FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!

S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Vidite li pravu opoziciju, alternativu trenutnim ljudima na vlasti?!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Vidite li pravu opoziciju, alternativu trenutnim ljudima na vlasti?!

Počalji  INSPIREMAN taj Uto Dec 11, 2012 7:11 am

Poštovani, da li vidite pravu opoziciju, tj. alternativu na našoj (kakvoj-takvoj) političkoj sceni? Da li je to LDP? Da li je to neka partija u najavi Živkovića? Ko Vas je "izneverio" a ko "prijatno iznenadio" ?

Iskreno, mene je jako razočarao LDP, onim što su baš prema nama učinili... Ni mail nisu pročitali, samo "delete" na tastaturi. Celoj toj garnituri može slobodno da se pridružo i sadašnja ministarka zdravlja - Slavica Đukić-Dejanović koja je prva pričala o poziciji zdravstva kada je u pitanju zbrinjavanje onih sa mentalim oboljenjima i NIKADA JOJ NEĆU ZABORAVITI ONAKVU IZDAJU U ŠABCU!!!!STOTINE I STOTINE, PA I HILJADE LJUDI, koji znaju da ne mogu na metadon, neće metadon, ili su mlađi od 18 godina - moglo je danas živeti normalno Među njima i ja, da mi je isti ponuđen, eventualno - na vreme. Da ne budem pogrešno shvaćen, ne 'fali meni ništa "ovako" ali, ako sam već na SUBSTITUCIJI (ZAMENI) onda želim da SUBSTITUCIJA NA MENE IMA EFEKAT KOJI I TREBA DA IMA A NE DA:

- i dalje žudim za euforijom
- i dalje sam de-socijalizovan jer određeni slojevi društva ne žele da prihvate osobu "na metadonu"
- ugojio sam se (bolesno) , ne puno -ali izgleda kao da sam bolestan
- letargija
- disforija
- neambicionznost
- UŽAS I ŠIKANIRANJE

Peticija na www.uticaj.rs , za implementaciju S.R.O.M terapije dala bi neke rezultate ali ... Kada vidim da NIKO skoro od broja onih koji su ISTU zahtevali nije glasao - onda... Dođe mi da ni ne pregovaram sa fondacijama, organizacijama, institucijama i sl. za dobijanje nečega što do sada nismo-niste-nisu imali...

Prijatno me iznenadio - koliko god mi antipatičan bio "mali sloba" , tj. gdin. Dačić. Npr...
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA

Broj poruka : 321
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 27

Pogledaj profil korisnika http://narko-manija.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: Vidite li pravu opoziciju, alternativu trenutnim ljudima na vlasti?!

Počalji  SOZO99 taj Ned Jan 27, 2013 1:38 am

Sećam se 5.oktobra i demonstracija na kojima sam lično učestvovao kao student!! Sećam se velike tadašnje pobede i
kao preokreta i najave nove politike u Srbiji!!
Medjutim!!!?? Nakon ubistva premijera Djindjića( koga su svi poštovali,što traje i dan danas) sve je krenulo nizbrdo!!!
Danas nažalost ne vidim nikog, baš nikog ko poseduje kvalitet čoveka koji bi trebao da bude na vlasti!
Čak šta više , trenutna vlast je potpuna katastrofa( po meni) ! Užas koji trpimo se samo produbljuje svakim danom i
čitava politička scena, sa vladom na čelu, više liči na jednu veliku mafiju; nego na zrele, odgovorne i poštene ljude, kakvi
bi narodni izaslanici trebali biti!!! affraid confused
Sa poštovanjem i nadom u bolje sutra , vaš Sozo !
SOZO99
Moderatori

Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 42

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu