NEPRIKOSNOVEN i NEPREVAZIĐEN. Te sada funkcionišemo na adresi www.narko-manija.blogspot.com ; kao najažurnijim sajtom sa najrazličitijim sadržajem, i "dobrim starim" www.metadonplus.blog.com sajtom - na kojem se slabije bilo šta ažurira, ali opet, deluje kao "osnova" po kojoj se "vodimo". Tačnije, poslednja reč, "vodimo" - više odgovara "vodiM". Zašto? Pa, ne vidim da mi je iko, dinar jedan poslao, poslao zahvalnicu, telegram - ma bilo šta, za trud i svu energiju, znanje i vreme posvećenom svemu što je postignuto... cheers Yey! Bravo ja! -.-

Bilo kako bilo, bilo bi krajnje korektno da posetite naš oficijalni blog te ostavite koji komentar, ili slično...
www.narko-manija.blogspot.com
www.narko-manija.blogspot.com
www.narko-manija.blogspot.com
www.narko-manija.blogspot.com
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ POSETITE NAŠ OFICIJALNI BLOG, POSTAVLJAJTE PITANJA, KOMENTARE ...bilošta!
www.narko-manija.blogspot.com
www.narko-manija.blogspot.com
www.narko-manija.blogspot.com
www.narko-manija.blogspot.com
Sponsored content

Loznica - Crna Reka, najnovije vesti! Shocking!!! Empty Re: Loznica - Crna Reka, najnovije vesti! Shocking!!!

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu