FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!

S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POČELO JE! SVI GLASAJTE ZA!!!!!!!!!

Ići dole

POČELO JE! SVI GLASAJTE ZA!!!!!!!!! Empty POČELO JE! SVI GLASAJTE ZA!!!!!!!!!

Počalji  INSPIREMAN taj Čet Nov 15, 2012 4:18 am

INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA

Broj poruka : 321
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 30

http://narko-manija.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

POČELO JE! SVI GLASAJTE ZA!!!!!!!!! Empty Re: POČELO JE! SVI GLASAJTE ZA!!!!!!!!!

Počalji  Vlaja taj Pet Nov 23, 2012 8:21 am

Glasao!

SUPER STO STE POKRENULI OVO, OVO JE ZAISTA SADA NESTO STO VAM MOZE SLUZITI KAO "PRST U OKO" DRUGIM "NAPUVANIM" NVO, KOJE DOBIJAJU SIIIIIIIIIIIIILNE PARE, A NISTA NE RADE.

VI STE, IZ KECA ODRADILI NESTO STO JE SADA ISKLJUCIVO NA NAMA KOJI SVAKODNEVNO NESTO KRITIKUJEMO DRZAVU... DA URADIMO 2-3 KLIKA ZA NASU BUDUCNOST JEBOTE.

Znas sta mi je tuga? Kada vidim 5 glasova za S.R MORFIN za zavisnike, A SVI GA HOCE, SVI GA ZELE, SVI PRICAJU KAKO BI TO BILO NESTO NEVEROVATNO... I ONDA, KADA IM COVEK DA PRILIKU, NIKO OD TIH KURTONA DA SE ISCIMA DA GLASA. CAST OVOJ PETORICI. Evil or Very Mad

Vlaja
Moderatori

Broj poruka : 23
Reputacija: : 1
Datum upisa : 23.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

POČELO JE! SVI GLASAJTE ZA!!!!!!!!! Empty Re: POČELO JE! SVI GLASAJTE ZA!!!!!!!!!

Počalji  metadonman taj Čet Dec 06, 2012 6:16 am

Poštovana/i dobili ste E-mail sa Vašom novom lozinkom. Znaci dva sata sam pokusavao da se registrujem da bi mogao da glasam sad sam sa zivcima u autu pa cu da probam sutra
metadonman
metadonman
Moderatori

Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SOZO99 taj Sub Jan 26, 2013 4:12 pm

Isto kao i poštovani član pre mene, uz silne muke uspeo da glasam prošle nedelje,
medjutim kad sam probao ponovo*NIŠTA, skoro svakog dana pokušavam, ne vredi ;
piše lepo ispod članka ..GLASALI STE NA OVU TEMU..., to je to!!! Sad Exclamation
SOZO99
SOZO99
Moderatori

Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 45

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu