FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI???

Sub Okt 22, 2011 3:53 am
Da li znate da li ima Alkalioidovog Metadona u apoteci na recept, sifra F11.2 ???
avatar
Vlaja
Moderatori
Broj poruka : 23
Reputacija: : 1
Datum upisa : 23.10.2011

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty hmmm

Ned Okt 23, 2011 1:18 am
Pa, vidi...Kao i sve ostalo - TREBALO BI PO ZAKONU DA IMA I ONOG NOVOG ITALIJANSKOG TAKO DA JE TO TO. U alims.gov.rs sajtu ,pretrazite listu lekova, i vidite koji su metadoni registrovani! To ti je to. Alkaloid od 10ml JE registrovan, ali je i neki novi od 1ml/ml , i 5mg/ml ... Ne znam sta je to. Neko ima ideju? Question Question Question Question
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty Re: Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI???

Čet Nov 10, 2011 3:04 am
Admin ::Da li znate da li ima Alkalioidovog Metadona u apoteci na recept, sifra F11.2 ???

Da, ja taj i pijem/dobijam na istu sifru.
Zasto? Nije ga bilo ili...?
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty hmmmmm

Sub Nov 12, 2011 3:48 am
Pa ja u državnoj-gradskoj, mogu da dobijem SAMO hemofarmov i to je to. Sad ne znam koliko je to dobro. Samo i samo hemofarmov, i kažu da nikad nisu ni imali drugi...
W011
W011
Moderatori
Broj poruka : 47
Reputacija: : -1
Datum upisa : 01.11.2011
Lokacija : Belgrade

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty Re: Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI???

Pon Nov 21, 2011 4:34 pm
Ja sam pio taj Metadon bio je malo losiji od Hemofarmovog a malo duze dejstvo. Inace i dalje nece da mi daju u centru Metadon da se sredim da ne budem u krizi.
Znaci uzas mozete zamisliti nasta licim posle 40 dana krize bez dana kada sam kupovao heroin. Da sam ga svaki dan uzimao bolje bi izgledao.
Uzas, idem u sredu da uzmem uput od lekara opste prakse pa cu da zovem za razgovor za Novi Sad. Ubice me Beograd kao misa neznanjem lekara.
Teoretske sanse nema da apstiniram na ovome sto daju. Teoretske sanse. UMIREM jednostavno a ona glupaca Maja Paunovic nece da vidi zasto je Metadon u Centru toliko los, nedelotvoran. Kakav glupi lekar sacuvaj boze, ista je kao Jasna Daragan, ista. Valjda nece jos dugo, trebalo je 25% zavisnika da udje u Metadonski Program u Beogradu izgubljene slucajeve odbija clanica Demokratske stranke koja tezi Evropi. Iako znaju sta bi nam tamo bilo dostupno ne prekidaju ubijanje ljudi. Ne prekidaju. Mogu da se kladim da je neko iz Novog Sada bio lekar da bi sada Beograd imao 2000 zavisnika manje. 1000-2000 zavisnika manje sigurno da je neko strucan i razuman iz Novog Sada vodio to u Beogradu. Upropastilu su Beogradsku omladinu ljudi vise se ne javljaju lekarima da se lece uopste od zavisnosti. Ja od 10 narkomana koje znam 8-9 nije bilo kod lekara zadnjih 5-6 godina niti ce ici, kradu, dele spriceve, lazu da nemaju HCV, neki imaju i HIV, nista to ne zna kao cuskije, ti lekari, operisano od znanja i razumevanja Harm Reduction potlike. Ako misle da ce ih Buprenorphjine i krivicna delo prodaje poi 20 puta vecopj ceni spasti omladinu Srpsku neka znaju da od ljudi koje ja znam niko ni ne namerava da pije to. Kada nabave prodaju ga za heroin i ne piju dok ne prodaju.
Ja kada sam ulazio mislio sam da cu da pijem Alkaloid Metadon kao iz apoteke ali jebiga nisam racunao da su lekari takvi skotovi. Mislio sam da nema razloga da Alkaloid napravi dva leka razlicita ukusa i nije napravio oni su ga pomesali, daju mi neki drugi lek a ja krkam li krkam heroin. Dole u centar sam isao jer sam mislio da ce mi davati Metadon a sada moram u Novi Sad.
Posle toga moram ako se sredim da krenem kod psihijatra jer moja zelja da namestim silovanje i tesko povredjivanje lekarki iz Metadonskog Centra je neizdrzljiva. Juce sam razgovarao sa covekom koji ima HIV i rekao je daj 500e ima da je nema a i ako bude ziva volece da nije.
Moraju to da mi izbace iz glave kada se sredim jer ce tesko sranje biti. Ona je ziva jer ja imam nadu u Metadon inace ne bi docekala sutrasnje vece.
Inace Alkaloid Metadon je bio dobar kao i Hemofarm a javio sam WHO da u Bgd ne daju Metadon u Metadonskom Centrui da ja posle Evropskog Metadona bukvalno umirem u agoniji apstinencijalnog sindroma gde gubim tezinu, uzimam heroin a dogovr je bio da Srbija poboljsa uslove i dostupnost Metadona a ona ga ne daje uopste ljudima kojima treba.
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty Re: Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI???

Pon Nov 21, 2011 10:06 pm
Zajebi te crne misli tipa "prebijanje sestre koja tamo radi" i lepo skontaj do kraja sto si poceo - Uput pa pravac NS! Sad trenutno nema bolje alternative, sta da se radi... Gledaj da spasavas svoju kozu i zayebi misli osvete.
W011
W011
Moderatori
Broj poruka : 47
Reputacija: : -1
Datum upisa : 01.11.2011
Lokacija : Belgrade

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty Re: Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI???

Uto Nov 22, 2011 12:22 am
E pa to ce biti na doktorima iz Novog Sada da joj spasu kozu kada me stabilizuju da mi daju jedan dobar razlog zasto tu kurvu ne bi nasli iscepanu u blatu zarazenu. Jedan dobar razlog kada sam 40 dana u apstinencijalnom sdindromu koji 30 dana samo nema bolove inace je apstinencija full, onemogucen sam da se okupam i jedem a ne da radim.
A 10 dana sam trepeo i bolove.
Zasto ne bi platio coveku koji ima sidu dugo da je sjebe njega boli ona stvar, njega i ne hapse kaze, niti pretresaju stan niti bilo sta ne prilaze mu kaze, svi sa opstine ga znaju i nema. Prvo su ga pretresali a onda je lik u kola stavio kesu iza punu krvavih spriceva, vatica i ostaloga i tu stavi robu. Oni kada vide kesu beze. Lik zivi na Metadonu, ja mislim da ga jede za dorucak rucak i veceru i verujem da ga nije primao da bi bio mrtav odavno.
E to ce biti na Doktorima iz Novog Sada da me ubede zasto da zaboravim na njih. Ima li razloga kada sam zamolio dosao sa 6 godina izvestajem da primam Metadon rekao da sam sve ukupno 18 god da opijatima. HCV imam 15 god, zasto mi daju ova govna, Zastoooooooooooooooo??? I bez kompa cu ostati sada ali bas me briga za komp. To mi je bio hobi dok sam normalan. Sada vise nisam normalan niti na ovome sto m idaju mogu da budem. NIKADA. NIKADA. NIKADA. Za mesec dana cu hodati jos teze, pa jos teze, pa cu pasti i mene nema ko da odvede u bolnicu. Ja da overim naci ce me posle 3 dana. Keva je navikla da kada me zove sada se ne javljam dok sam ovakav i to je to.
Ali posle mora da se preduzme nesto, nema vise sedenja u kuci a narod umire, sa stakama kosturi izlaze iz Drajzerove lekari im se smeju i vicu nema Metadona. Bio je plan 1/4.
Buprenoirphine me ne zanima to da mi ne pominju jer cu krenuti da nosim spric sa heroinom oko vrata i kada cujem recu Buprenoirphine da ubrizgam malo pred svima.
Koja cetvrtina 2% je na Metadonu i kakvom Metadonu to samo Drajzerova zna. Posle toga, ma otputovacu za Brisel sa dokumentima... Da uletecu tamo i reci Da li je moguce da gledate??? Da li je moguce ili su vas slagali sta je u pitanju??? Postavite coveku kameru i mikrofon na jakunu da ide da trazio Metadon pa cete videti. Da smene doktorku Maju Paunovic Metadonskog Centra mog i Jasnu Daragan i Miru Kovacevic. Ja im vise ni zdravo ne govorim, mojim lekarima, prolazim pored njih kao da su mrtvi. Ja se javljam ljudima a to oni nisu.

Nesto su smutili a ono gde nikada nece moci da me prevare ni da mi ovaj lek daju posle 10 godina da ne pijem Metadon ja ne bi naseo. Jer Metadon a to ce vam reci svaki zavisnik teski ti razbistri glavu, da enmergijui elan koji su nama neophodni da bi ostavili heroin, sve zasto je Metadon dobar oni su eliminisali i napravili TESKO KRIVICNO DELO, TESKO KRIVICNO DELO, SAZDANO OD LAZ, MANIPULACIJE, PLJAQCKOM NARODA I DAVANJEM BUPRENORPHINA ONO SVAKOME I KOME TREBA I KOME NETREBA SADA GA DAJU I ZA ZAVISNOST OD MARIHUANE AKO PLATIS OSECAM. Teski zavisnici a meni je to pocelo da se dogadja tek posle vise od 10 god zavisnosti muti im se u glavi kada nema jakog opijata. Ne mogu da objasnim to ali je jako los osecaj i ne prolazi nikada. Mene nije prolazio ni posle 3 meseca na implantu. Nemoguce je da odrzis koncentraciju na neki lik, da drzis paznju, nista ako nisi popio jak opijat jaci od morfina ili mnogo jaku dozu morfina. Znaci Heroin-Metadon. Metadon te odmah razbistri, kao da ti smiri sliku koja titra u glavi, to je izludjujuci osecaj, uzasan.
Ja ga trpim 40 dana kako ih nije sramota. Ne odmah posle 50 minuta pocinje delovanje.

Znas koji me je bedak da se pojaviom mom doktoru ovakav. Ziv me je blam, ja sam se zajebaavao uvek sa medicinskom sestrom salili sve, ona koja je zaduzena za njega i samo idem kod nje i ona nosi karton i posle uzimam recepte tako je bilo, salio se sa njom, imao okrugle obraze na 40-50mg Metadona. Sada dolazi kostur na 80mg Laznog Srpskog Metadona covek kome se broje dani. Brojim dane ja da mogu da ubrizgam dozu celu overio bi ali 2 puta sam se predozirao do sada namerno. Iz zajebavanja dodjem kuci ne ono bas da mislim da umrem ali me boli.... i onako iznerviran uzmem i krknem 3 gr za 2 sec sateram u venu. Znas koji flash, samo to drogiranje, ja ne znam kako ne shvataju da samo to drogiranje heroinom meni daje snagui da ne krenem nozem skroz da se secem po telu.... ko indijanac pre rat jbt, ludilo krajnje. Samo taj mir koji ti donese heroin a koji je imao Metadon i koji ima Metadon svaki Evropski mi napuni baterije da nekoliko dana kriziram opet pa da se drogiram ali sve cesce se drogiras onda. Zasto to rade a ljudi umiru??? Zasto??? Nikada verovatno necu saznati ali cu mnogo ljage naneti Beogradskim lekarima a posebno Demokratskloj Stranci ciji clan lekar ubija ljude 20 god i sada pljacka narod.
Ali mora sutra u 9 i 15 kod njega imam zakazano ujutru i mora, zbogom kevo, zbogom Majo Paunovic, zbogom Jasna Daragan hvala vam sto ste mi pomogli videcemo se za koju godin uda vam napaltim ovo. Kada se najmanje budete nadali.
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty I???

Pet Dec 02, 2011 10:25 am
I šta bi sa NS-om? Jesu i oni deo jedne velike zavere ? Suspect
L00cID
L00cID
Moderatori
Broj poruka : 126
Reputacija: : 11
Datum upisa : 02.11.2011

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty Nema (vise) Alkaliod-a

Pet Apr 06, 2012 1:36 am
Moji doktori su svi rekli da imam pravo da trazim bilo koji met (koji je, naravno, dostupan).
I gledam ja tako sajt moje apoteke, sta djavo da - eno ga na listi lekova koje imaju i Lakaloid met! ...NARAVNO - nema ga kada odem i trazim. A kada kazem da im lepo stoji da imaju na lageru - samo se gledaju kao blesavi... Rolling Eyes

A bio sam prinudjen da trazim makedonski met jer je Hemofarm nekoliko serija "omashio" i dali su nam defekt "robu"...

Ne tvrdim da je velika razlika izmedju dve fabrike (u slucaju da je met onakav kakav bi trebao da bude), ali kao sto rekoh - bio sam prinudjen da se raspitam....

Ovde te niko ne shvata ozbiljno dok ne poludis! Besh mi sve! alien
Sponsored content

Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI??? Empty Re: Metadon Alkaloid 10ml - U APOTECI???

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu