FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!

S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!!

Ići dole

POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!! Empty POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!!

Počalji  INSPIREMAN taj Čet Nov 15, 2012 4:17 am

INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA

Broj poruka : 321
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 30

http://narko-manija.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!! Empty Re: POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!!

Počalji  Vanja taj Sre Nov 21, 2012 4:08 am

ne mogu da se ulogujem niti da glasam

Vanja
Moderatori

Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!! Empty POSTUPAK GLASANJA

Počalji  INSPIREMAN taj Sre Nov 21, 2012 7:09 am

U cilju prevencije lažnog glasanja sistem www.uticaj.rs je razvio "authentication" sistem, tj. sistem autentifikacije.

Da bi ste bili u mogućnosti da glasate potrebno je da:

1) Se REGISTRUJETE
2) U tekst obrascu, "e-mail", upišite isključivo ISPRAVAN e-mail
3) Nakon registracije, PROVERITE E-MAIL
4) U dobijenoj e-pošti, pronaći ćete link tipa www.uticaj.rs/sadsf39'0'cxymxcv?s0300012....
5) UKOLIKO VAM NIJE PODVUČENO PLAVIM onda prevucite LINK koji je u samoj e-pošti desni klik, i copy
6) Otvorite browser (Internet Explorer, Mozzila, Chrome, ...) i paste u adress bar. i otiđite na datu adresu kako biste AKTIVIRALI NALOG!

Nakon ovoga, bićete u mogućnosti da GLASATE ZA PETICIJU UVOĐENJA S.R.O.M TERAPIJE U TRETMAN ZAVISNIKA.

cheers
INSPIREMAN
INSPIREMAN

Nazad na vrh Ići dole

POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!! Empty Re: POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!!

Počalji  Vanja taj Sre Nov 21, 2012 10:27 pm

sve sam to uradio još prvi put,sad kad sam ponovio registraciju kaže mi da e-mail je u bazi, ali ja ne mogu da se ulogujem jer kažu "Greška. Pogrešno korisničko ime ili lozinka" Sad

Vanja
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!! Empty "KORISNICKO IME VEC POSTOJI"

Počalji  INSPIREMAN taj Čet Nov 22, 2012 4:57 am

Pokusaj sada sa drugim mail-om, i cim se registrujes, za max. 1 min. ćeš na TAJ MAIL koji si prijavio dobiti aktivacioni link. IME I PREZIME PIŠI SVE VELIKIM SLOVIMA, za svaki slučaj. Neke baze podataka sa InnoDB načinom obrade podataka, imaju problem sa UTF-8, Serbian Latin (ISO 9825), fontovima i slovima. Zato, SVE VELIKIM SLOVIMA - kada je u pitanju ime i prezime, i mail obavezno ispravan kako bi kroz minut dobili aktivacioni link - koji će Vam omogućiti glasanje.

INFO:

Plaćeno je da NA FORUMU ne izlaze reklame do ... ne znam kad - uglavnom NO ADS na 1 mesec.

Čisto da budemo ... više profesionalniji.

Pokrenuta je još jedna aktivna inicijativa projekta "1na1", gde će se držati TRIBINE, DUELI, DEBATE - i gde će "publika biti animirana" - što znači imaće prava da postavlja pitanja, pored SAMO voditelja. dve stolice, sto, i publika. I rešetanje pitanjima, dokumentarci, amaterski snimci i sl.

Sve ovo, u ko-operaciji sa predsednikom pozorišta u Bečeju. MORAMO SE SASTATI!!!!!!!!!! LJUDI, GOVORITE KADA I ŠTA VAM ODGOVARA!

sunny sunny albino albino SUZA POSTALA ČLAN i IHRN-a, pred EHRN-a. IHRN - INTERNATIONAL HARM REDUCTION NETWORK! drunken drunken drunken
INSPIREMAN
INSPIREMAN

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vanja taj Čet Nov 22, 2012 8:41 am

jebem mu miša registruje me otvori sve one silne peticije ali meni ne da da se upišem ??? Question

Vanja
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

POČELO JE POČELO!!!!! GLASAJMO SVI!!!!!!! Empty hmhmh?

Počalji  Vlaja taj Pet Nov 23, 2012 8:18 am

jesi, posle registracije, potrazio mail od peticija.rs? u tom mail-u, imaces link koji treba da kliknes ili copy-paste na adress u web browseru.

hm?

Meni je iz prve uspelo. bounce

Vlaja
Moderatori

Broj poruka : 23
Reputacija: : 1
Datum upisa : 23.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vanja taj Pet Nov 23, 2012 9:03 am

ja sam sad već frustriran,ne znam šta se dešava Sad

Vanja
Moderatori

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu