FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty moje iskustvo sa nalorexom

Sre Mar 21, 2012 1:25 am
Ja sam nalorex podnosio dobro. Znaci sve one price kako izaziva mucninu ne znam ni ja sta sve ne kod mene nisu delovale.Znaci uzimao sam ga i nisam osecao nikakve nus pojave. Pokusaje sa nalorexom sam imao dva puta. Prvo su mi ih davali onako smrvljene na kasiku sa secerom i malo vode i to je bilo u redu neko vreme. Kako je vreme prolazilo tako sam zadobijao poverenje i polako sam poceo na pricu: gorko,gadno..Da dobijam polovine i ne mogu reci jedno vreme sam bio disciplinovan i popio bi je svaki put. Dok se samo jedno jutro nisam probudio sa klikom u glavi i polovinu sakrio (bilo bi suvisno pricati do koje mere dudgogodisnji narkomani usavrse tehnike manipulacije). Jedan dan, drugi dan i BUM vratio sam se na staro. Covek pada pa ustaje. Hospitalizovan sam na detox (ko zna koji put). Majka poucena iskustvom vise nije odstupala od pravilnog davanja, znaci kasika,smrvljen blok,secer,kap dve vode zaliti sa casom vode i malo popricati sa njom. Bio sam cist ali crv me je rasturao. Blokator je samo blokator, zelja za heroinom me je izjedala lagano iznutra. Ne mogu reci da je bilo lako bilo mi je potrebno vreme da usavrsim tehniku. Majka bi mi donela kasiku pripremljenu i casu vode, stavio bih sve u usta popio celu casu vode progovorio a njom par reci cim bi se okrenula ispljunuo bih sve iz usta napolje. Potrebe nema da nastavim sta se dalje desavalo vratio sam sam se na isto, problem je opet bio tu. Poenta je dzaba dati nekome nalorex ako osoba zeli i dalje da se drogira. Naci ce put zaobicice ga. Posle toga prosao sam jos svasta dok nisam dosao do metaonskog odrzavanja i tek sada mogu reci da konacno jeste sve na svom mestu.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty savet

Sre Mar 21, 2012 2:16 am
Ukoliko dajete blokaor svom detetu dajte mu ga onako kako vam lekari objasne. Na supenu kasiku izmrvite pola (ili ceo blokator) dodajte malo secera, malo vode i kada popije to sa casom vode uveritese da je progutao/la i onda nece biti problema. Osim ako ne resi da uzme nesto preko blokatora
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Pet Mar 23, 2012 8:17 am
Molimo i druge da napišu svoja iskustva,da bi oni koji žele da konzumiraju lek znali šta da očekuju.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty e bravo vanja :)

Pet Mar 23, 2012 8:33 am
Lek je kada se tako smrvi sa secerom vode GORAK ali izdrzljivo gorak. Onaj ko hoce popice ga. Da li steti bubrezima jetri sigurno ne steti vise od drugih stvari koje smo trpali u sebe. Znaci samo napred svako jutro nalorex. Jos jednom da napisem da ja nisam imao mucnine,glavobolje i slicno uvek mi se to vec u startu cinilo kao korak ka prestajanju uzimanja nalorexa, tipa: "jak ja, to cu ja sam i ne treba to meni" kad ono buch veliko
ujutru nalorex kako treba = produktivan dan
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Pet Mar 23, 2012 10:44 am
A jel imaš žudnju za dopom?
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty phhi

Pet Mar 23, 2012 10:08 pm
Vanja ::A jel imaš žudnju za dopom?


Nazalost naravno....Taj period blokatora bih mogao opisati kao zescu gimnastiku za pishu u negativnom kontekstu naravno. Recimo sedim u busu, leto je gledam kroz prozor i u jednom momentu OPALAAAA primetim vene po rukama kako su poiskakale. Onda ceo proces prodjem u glavi da bi se ta prica zavrsila bedakcinom jer sam jutros popio blokator. Jos uvek sam u istom busu samo sto sam skrenu misli na semaforu kraj mene se zaustavlja kombi na kojem pise " LINE EXPRES" maaaaaaaaaaaaaaaa daaaaaj i tako ceo dan svaki dan i onda sam se puko preko bloka pa bio gost "E" odeljenja 21dan No
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Pet Mar 23, 2012 11:18 pm
Pukao si se preko bloka? I kako ti je bilo?
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty vazi nistanista :)

Sub Mar 24, 2012 2:18 am
Vanja ::Pukao si se preko bloka? I kako ti je bilo?

Iamo sam ribu kakvu je psiholog savetovao van price vaspitacica trebali smo ici na Palic ja da castim pre toga smo isli za moj rodj ona je castila(ja sam imao koji din). tamo je prelepo pogotovo za parove. Samo jedna vazna napomena njen cale se bavi nekim privstni biznisomi za nju parev nukada nisu bile prob. Sam s rancem bio saam spreman da krenemm kada mi na vartina zazvoni fon "ja ne idem" tako samo drsko: pa sto mico pa sta nevalja "JA NE IDEM I TACKA" E kako je tacka tako je i meni napiso joj poriku sve je u redu setam gradom trazim metak ona kao:"a kakav" "zlatni"" i tu joj ugasim telefon, Vrsila je pritisak na mene mesec dana pre tog planiranog izleta jel idemo, hocemo ici....Sta sam drugoa da joj kazem da nmam ni crvenu ane ne nekih 50e min,Smirivao sam je eidemo ne brini imam para bice sve ok. A istina je bila da sam od pokojnog komsije nasledio alan forda hrvatska izdanja original godine i da sam dogovorio ssatanak s likom lik me je procitao u sekundi, duga priva katka 50e nosi (24i koji br za budzasto u bezcebje) Otisao sam kod dilera/prijatelja uzeo 2.5 dao njemu kojiko mu treba znam samo da me je zamoloio da mu izadjem iz stana jer je pretpostavljao sta ce se dogoditi. DEtelina stekovi. Seo sa i tako vrelo 8 sabio sve u roku od odma. SEcam se ambulantnh kola i sirene i tu mi je mrak . Budim se u soku valjano privrzan sa sve padobranom. Zadrzali su me mesec dana zbpg pokusaja samoubistva a ja nisam mogao da da im kazem da sam samo u trenu emotivne nestabilnosti puksoa i doneo ne promisljenu odluku.Znas sta je ironija najveca od svega zasto je bila tako drska i olucna "ja nei dem" bla, bla pa tatica nije imao da joj da pare a ona ponosnjak tko olako stavi zivote na kocku moj i svih onih oko mene a pritom da vole me a ima ih. Znaci nekada je bitan samo pravi pristup da bi se izbegla citava katastrofa LEKCIJA NAUCENA EMOTIVNO ZVEKETANJE PRECRTANO......nazalost eno ga ugao a tako glup osecj imam danas bas nesto vreba ia tog ugla
Spostovanjem metadomnman
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Ned Mar 25, 2012 5:34 am
Dobro,...valjda si sad pametniji Smile
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Ned Mar 25, 2012 6:03 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Vanja ::Dobro,...valjda si sad pametniji Smile

valjano pametniji blokatore ne mixati sa opijatima nikada
Boban
Boban
Moderatori
Broj poruka : 67
Reputacija: : 4
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Uto Mar 27, 2012 10:35 am
Nisam probao,ali sam čuo svašta za blokatore!Video sam lika koji je sve rasprodao da bi otišao kod dr.Zobina na "skidanje;i kada je kretao rečeno mu je da ni slučajno ne unosi bilo koji opijat!VEROVALI VI MENI ILI NE---Lik je direkt sa ž.stanice (u Novom Sadu)došao kod lika da popije čaj(UŽELEO SE-A od čaja je i otišao da se skine;ne mogu se setiti cifre,ali znam da je bilo baš puno)!Normalno rekli smo mu :"čekaj,jesi lud,nemoj da (da se "stručno izrazim"-"odeš u polje maka" tj.zaspiš i vozdra raja!Ljudi on je popiju 2l baš dobrog čaja i sada svi čekamo šta će biti!Prošlo tu već par sati,njega čaj uradio i on se polako počeo spremati kući!Sutradan ga pitali kako je bilo?Pa kako može biti-kaže on-pa stond!!! Very Happy
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty bas to

Pon Apr 02, 2012 3:59 am
Iskustva su podeljena, ja sam ispricao moje i samo na osnovu mog iskustva apelujem na ljude da ne zloupotrebljavaju opijate ako su pre toga popili blok. Znam da zvuci prosto ali eto Evil or Very Mad se uvek negde skriva vreba
avatar
Vlaja
Moderatori
Broj poruka : 23
Reputacija: : 1
Datum upisa : 23.10.2011

moje iskustvo sa nalorexom Empty 2 + 2 + 3 NALOREXA

Sre Apr 04, 2012 12:13 am
Iz mojeg licnog iskustva, koje se moze meriti 2x ispisivanje detoxa od strane neuropsihijatra, 2x kucna detoxikacija, i 3 bolnicke intervencije, mogu reci da je nalorex za JAKO JAKO JAKO odlucne ljude, KOJI ZNAJU STA ZELE. Znaci, ako je pacijent jos uvek neodlucan - buprenorfin bi bio idealan. Ukoliko je siguran da je zavrsio sa tim, nalorex - i to cisto zbog roditelja. Jer ON, ako je siguran u glavi a ne da maze i laze, onda verujte zaista nece nista od opijata uzeti. Evo ,ja sam licno posle svega ovoga na metadonu. I od metadona, nisam pio ni caj, ni gutao trodone ni bilo sta, a metadon mi ne daje NIKAKAV OSECAJ. Bas onakav kao kada popijete blokator, Nalorex, samo eto - vise se znojim i nemam crva, sto je vise po meni placebo efekat (kao popio sam metadon) ali dobro.

Psiha je cudna, i svi mi znamo da je samo 10% mozga covekovog poznato...a sta je sa ostatkom? E, tu se krije i "crv" ili "rovac", zovite ga kako hocete, jer to ne moze da objasni ni jedna hemija, biologija, ili bilokoja druga nauka.

Za ljude, poput mene, na metadonu koji postuju svoju TH, zaista mi je krivo sto u ovoj drzavi nema posla za takve STABILNE ljude.
Primetio sam, pratim ovaj forum, ako ne pisem ne znaci da ne citam, da je nas "Admin" , jedan jako nacitan momak sa izuzetno visokim IQ-om koji zaista prevazilazi sve granice, i on takav - stabilan i zaista neiskvaren momak - nema posao a ima sertifikaciuju SISTEMSKOG ADMINISTRATORA! EeEeeejj, ljudi, znate vi koju platu imaju ti ljudi na zapadu ? Bez 1500 EUR mesecno NISU! I to je MINIMALAC, odatle KRECE plata pa ide do proseka od 3000 EUR pa do 10.000 u Simensu i sicnim kompanijama... Pa Vi vidite koliko Srbija traci talente, i mozgove, samo zato sto su na leku koji ih cini - koliko ja ovde vidim, i te kako normalnim.


Kako bi on rekao.... S postovanjem. I kako bi ja rekao : Zivi bili, sve najbolje.
avatar
Vanja
Moderatori
Broj poruka : 131
Reputacija: : 2
Datum upisa : 15.01.2012

moje iskustvo sa nalorexom Empty Vlajo

Sre Apr 04, 2012 2:21 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Odlično si to primetio,samo je@@@ (molimo ne koristite ovakve reci) ga mi ipak živimo u Srbiji,a i naš admin je imao posao odlično plaćen i ovde, ali desilo se nešto što će on ako bude želeo da ispriča... okupili da pomognemo svima nama,da nas tretiraju kao ljude pre svega,bolesne ljude,i da pokušamo da dobijemo adekvatnu terapiju kakvu davaju već u Hrvatskoj i Slovenije da ubijemo tog crva ili rovca.
Pitaš se kako?Nije lako, ali je moguće MST sporo opuštajućim morfijumom za koji se zalažemo mi ovde.
Kako?Sakupljaj potpise od svih onih ljudi koji nas razumeju i koji bi nam pomogli,stali iza nas potpisom, a kad dodje vreme admin će ti se javiti da nam ih pošalješ.Znači potpis ime prezime adresa i JMGB.Hvala.Tiha voda breg roni. Smile
avatar
Vlaja
Moderatori
Broj poruka : 23
Reputacija: : 1
Datum upisa : 23.10.2011

moje iskustvo sa nalorexom Empty IZ LIČNOG ISKUSTVA:

Čet Nov 08, 2012 2:11 am
Boban ::Nisam probao,ali sam čuo svašta za blokatore!Video sam lika koji je sve rasprodao da bi otišao kod dr.Zobina na "skidanje;i kada je kretao rečeno mu je da ni slučajno ne unosi bilo koji opijat!VEROVALI VI MENI ILI NE---Lik je direkt sa ž.stanice (u Novom Sadu)došao kod lika da popije čaj(UŽELEO SE-A od čaja je i otišao da se skine;ne mogu se setiti cifre,ali znam da je bilo baš puno)!Normalno rekli smo mu :"čekaj,jesi lud,nemoj da (da se "stručno izrazim"-"odeš u polje maka" tj.zaspiš i vozdra raja!Ljudi on je popiju 2l baš dobrog čaja i sada svi čekamo šta će biti!Prošlo tu već par sati,njega čaj uradio i on se polako počeo spremati kući!Sutradan ga pitali kako je bilo?Pa kako može biti-kaže on-pa stond!!! Very Happy

- Ovo jeste moguće ako je prošlo oko ili više od 24h nakon poslednjeg uzimanja Nalorexa®️, plus ako nije nakon uzimanja čaja uzeo blokator bar 48h.

To je jednostavno dokazano da tako MORA! Sve ostalo, "ne pije vodu". Ako se uradi, i ako ste ga Vi videli urađenog, preko blokatora, to znači da on dan ranije i taj dan nije popio blokator. Ako je sutradan rekao da se "odradio" i da je "stond", onda taj dan kada ste, poštovani, upitali "kako je" - taj dan 10000000000000000% NIJE UZEO BLOKATOR!!!!!

Uzimanje opijatskog antagonista, naloxona, tj. modifikovanog naloxona - Nalorex (na našem tržištu), preko opijata u telu, izaziva za 30-45min krizu na kub! Verujte, to nije obična kriza koja se pojačava i pojačava pa onda "peak" (najjači deo krize) pa onda polako se smiruje, već ovo počinje odjednom VEĆIM intenzitetom i iste dužine.
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Pet Nov 09, 2012 3:33 am

Uzimanje opijatskog antagonista, naloxona, tj. modifikovanog naloxona - Nalorex (na našem tržištu), preko opijata u telu, izaziva za 30-45min krizu na kub! Verujte, to nije obična kriza koja se pojačava i pojačava pa onda "peak" (najjači deo krize) pa onda polako se smiruje, već ovo počinje odjednom VEĆIM intenzitetom i iste dužine.[/quote]

oooooooo DA
metadonman
metadonman
Moderatori
Broj poruka : 217
Reputacija: : 17
Datum upisa : 14.03.2012
Lokacija : NS

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Pet Nov 09, 2012 3:35 am
nije te citaro ali hocu da kazem da se u potpunosti slazem da ta osoba onda nije uzimala nalorex jel bi bounce bounce taj rad bio
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Pet Nov 09, 2012 3:36 am
Taj rad. "Ja im kažem oni ne veruju." Smile
Sponsored content

moje iskustvo sa nalorexom Empty Re: moje iskustvo sa nalorexom

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu