FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!

S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OUT usled IV uzimanja metadona

Ići dole

OUT usled IV uzimanja metadona Empty OUT usled IV uzimanja metadona

Počalji  metadonman taj Ned Jan 20, 2013 4:17 am

Cak i da se desi ovako nesto koji je naj pravilniji postupak nakon OUTA, da bi se sto pre sanirala ta tvrda grudva i vratila ruka u normalnu funkciju.
metadonman
metadonman
Moderatori

Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

OUT usled IV uzimanja metadona Empty Re: OUT usled IV uzimanja metadona

Počalji  SOZO99 taj Pon Jan 21, 2013 9:16 am

200?god. dok je met još bio u uljanom stanju, bio sam navučen na iv.unošenje istog!!!
Pošto sam dizao u apoteci, znači bočice sve je išlo direkt u krvotok!!! Elem, da predjem na temu; ako taj tvrdi otok ne prodje za
nekih 7 dana i pritom boli obavezno na hirurgiju!!!
Obično otok spadne vremenom, krene da svrbi itd...
Pošto sam imao 4 hirurška zahvata na rukama zbog unošenja MET-a, iako je tad bio mnogo gušći,nebitno, ako ne prodje za nedelju dana idi obavezno na hirurgiju, naravno sa uputom, može iz -hitne-, dotle probaj sa zavojem tj. hladnim oblogama!
Met je inače neugodan jer razara vene, a ako se pritom i autira meni se dešavalo da sam po 5-6dana išao da me režu na istom
mestu, dok ne izadje sav gnoj i ostalo njesra od auta...ali nije toliko strašno, to su rutinski zahvati, ne boli sad nešto previše...
Eto toliko pa...čuvaj se i sve najbolje!!! pozdrav!!! Idea Arrow Cool
SOZO99
SOZO99
Moderatori

Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 45

Nazad na vrh Ići dole

OUT usled IV uzimanja metadona Empty mnogo puta

Počalji  INSPIREMAN taj Uto Mar 12, 2013 12:09 am

Mnogo puta sam lično autirao sam sa ovim metil-alkohol rastvorenim HF metadonom, i ako si ga mešao sa običnom (gradskom čistom ) vodom, nemaš frenzi. I naravno, ako si kao ja- paranoičan i prilikom svakog drugog IV uzimanja, uzimaš ODMAH drugu iglu a na svaku 5 max. uzimanje (nakon dobrog ispiranja HLADNOM vodom ) novi špric. I NIKAD, AMA BAŠ NIKAD NE DELI NI SA KEVOM SVOJOM. (figurativno )
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA

Broj poruka : 321
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 30

http://narko-manija.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

OUT usled IV uzimanja metadona Empty Re: OUT usled IV uzimanja metadona

Počalji  Sponsored content