FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
avatar
Milos Vasic
Moderatori
Broj poruka : 10
Reputacija: : 1
Datum upisa : 30.09.2013
Godina : 42
Lokacija : Kikinda

Maltretiranje pacijenata u zemlji Srbiji! Empty Maltretiranje pacijenata u zemlji Srbiji!

Pon Sep 30, 2013 2:56 am
Moj predlog je u vezi leka Metadona.To sto ga npr u mom i velikom broju slucajeva svakih 7dana moramo kao na posao u odredjeno vreme po recepte,je nista drugo nego tesko maltretiranje i moze se reci i taocki sindrom!!Znaci ja sam vezan lekom?Nesmem da sslucajno nista menjam u svom zivotu,npr ako hocu da se vencam moram dr da pitam dali bi mi dala da odem na medeni mesec??Ljudi,ja neznam koje smislio to,ali ovim putem ja nemogu da mu kazem sve najgore sta mislim o toj ili tim osobama!!Zamenili su ne heroin metadonom itd.nego heroin i ostale opijate,njima!!!!!Sramota i tome mora doci kraj,na ovaj ili onaj nacin!Sto je previse previse je!
monkeyb
monkeyb
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 11
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Maltretiranje pacijenata u zemlji Srbiji! Empty Re: Maltretiranje pacijenata u zemlji Srbiji!

Pon Dec 16, 2013 3:37 pm
Milos Vasic ::Moj predlog je u vezi leka Metadona.To sto ga npr u mom i velikom broju slucajeva svakih 7dana moramo kao na posao u odredjeno vreme po recepte,je nista drugo nego tesko maltretiranje i moze se reci i taocki sindrom!!Znaci ja sam vezan lekom?Nesmem da sslucajno nista menjam u svom zivotu,npr ako hocu da se vencam moram dr da pitam dali bi mi dala da odem na medeni mesec??Ljudi,ja neznam koje smislio to,ali ovim putem ja nemogu da mu kazem sve najgore sta mislim o toj ili tim osobama!!Zamenili su ne heroin metadonom itd.nego heroin i ostale opijate,njima!!!!!Sramota i tome mora doci kraj,na ovaj ili onaj nacin!Sto je previse previse je!

Medeni mesec,moze,ali mora da traje najduze 15 dana.  Question 
Metadonski centar u Beogradu radi od 8-12.Prva tri meseca dolazak je obavezan svaki dan,pa onda 3 puta nedeljno,pa 2 puta i kada stignes do jednom u sedam dana je super.Ali i to je privilegija koju mozes da izgubis pa da te vrate na svaki dan.Posle tri godine su mi dozvolili da predjem na recepte,sto bi znacilo da idem u moj dom zdrvlja i to jednom u 15 dana ali... Moj lekar je odbio da mi prepise metadon i vratila sam se u centar.Da li znate zasto?Njima plata zavisi od kolicine i cene lekova koje su prepisali.Covek se hvatao za glavu,kukao o svojoj plati i usput me "malo" izvredjao.Tako da ja sada ne menjam lekara nego dom zdravlja...I puno smo vec pisali o tome,ali moramo da izdrzimo i da nekako se izborimo za ovaj forum koji bije bitke za nas. Mozda i skinemo povodac jednog dana. Wink 
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu