FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty apoteke u novom sadu koje prodaju pribor

Čet Mar 15, 2012 9:34 pm
Ja znam za samo jednu u koju idem redovno zove se Menta nalazi se preko puta novo izgradjene crkve na novom naselju. Osoblje je veoma kulturno i bez ikakvih problema se moze uzeti probor onaj koji vam odgovara Smile
coph8er
coph8er
Moderatori
Broj poruka : 83
Reputacija: : 1
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 42
Lokacija : Sombor

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty Re: apoteke u novom sadu koje prodaju pribor

Pet Mar 16, 2012 3:27 am
KAKVA JE TO GLUPOST I KOJE JE TO SRANJE!KAD POGLEDAM U MOM GRADU SE U APOTEKAMA SKORO NISTA DRUGO I NE PRODAJE KOLIKO SPRICEVI IGLE I SEDATIVI!KONTAM DA VAM JE JAKO TESKO PORED JEDNE MUKE NAMUCITI SE DA BI DOSAO DO JEBENOG PRIBORA KOJI KOSTA 20DIN!!!STVARNO NE ZNAM STA DA VAM SVIMA NOVOSADJANIMA (PREDPOSTAVLJAM) KAZEM!!!
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty o da

Sub Mar 17, 2012 12:08 am
Zamisli kad je to jedina apoteka u koju mozes da udjes i da kupis sta ti treba. U drugim privatnim ce ti mozda prodati spric od 10mll kao za sirup a igle nema sanse. I jos jedna apoteka na detelinari ali ne znam kako se zove. Meni je stvarno cimanje doci do pribora a to sto si rekao da iroonija bude jos veca sve zajedno me izadje 15 din SRAMOTA
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty u pravu si

Sub Mar 17, 2012 12:09 am
Novosadjanima
coph8er
coph8er
Moderatori
Broj poruka : 83
Reputacija: : 1
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 42
Lokacija : Sombor

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty Re: apoteke u novom sadu koje prodaju pribor

Sub Mar 17, 2012 8:54 am
metadonman :: Novosadjanima
Meni je ortak na detelini pa kada sam dolazio jednom smo uzeli tamo a jednom isli u dunavsku,platili taksi kao da smo uzeli mesecno pakovanje pribora za celu detelinu!!!
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty nazalost

Sub Mar 17, 2012 8:03 pm
Znam tako svi, da zaboravio sam da napomenem tu kod dunavskog parka to su tri na ceo grad. Uzas Sad
Boban
Boban
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 4
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty Re: apoteke u novom sadu koje prodaju pribor

Ned Mar 18, 2012 1:12 am
metadonman ::Znam tako svi, da zaboravio sam da napomenem tu kod dunavskog parka to su tri na ceo grad. Uzas Sad
Jebem mu majku(kada moram tako da kažem),pa jesu li oni normalni!Koliko je samo ljudi,zapatilo cecu(HCV-Hepatitis c)ili ne daj Bože Hiv-ZBOG NJIHOVOG NE RAZMIŠLJANJA I GLUPOSTI!Doduše ,ja met pijem (probao sam 90-tih plivin Heptanon IV,ali hemofarm i alkaloid nikad;ali kupujem skoro svake 3-4 nedelje špric,jer imam foru za merenje!Nabavio sam od braunile(ali one male-tzv "leptira")onaj nastavak i skratio ga na jedno 4 cm, i kada uzimam dozu stavim tu cevčicu u flašicu(probao sam sa iglom,ali je ovo mnogo lakše-ne moram da pazim da ne opičim o dno boce...da ne istupim ..i tako)!Kupujem u apoteci gde i dižem Met(u jedinoj-glavnoj u N.S-u),a za igle ne znam-ali mislim da bih i njih dobio pošto me jako dugo i dobro poznaju sve apotekarke!Ali čuo sam (na Detelinari-jer tu i živim 37 god.)da je problem doći do ins.kompleta!
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty Re: apoteke u novom sadu koje prodaju pribor

Ned Mar 18, 2012 1:16 am
Boban ::
metadonman ::Znam tako svi, da zaboravio sam da napomenem tu kod dunavskog parka to su tri na ceo grad. Uzas Sad
Jebem mu majku(kada moram tako da kažem),pa jesu li oni normalni!Koliko je samo ljudi,zapatilo cecu(HCV-Hepatitis c)ili ne daj Bože Hiv-ZBOG NJIHOVOG NE RAZMIŠLJANJA I GLUPOSTI!Doduše ,ja met pijem (probao sam 90-tih plivin Heptanon IV,ali hemofarm i alkaloid nikad;ali kupujem skoro svake 3-4 nedelje špric,jer imam foru za merenje!Nabavio sam od braunile(ali one male-tzv "leptira")onaj nastavak i skratio ga na jedno 4 cm, i kada uzimam dozu stavim tu cevčicu u flašicu(probao sam sa iglom,ali je ovo mnogo lakše-ne moram da pazim da ne opičim o dno boce...da ne istupim ..i tako)!Kupujem u apoteci gde i dižem Met(u jedinoj-glavnoj u N.S-u),a za igle ne znam-ali mislim da bih i njih dobio pošto me jako dugo i dobro poznaju sve apotekarke!Ali čuo sam (na Detelinari-jer tu i živim 37 god.)da je problem doći do ins.kompleta!

Mozes da opises svoju foru s merenjem, ako nije tajna, ofkors Smile

...odprilike nagadjam o cemu se radi, ali kapiram da si usavrsio metod, pa ako nije frka da podelis s nama
Sponsored content

apoteke u novom sadu koje prodaju pribor Empty Re: apoteke u novom sadu koje prodaju pribor

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu