FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!


S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
više informacija na : OFFICIJALNI BLOG: http://www.narko-manija.blogspot.com (logično, ne ? Smile )

Ići dole
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Pet Maj 03, 2013 7:20 am
OVO JE ZENICA MOG DRUGARA KOGA SAM SLIKAO TELEFONOM. ON JE NA 200 KAPI METADONA

- Ko misli da je nameštaljka - taj je d*g*ner*k .

*** OVO JE ZA SVE ONE KOJI SU PISALI I PISAĆE O TOME KAKO HEMOFARM PRAVI "FALŠEVE" STALNO ***

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Ne_val10

AJ SAD - KO IMA DA ME DEMANTUJE - MOLIO BIH, KAO ŠTO JE PO SATUTU SUZE TO PROPISANO- ISTO KAO I JA, ARGUMENTOVANO- DA TO I UČINI AKO IMA ČIME, KONKRETNO - BAŠ KAO I JA.

P.S: USLIKATI SE, U "DEMANTU" TAKO DA SE VIDI U KOLIKO SATI JE SLIKANO. JA MOGU OKAČITI I SCREENSHOOT "DATE CREATED" FAJLA" - TAKO DA... HAJDE DA VIŠE ZAVRŠIMO OVU PRIČU, DA GENERALNO METADON® HEMOFARM, VRŠAC KAO I Metadon® Alkaloid, Makedonija, Skopje trenutno - NE VALJA.

Ja sam ortaka uslikao, on je na 200, ja sam na malo vise - ali, i meni i njemu su zenice male i to nakon šest sati.


Poslednji put izmenio INSPIREMAN dana Ned Maj 05, 2013 6:27 am, izmenio ukupno 2 puta
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Pet Maj 03, 2013 8:48 am
Message reputation : 100% (1 vote)
- svi smo mi različiti naravno( da smo isti ne bi bilo zanimljivo itd.), tako da i P.A.S.(psihoaktivne supstance) drugačije deluju na
nas različite ljude...
- takođe i METADON kao (P.A.S.) deluje različito u okviru svog dejstva na C.N.S. na ljude(bilo kog pola) u zavisnosti od: staža,
tolerancije, godina, afiniteta, čak i psih. predubedjenja( placebo efekat)...kao i mnogih dr. karakteristika ličnosti.
- tako da priča da ovaj ili onaj METADON nije dobar smatram kao subjektivni stav ličnosti koja ga uzima...
- OK. budimo realni, dešava se da neke serije metadona zaista ne budu dobre, zato treba podići peticiju i ispitati odredjenu seriju
metadona koja ''ne radi'' i zbog čega...
- takodje u sve većem procentu metadon koji se pruža zavisnicima pokriva i omogućava normalan rad i život osobe koja je imala
problem sa zloupotrebom najpre heroina, ali i ostalih P.A.S.
- naša borba za uvodjenje još jedne alternative, S.R.O.M.(sporo otpuštajućeg morfina) još traje i iskreno se nadam da će zaživeti
USKORO!
*Sve najbolje i glasajte, pišite, priključite se našem sajtu-forumu Exclamation cheers
*NIKO NAM NE MOŽE USKRATITI PRAVO IZBORA Exclamation cheers Very Happy [left]
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Sre Maj 08, 2013 9:46 pm
Mozete da pricate sta hocete, ja znam sebe, zenice se smanjuju i povecavaju, tako je i vama. Pri malom vecem naporu vi cete se oznojiti, zenice povecati a u 22-23h ce biti velike. Ovde ima poruka od ljudi kojima su zenice posle 15h velike.
Ja pricam sa ljudima o tome i znam sebe. Ja bi najsrecniji bio kada bi se desila druga stvar. Da mi koji se zalimo u razgovoru sa nasim lekarima dobijemo apoteke privatne koje ce uvoziti za nas lek.
Znaci ljudi koji su na receptima, koji imaju primedbe ili vec drugi razglog da se dozvoli dobavljanje Metadona u izuzetnim slucajevima i ne u obliku pogodnom za uibrizgavanje.
Znaci tablete, diskete. Onda bi vi bili mirni, mi koji znamo sta se daje u Evropi i sta je Metadon, ja ovo ne znam sta je kaze Hidroliticki Rastvor Tip III, to vi pijete, e sta je to boga pitaj to vam pise u uputstvu ali ga ne vidite jel ne otvarate kutiju.
Samo ja znam i moji drugovi znaju da to nema veze za roze flasicama u kojima je bio Metadon, da nema veze sa Heptanonom, a da ne govorim dalje...
Onda bi ljudi ostali podmireni, mi bi vam rekli nova serija se promenila bolja je. Vi bi rekli u Da jeste jeste, jel sta onaj ko proba jedno to je to.
A mi bi lepo otisli u apoteku dobar dan ja sam taj i taj ovo je moje ime, papiri iz bolnice molim vas za narednih 6 meseci dobavite mi Pliva Heptanon, i zabranio da iko ko se nije mesecima zazalio se uvuce u krug od 100 ljudi. Nadgledao bi spisak tako da kada dodjemo u apoteku ako treba apotekarka zove Specijalnu bolnicu Taj i Taj jeste na disketama je, uredni nalazi.
I bili bi srecni i oni koji su proballi preko 10 vrsta Metadona i oni koji su probali 2 vrste i ubedjuju nas da ne znamo nista ili vam zelimo zlo ili ne znam ni ja sta. Ja ne znam sta je tolerancija, probudio se jedno jutro i treba mi dupla doza. Mogu i ja da slikam zenice, ali ovako ne vredi, vredi jedino da me neko posmatra ceo dan. Mislim odspavajte popodne pa izadjite u kupatilo da vidite oci, ponavljam ja znam kakve su vam zenice. Ali ovo je idealan predlog zar ne.
Ali pazite nije ovo najgora stvar, Srbija je radila mnogo gore stvari.
Ova zemlja je mesecima izdavalaa Kineske sedative kojima je prosao rok odavno i tada je izasla jedna vrlo bitna karakteristika Srbina kao bica. On se nije zalio kao sto bi svako kome je stalo do zdravlja u civilizovanom drustvu nego je on napravio sprdnju od toga, tipa uh Kineski bensedini, haluciniram, Mile se penje i non stop na III spratu.
Znaci ovo nije najgore, nacija koja ima najvise ratnih zlocinaca u svetu a ima 5 miliona ljudi je sposobnija da sipa vodu i da kaze vidi vratili su se drogi Metadon im ne pomaze. Apsolutno.
Ali resicemo stvari, samo dobro je da se locira kome je stvarno lose a ko moze i da se polako transferuje na Subutex. Ja vam kazem ako ovo dobro podnosite Subutex vam je vrlo blizu. Cak ce vas i podici malo kao sto dize pravi Metadon.
Necete se buditi u nekom uzasnom stanju ako odremate izgubljeni svi onako, nego ce dejstvo leka biti identicno kao da niste ni zaspali, konstantno tokom celih 22h.
Posle opada tacno kao sat. Mislim osetio sam i lekove koji traju po vise od 28h ali previse trazim, to ni Heptanon ni Hemofarm dobri nisu drzali tako. Drze tacno ali propisno.
Mozda znate da ja za 5 god nisam imao nijednu primedbu na kvalitet Metadona, uvek sam bio prvi da objasni da se kvalitet nije menjao od 80tih i stvarno se nije menjao do sada dok se nisu zavrsili projetki Global Funda i ostaale stvari, kada su oni otisli krenulo je genocid II deo, na drugi nacin.
Nikada se nisu zapitao ili ti palo napamet zasto je osobaa koja je stvarno sve probala i pricala da je terapija spasonosna i bila zadovoljna sa 50mg sa strogim zahtevima da ne zeli vise.
Kao sto sada su mi nudili i daljaa povecanja ali ja necu, jel ja imam neku nadu da cu ja dobiti sta mi pripada po ljudskim i evropskim pravima, a za to mi je i ovo sada mnogo. I necu da umrem ako popijem 120mg ili da ne znam gde sam. Hocu da ostane u razumnoj dozi za pravi Metadon.
Meni mesecima nude jos lekari. Ali ja necu lazno nesto.
Koji je moj razlog da ja pricam da je dobar lek los, koji??? Nema nijedan, posebno sto ne trazim nikakve druge lekove i legalizaciju, niti nikakve ampule Metadona za ubrizgavanje i tu bi stavio kvaku da apoteke mogu da uvezu Metadon ali ne u tecnom stanju da ne bi se ubrizgavao. Koji je moj razlog kao coveka da ja hocu da placam nesto sto dobijam.
Znaci ja nisam neko ko trazi nesto sto nikada nije probao, sto je cuo od nekog, buljio u hemisku formulu. Trazim nesto na cemu sam bio, sto sam osetio zestok potres dana kada se promenilo da se vrati kako je bilo. Nista vise, to je bio moj zahtev prvi uvek. Prosti Hemofarm Metadon kao pre. Ja bi bio prvi taj koji bi sa radoscu rekao, Konacno je lek kao pre potrudimo se da tako ostane i recimo im da ne rade to vise jel su mi pojeli zdravlje u vrednosti od hiljada i hiljada evra tim menjanjem.
Nema problema ako Hemofarm bude kakav je bio povlacim zahtev za tablete i diskete ali on nije takav i razlika nije mala, razlika je OGROMNA, citava polovina puta izmedju Trodona i Metadona.
Mogu i ja da stavim slike zenica malih pa posle 2h normalne pa posle 1h male pa posle 2h velike.
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Čet Maj 09, 2013 7:28 am
OK! Poštovani Classified!
*-drago mi je što ste ponovo sa nama...
*-slažem se ( dobrim delom) sa tekstom koji ste napisali...

*-samo mi nije jasno kako možete znati kakve su nam zenice...(vidovitost ili pretpostavka)

- sve najbolje vam želim.... sunny cheers
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Čet Maj 09, 2013 8:32 am
Iste kao i meni i ljudima koje vidjam, mozda ne tacno u isto casova ali smenjuju se.

Sada citam uputstvo za Alkaloid i za Hemofarm. Ovo novo uputstvo za Hemofarm kao slabomisleni da su pisali.
Znaci ovo nema veze sa uputstvom od pre. Ono je bilo manje, mali papiric sa jasnim naznakama da se daje i za rak i zavisnicima, itd.
Velicina uputsva je bila tacno kao ovo da presavijes na pola. Cuvao sam i mislim da imam kod keve u stanu u jednoj kutiji sa starim stvarima brojao sam do 600 uputstava a posle sam prestao da brojim, cuvao sam ta uputstva. Posle kada neko vidi koliki je stos papirica tih ja mislim da zdrav covek ne bi mogao da mi kaze da sam nesto slucajno se istripovao odjednom.
Znam da likovi nekada dodju pa to uzmu zaviju kao trubicu da koku smrcu a ja odlepim sto nisu uzeli blokcic nego ta uputstva koja cuvam, a ona su jaca bila cvrsca i tacno duzine malo povece onako da ne nabija glavu skroz do stola, posle sam ih sklanjao, jel su mi pogubili nekoliko komada a ja sam zeleo da imam tacno koliko sam lekova podizao. Imao sa 4 god u Microsoft Office napisanu tacno kojim danom sam dizao lek i u koliko sati, 4 godine unazad. Malo manje, 3.5 sa nestasiom se poremetilo i tada sam prestao da pisem i nisam obnovio posle. Znaci takva pedantnost je bila da dodju novinari da ispricaju istinu ali NEMA KO, NEMA ISTINOLJUBACA, DA SAM LAZIRAO I LAGAO KAKO ME METADON JEDE DOSLO BI NJIH 10 DA PLATI DA LAZEM.
Ne samo zapisano kada sam imao zakazano nego kada sam i prozvan i koliko sam cekao, tu je moglo prebrojati se sati koliko sam ja ostavio i ulozio u svoje lecenje da bi mi neki pravoslavni kurvini sinovi unistili to posle 5 god i nabedili da sam za Lazu jer sam poludeo taj dan kada se Metadon pokvario.
Znaci pricam sa drugom, nisam daleko od toga da odem u Muslimane i da napravim haos ovde u Alahovo ime.
Ali u stvari uradio bi iz licne osvete neljudima. Jel nijedan klinac ne moze da pojmi sta je meni ova zemlja priredila.
Zasluzio sam da me Ministarka Primi i da kaze Izvinite sto ovaj sistem nije svestan da vam steti evo imate dozivotno Metadon, uvoz iz fabrike vi birajte koje dozu koju dobijate.
Ovo kao da je pisao Peranovic. Kaze lek Metadon sadrzi Metadon. xexe. Lek Metadon sadrzi Heroin. bom
Isto tako. Kaze izbegavati mesanje sa alkoholom, a ovo vise Smirnoff votka nego lek. Dere grlo, alkohol, a ono stvarno sada ozbiljno ljutinu su cini mi se ublazili u zadnje vreme.
Samo zamisljam dva laboranta u komparacionom testu sa 3-4 vrste Metadona iz Evrope.
Kada bi komp izbacio sadrzaj onaj samo bi se pogledali zbunjeno i cuteci i pitali pa oni ovo daju, Jeli da cutimo da ne izazivamo paniku.
Ali u pitanju je Srbija, a Srbija, obavestite novinare da monstrumi izdaju lek nepravilne formulacije i jacine.
SOZO99
SOZO99
Moderatori
Broj poruka : 207
Reputacija: : 23
Datum upisa : 04.12.2011
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad-Beograd

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Čet Maj 09, 2013 10:05 am
Bravo matori , pa vi ste genije!
- zalite se onima koji proizvode lek...
- molim vas samo da ostavite broj godina: 5.15,23; ili bilo koji, onoliko koliko imate godina, ako sam bio jasan...

P.S. - počnite da pišete romane, a na forumu budite sažeti i precizni u onome što želite izložiti... Exclamation
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Čet Maj 09, 2013 8:33 pm
Message reputation : 0% (1 vote)
Ne ja samo necu vise nista pricati. Ja kada se zavrsi nestasica idem kod direktorke u Drajzerovu.
Da pitam da li saljem pismo Evropskom Sudu i pokrecem postupak ili hoce da mi dozvole da se lecim.
Drajzerova ima medjunarodnu dozvolu za uvoz Metadona jedina van Ministarstva Zdravlja.
Znaci fabrike lekova direktno sa granice voze njima, njima donose racune, sa njima pregovaraju.
Ja hocu da platim svoj Roxane Methadone 40mg diskete. Njima ce oni dostaviti za manje od 15 dana lekove za narednih 3 god koliko je rok trajanja.
I ja hocu da platim to ili cemo svi prolaziti kroz neprijatan i bolan proces sudjenja i pljuvanja, zemlje, drzave, zdravstvenopg sistema kada ce verovatno isplivati i mnogo sta drugo.
Ja cu u kancelariji poloziti zakletvu da niko nikada nece cuti za mene vise o Metadonu(Mi smo Svetom Duji obecanje Dali bacicemo Suzavac i na Marakani),
svima cu reci da poboljsala se Hemofarm serija.
Da necu spominjati Metadon, a vi resavajte vase brige posle Morfin i ostalo.
I da odmah mi se redukuje doza sa 100mg na 80mg a verovatno posle mesec dana i na 60mg ne samo zbog jacine nego i nacina na koji lek bolje pokriva krizu.
Znaci odmah umesto 100mg krecem sa 2 tablete od 40mg. A verovatno bi i od toga stucao, imao povratak zatvora, cesanja, suvoce nosa, malo bi i zatvarale se oci pa bi moglo da se redukuje i dole.
Ipak je to Metadon. Urin bi dobio tamnu boju u toku celog dana, kao i na dopu.

Ja vam kazem da znaci sve vam zavisi od Drajzerove i mozete koliko hocete da pisete Ministarstvu oni su Alpha i Omega, oni vaze za strucnjake koje ce svako da pita pre takve odluke, tako to bez da to bez pritiska medjunarodnog faktora znaci je SF. Oni ni ne razmatraju to. Znaci ne znaju uopste.
Njihov nivo je ispod toga da vam dozvole Metadon kakav pije ostala Evropa kakav Morfin i evo doci cu za 5 god ovde bice isto kao danas sto se tice Morfina ako ne budete imali takvo lobiranje iz inostranstva da ih bukvalno ali bukvalno ucenjuju nedostatkom pomoci u ostale sfere zdravstva. E onda ce mozda dozvoliti morfin i pozvati nas 100 starijih da vrse pilot projekat neki da se vidi da li ce da prave masku za Evropu da postoji nekih 50 ljudi na Morfinu. Ako mislite da ce vam rasiriti po Srbiji mozda ali kada budete se odcepili.
To vam ja kazem da mlatite praznu slamu oko toga, svako drugi bi vas pitao koji su vam prioriteti i da li ste svesni sta pijete a sta piju ljudi, posto niste ni jedne ni druge stvari svesni samo gubite dragoceno vreme, neko bi rekao da je ovo zajebancija ljudi kojima ne treba Metadon a koji znaju da je MST nemoguca misija u Srbiji pa cisto da se skrene paznja sa defektnog Metadona.
Ali kako hocete. Ja za razliku od vas jedini ovde znam i sta donosi morfin i sta pravi Metadon i imam svoje ciljeve za svoj zivot na kom leku da budem. Na opijatu koji najbolje i najkompletnije moze da pokrije osobu neku a to je Metadon. Koji je zlatni standard svuda. Sve ostalo je produk liberalnih i bogatih drustava gde zivot ljudski vredi mnogo, vi ste zaboravili da u ovoj zemlji skace cena zivotu kada umrete za drzavu dotle ne vredi nesto puno.
To sto vi kontaktirate Ministarstvo, pa Ministarka kao sto nece da se mesa na koji nacin ce da se transplantira neki organ nego ce da prepusti strucnjacima tako ce pre svake takve odluke da sedne i da je donosi sa specijalistima iz primatne ustanove za nas. A to vam je Zla Komisija iz Drajzerove. Verovatno ne svi ali njih 5 glavnih. Oni su vam Numero Uno za Srbiju, to sto vi dizete kod drugih lekove to je sve otvoreno tek posle njihovog amina i kao da su njihove filijale, tako racunajte. Znaci pogresnoj crkvi se molite za Morfin.
Ja vas molim samo da posle ne bude nista tipa Kako neki Mogu da Piju Metadon Diskete ili Tablete, jel to nije za malju decu.
Kao sto je bilo Kako je nekome davan Hidromorfon.
Za vas ima dokaz da ste zadovoljni.
Mada ja kazem ako neko sazna od mene ako dodjem do toga neka me momentalno skinu sa odrzavanja.
Drugo ja cu traziti da platim svoj lek za svoje bolje zdravlje.
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty GOMILA GLUPOSTI! Granica sa retardiranošću!

Sub Maj 11, 2013 9:35 am
Classified ::
Mozete da pricate sta hocete, ja znam sebe, zenice se smanjuju i povecavaju, tako je i vama. Pri malom vecem naporu vi cete se oznojiti, zenice povecati a u 22-23h ce biti velike. Ovde ima poruka od ljudi kojima su zenice posle 15h velike.
Ja pricam sa ljudima o tome i znam sebe. Ja bi najsrecniji bio kada bi se desila druga stvar. Da mi koji se zalimo u razgovoru sa nasim lekarima dobijemo apoteke privatne koje ce uvoziti za nas lek.
Znaci ljudi koji su na receptima, koji imaju primedbe ili vec drugi razglog da se dozvoli dobavljanje Metadona u izuzetnim slucajevima i ne u obliku pogodnom za uibrizgavanje.
Znaci tablete, diskete. Onda bi vi bili mirni, mi koji znamo sta se daje u Evropi i sta je Metadon, ja ovo ne znam sta je kaze Hidroliticki Rastvor Tip III, to vi pijete, e sta je to boga pitaj to vam pise u uputstvu ali ga ne vidite jel ne otvarate kutiju.
Samo ja znam i moji drugovi znaju da to nema veze za roze flasicama u kojima je bio Metadon, da nema veze sa Heptanonom, a da ne govorim dalje...

- Sad je meni jasno, koliko je znanje onih koji blate nešto što dobijaju besplatno, i nešto od čega ne mogu da prestanu pisati. Nije hidrolitički rastvor tipa tri već je staklo III hidrolitičke grupe. Ne mogu da verujem kome ja u ošpte odgovaram na pitanja... i postove [/b]. PRVO, pročitaj bar 30% ispitivanja, knjiga, istraživanja i slično; pa tek onda pričaj o metadonu i njegovom delovanju. Ti imaš više poremećaja - to je očigledno.


Onda bi ljudi ostali podmireni, mi bi vam rekli nova serija se promenila bolja je. Vi bi rekli u Da jeste jeste, jel sta onaj ko proba jedno to je to.
A mi bi lepo otisli u apoteku dobar dan ja sam taj i taj ovo je moje ime, papiri iz bolnice molim vas za narednih 6 meseci dobavite mi Pliva Heptanon, i zabranio da iko ko se nije mesecima zazalio se uvuce u krug od 100 ljudi. Nadgledao bi spisak tako da kada dodjemo u apoteku ako treba apotekarka zove Specijalnu bolnicu Taj i Taj jeste na disketama je, uredni nalazi.

- KO SI TI DA OSUĐUJEŠ I NADGLEDAŠ? KO SI TI DA KAŽEŠ ŠTA JE DOBRO A ŠTA NE? IZ GORENAVEDENOG, MOŽEMO ZAKLJUČITI DA TI NE ZNAŠ NI ŠTA ZNAČE NEKI POJMOVI, ŠTA SU NEKE STVARI, I SL... MOGUĆE JE DA (100%) IMAŠ PORED F11.2 JOŠ DIJAGNOZA I LEČI IH. POD HITNO! Ti ni na sliku, očiglednu, i sada da uslikam drugara i da uzmem i snimim kad sam slikao, te da sliku uslikanu stavim ... Ma vidi mene, opet ja tebi se pravdam - "hidrolitička solucija tipa tri" - MOJ BOŽE!!!!


I bili bi srecni i oni koji su proballi preko 10 vrsta Metadona i oni koji su probali 2 vrste i ubedjuju nas da ne znamo nista ili vam zelimo zlo ili ne znam ni ja sta. Ja ne znam sta je tolerancija, probudio se jedno jutro i treba mi dupla doza. Mogu i ja da slikam zenice, ali ovako ne vredi, vredi jedino da me neko posmatra ceo dan. Mislim odspavajte popodne pa izadjite u kupatilo da vidite oci, ponavljam ja znam kakve su vam zenice. Ali ovo je idealan predlog zar ne.

- Postoje dve "vrste" metadona. Resmatička solucija, i levo-metadon tj. Polamidon®️. Nema 10 vrsta, postoji 10 proizvođača! Ja sam probao preko 12 proizvođača, jer sam proputovao kako Evropu, tako i Australiju. I znam šta je šta - kako iz iskustva, tako iz knjiga i studija.



Ali pazite nije ovo najgora stvar, Srbija je radila mnogo gore stvari.
Ova zemlja je mesecima izdavalaa Kineske sedative kojima je prosao rok odavno i tada je izasla jedna vrlo bitna karakteristika Srbina kao bica. On se nije zalio kao sto bi svako kome je stalo do zdravlja u civilizovanom drustvu nego je on napravio sprdnju od toga, tipa uh Kineski bensedini, haluciniram, Mile se penje i non stop na III spratu.
Znaci ovo nije najgore, nacija koja ima najvise ratnih zlocinaca u svetu a ima 5 miliona ljudi je sposobnija da sipa vodu i da kaze vidi vratili su se drogi Metadon im ne pomaze. Apsolutno.
- To je donekle istina, da se devedesetih - i početkom 21. veka u Srbiji nalazili "false" lekovi iz Kine, koji nisu delotvorni ili bar ne podjednako. PRIČE ISPRED METADONSKOG CENTRA, LOVAČKE PRIČE KAKO TI ĆEŠ OVO, TI ĆEŠ ONO...Pa šta bi od HAT Terapije u BG ?! Smile Daj učini nešto, promeni nešto, pomeri se! Znojanje je, da odgovorim i na to - najnormalniji sporedni efekat metadona, na žalost. Kako u USA tako i EU i širom sveta.

Ali resicemo stvari, samo dobro je da se locira kome je stvarno lose a ko moze i da se polako transferuje na Subutex. Ja vam kazem ako ovo dobro podnosite Subutex vam je vrlo blizu. Cak ce vas i podici malo kao sto dize pravi Metadon.
Necete se buditi u nekom uzasnom stanju ako odremate izgubljeni svi onako, nego ce dejstvo leka biti identicno kao da niste ni zaspali, konstantno tokom celih 22h.
Posle opada tacno kao sat. Mislim osetio sam i lekove koji traju po vise od 28h ali previse trazim, to ni Heptanon ni Hemofarm dobri nisu drzali tako. Drze tacno ali propisno.
Mozda znate da ja za 5 god nisam imao nijednu primedbu na kvalitet Metadona, uvek sam bio prvi da objasni da se kvalitet nije menjao od 80tih i stvarno se nije menjao do sada dok se nisu zavrsili projetki Global Funda i ostaale stvari, kada su oni otisli krenulo je genocid II deo, na drugi nacin.
Nikada se nisu zapitao ili ti palo napamet zasto je osobaa koja je stvarno sve probala i pricala da je terapija spasonosna i bila zadovoljna sa 50mg sa strogim zahtevima da ne zeli vise.
Kao sto sada su mi nudili i daljaa povecanja ali ja necu, jel ja imam neku nadu da cu ja dobiti sta mi pripada po ljudskim i evropskim pravima, a za to mi je i ovo sada mnogo. I necu da umrem ako popijem 120mg ili da ne znam gde sam. Hocu da ostane u razumnoj dozi za pravi Metadon.
Meni mesecima nude jos lekari. Ali ja necu lazno nesto.
- Rešiće te stvari... koji to Vi? Šta ti znaš o GFATM ? Šta ti znaš o njihovim projektima? Pa jedan od Fonda je onaj koji si ispljuvao, ako se tvoj oronuli mozak seća, a to je "Savski Venac". Taj projekat je završen i Srbi su ga podstakli i sproveli. Ne možeš i i ne smeš širiti mržnju i podsticati na neadekvatne "spasonosne terapije" - a da nemaš adekvatnu školu, da nisi elokventan za razgovor tog tipa, te da ne vidim da te je iko podržao u tvom stavu. To što ti veću terapiju nude lekari, i ti "nisi jadan iskoristio" -lažeš i to pouzdano znam!

Koji je moj razlog da ja pricam da je dobar lek los, koji??? Nema nijedan, posebno sto ne trazim nikakve druge lekove i legalizaciju, niti nikakve ampule Metadona za ubrizgavanje i tu bi stavio kvaku da apoteke mogu da uvezu Metadon ali ne u tecnom stanju da ne bi se ubrizgavao. Koji je moj razlog kao coveka da ja hocu da placam nesto sto dobijam.
- Dijagnoza koju imaš pored F11.2 je razlog, i neki tvoj bes i gnev koji čuči u tebi... Sada će isti ti, tj. jedan od "tih" Srba lekara koje pljuješ javno, uvesti na osnovu dobre medicinske prakse kolega iz Holandije - uvesti Socijalne Tretmane i Sastanke- savetovanja. Tu ćeš moći da imaš svoja 2 minuta jer ćeš 3. minut već biti izbačen jer se tamo ne sme dolaziti urađen.

Znaci ja nisam neko ko trazi nesto sto nikada nije probao, sto je cuo od nekog, buljio u hemisku formulu. Trazim nesto na cemu sam bio, sto sam osetio zestok potres dana kada se promenilo da se vrati kako je bilo. Nista vise, to je bio moj zahtev prvi uvek. Prosti Hemofarm Metadon kao pre. Ja bi bio prvi taj koji bi sa radoscu rekao, Konacno je lek kao pre potrudimo se da tako ostane i recimo im da ne rade to vise jel su mi pojeli zdravlje u vrednosti od hiljada i hiljada evra tim menjanjem.
Nema problema ako Hemofarm bude kakav je bio povlacim zahtev za tablete i diskete ali on nije takav i razlika nije mala, razlika je OGROMNA, citava polovina puta izmedju Trodona i Metadona.
Mogu i ja da stavim slike zenica malih pa posle 2h normalne pa posle 1h male pa posle 2h velike.
- Koliko ja znam država tebe besplatno održava takvog kakav si, a ne ti nju! I ona je potrošila hiljade i hiljade na tebe. Na osnovu čega su oni tebi dužni hiljade i hiljade... ? ZAŠTO JEDNOSTAVNO NE PREKINEŠ DA UZMAŠ METADON KOJI TE NE POKRIVA NIKAKO, VEĆ LEPO - KAKO SI NAVEO NIJE TI PROBLEM DA PLATIŠ NEDELJNO NEKU SUMU - KUPIŠ TRAMADOL RETARD OD 200MG, i piješ ako kažeš da je bolji? Inače taj lek ne može da se, nikako, primeni u substituciji - a ti govoriš da je "bolje se održavati njime". - Toliko o tebi, tvom znanju i najžalije jačini tvoje mržnje koja prerasta u FAŠIZAM koji neću dozvoliti!
- Ja te molim da okačiš slike tvog oka, ja imam biometrijski program za detekciju (da li je oko isto); i molim te da uslikaš kada je sitno, i kada je krupno, i kada slikaš - ubaci vreme slikanja. - Tek tada, ako posle 10h imaš široke zenice, možeš da me demantuješ i to nekako, jer je tvoj kredibilitet u rečenicama jednak 0!

Ja sam, za razliku, svaku tvoju rečenicu demantovao, dao sliku, i sad šta? Debela guza nije u stanju da se pomeri, i da uradi nešto - i koji apsurd nastaje kada samo govoriš o tome da neko "ko ništa ne zna" se cima za uvođenje još jednog substituta! S tobom nešto zaista ne valja, pored F11.22 imaš još jednu dijagnozu to je 100% i to nije sramota! Ali sramota treba da te bude da sramotiš, blatiš i pljuješ po onima koji su RATOVALI da bi ti danas imao zemlju, gde ljudi kao ti imaju pravo glasa! - Iskreno, ja da sam na tvom mestu i toliko blatio i lekare, i državu i terapiju; javno bi rekao da ne pijem metadon- uslikao otpusnicu (skenirao), jer po statutu sve mora da bude argumentovano - i onda bi dobio kakav takav respect. Ali tih 300 kapi što piješ, pa je du*e zinulo za još, jer se dokupljuje met, pije se čajčina, roka se na femoralnu i slično - što apsolutno ne osuđujem, već naprotiv - govorim da se takvima i treba POMOĆI jer su bolesni - onda se brate mili ponašaj u skladu sa tim.

Opet si na forumu, zahvaljujući SAMO i SAMO mojom dobrom voljom... Jer sam smatrao da ima šanse da možeš ARGUMENTOVANO da pričaš. Da možeš bez omalovažavanja države koja ti daje hleb, lekove, i obrazovanje (koje na svoju ruku- nemaš i niko ti nije kriv što si narkos, kao ni meni jer Bog je davno rekao: "The choice is given.") .

Ispoštuj bar one koji tebe poštuju. Ja sam ljudina koja će ti i pomoći i pokazati i sve... Ali brate moj, posle ovakvo glupavog teksta ponovo, gde svoj gnev kroz nacizam i govor mržnje ispoljavaš - možeš samo krivično da odgovaraš. Hvala Bogu, pa tvoje reči (to je ono "kredibilitet") niko ne uzima za ozbiljno, jer da je tako- ti bi pred lekarima ODBIO da piješ "to s*anje od metadona".


S poštovanjem,
INSPIREMAN
avatar
Classified
Moderatori
Broj poruka : 80
Reputacija: : -16
Datum upisa : 09.04.2013
Lokacija : Na vrh gore Trebevica u Logoru Francetica

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Sub Maj 11, 2013 6:41 pm
Borise nemoj da lazes, znaju svi da si dosao na bosanski forum (cenzura) pre 2 god da ti mi pricamo kako da dodjes do Metadona.
Natezali smo se 3 meseca tio pricali sta da pricas lekarima. Koja Australija kojih 12 Metadona.
Isti si kao i ostali ljudi koji su se molili pred slikom Metadona dok nisu procitali za Morfin, u stvari za Hidromorfon kada sam ga ja dobio 2009. Onda su napali drzavu da dobijaju Morfin pa zavrsili na Subutexu a onda su poceli da pljuju Metadon i da se klanjaju Subutexu. Ali to su ljudi na koje utice pravoslavni sistem, na mene nece uticati i zato mislim sada sto sam mislio i 2006 a to je da cu biti na Metadonu i znam sta je Metadon, a znam sta vi dobijate.
Kojih 12 vrsta Metadona.
Probao si Alkaloid i Hemofarm i to si usao na Hemofarm par meseci pre nego sto je lek postao defektan. Zato su i oni snimci kada su te svi nazivali drogiranom osobom iz perioda kada si dobijao 80mg Metadona pravog. Takav bi bio i dan danas, kao sto sam ja bio Juna 2006 isti od 40mg i juna 2011 mesec dana pre nego sto sam otisao u apoteku i popio bocicu ipo i ostao strejt.
Popio sutradan staru dozu iz ormana i osecao se dobro.
Svi znaju da kada je Global Fund zavrsio da su se lekovi pokvarili u centrima.
Samo ovaj put necete znati kada sam dosao do Metadona kao sto sam dosao do Hidromorfona, i da saznate mislicete da sam dosao nelegalnim putem pa cete samo miliciji moci da se molite.
A tada cu ja pricati da je isti i da vama drugo ne prica. Kazacu poslala Persida iz Alabame karton Metadona.
12 Metadona probao...xexe
Kukaao si kako te niko ne razume, a mi jos poverovali da ce se smiriti na Metadonu kao sto su to stariji ljudi uradili. A onda su nastali oni klipovi gde si crtao seme i stucao, jel sam se ja zgranuo da ja dobijam 40mg i da mi je dobro 6 god a ti 80mg. Ali ti mislis da se tvoj organizam privikao sada. Nije, ljudima je po 15-20 god isto na terapiji, nisi se navikao nego dobijas los lek.
Inace bi bio isti kao na tim klipovima a verovatno mnogo gori jer ti je to bio period kada si uzimao heroin pre toga, a sada ako nisi jos bi te jace udarao.

Ali kada dete traga za radom onda to i trazi, samo ovaj put nije svesno da to sto trazi ima slabiji rad od generickog Metadona.
Ali i to ces se uveriti i to pre ako ti neko kao ja posalje Substitol i pravi Metadon jel drzava nece ti omoguciti Morfin.
Cak i oni od kojih ocekujes to ne odlucuju i nisu specijalisti. Znaci Drajzerova odlucuje. A za Savski Venac, pa to vise nije tajna u Beogradu da kada ljudi prelaze iz Drajzerove u Savski Venac da im se daje ako zele 30-40mg vise odmah bez ikakvih pitanja. Pitam se zasto. Znaci to zna 5 ljudi koji su presli... Srbija i lecenje i jednak lek, svuda. A trebas da vidis tek Obrenovac i da pitas ljude iz Drajzerove sta misle o Obrenovcu, xoxoxoxooo.. Znaci to se zna kada neko pije 50mg u Drajzerovoj da kupuje 80-90mg iz drugih centara da bi mu bilo isto.
Doci ce dan kada cu i ja pricati da je isti lek.
Uskoro ce biti ponovo zasedanja o ovom delu sveta i o dostupnosti opoidnih lekova, gazenju ljudskih prava, kvalietu usluge, Srbija je na listi problematicnih o kojima ce se pricati.
Tamo cete moci da pokazate sta pijete, da posaljete za laboratorije da urade analizu, komparaciju, kolicinu aktivne supstance po mg, da uporede sa ostalima i ostalo.
Uglavnom bice informisani da ovde lek nije u redu i za razliku od vas ja sam spreman i spremio sam da odvojim svoj lek da pokazem sta pijemo.
I ja nisam ispljuvao PROJEKAT GLOBAL FUNDA, ONI IMAJU MOJU ZAHVALNICU KOJU SAM POSLAO SA IMENOM I PREZIMENOM I SA INFORMACIJOM STA JE NASTALO I OSTALO OD NJIHOGOV PROJEKTA.
Da bi mogli da svrate nekada da pogledaju ljudima u case i provere sta dobijaju i da li su to oni zeleli.
Ja sam ispljuvao ono sto je PRAVOSLAVNI MOZAK NAPRAVIO OD PROJEKTA U KOJI SU ULOZENE PARE DA BI NEKO SA ZAPADA SPASAVAO PRAVOSLAVCA U GOVNIMA, SVOJIM PARAMA, ALI TO SE NIJE SVIDJALO ONIMA KOJI NISU ULOZILI NI DINARA ALI ETO NEKAKO POLAZU PRAVO DA ODLUCUJU STA CE BITI SA MOJIM ZIVOTOM.
Tako sam i napisao Global Fundu jos tada i kasnije.
Bolji reci ljudima iskreno da zelis nemogucu stvar a to je da ovde dodje Morfin i da zameni ovo OPOMENA PRVA (CENZURA NA G@w%#o) od defektnog Metadona.
I ja bi ga uzeo u ovim uslovima. Ali ostali treba da znaju istinu, da to nije zato sto je Morfin bolji i jaci, nego zato sto je ovo defektan lek gde su se jasno trudili da nema opijatsko dejstvo kakvo ima Metadon. Sada bi i ja izabrao Subtitol, sutra odmah umesto ovoga sranja. Ali ne umesto Genrrickog Metadona bilo kog Evropskog ili iz USA, koji je 2-2.5 jaci od Morfina i po dejstvu i po analgeziji i po duzini dejstva.
Inace da se pojavi Morfin skocio bi sada odmah da me prikljuce za terapiju i u mailovima gde pljujem zdravstveni sistem Srbije i ljude koje ga vode napomenem da nemamo ni Morfin a da nam Metadon daju defektan i los koji ne ispunjava svrhu svoju i uvek predlazem dolazak institucija nenajavljen i testiranje supstitucione terapije u Srbiji, da li zadovoljava i kaznjavanje ljudi koji je vode.
Zato sto su svesni svega.
Ja za razliku od vas i od drugih ne pricam lek je dobar ili lek je los nego kazem kakav je i da idem dokaz kod sebe kuci i pozivam bilo koga ko je ukljucen u Metadonski Program u Evropi ili ga vodi ili testira lekove da dodje i da poroba ovo, i da testira ovo pa da vidim kako ce mu biti kao i Drajzerovoj sto je bilo kada su menjali lekove protiv volje pacijenata i silovali ljude u mozak i telo svojim necovecnim nacinom lecenja. Znaci ja ne kazem lek je Los, jao odvratan ili dobar pa cao. Nego dodjite, na toj sam adresi pa cete videti kako cete se provesti da vas odrzavaju ovim a na supstituciji ste u svetu negde.
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
Broj poruka : 324
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 34
Lokacija : Republika Srbija/Vojvodina
http://narko-manija.blogspot.com

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Ned Maj 12, 2013 12:03 am
Classified ::Borise nemoj da lazes, znaju svi da si dosao na bosanski forum (cenzura) pre 2 god da ti mi pricamo kako da dodjes do Metadona.
Natezali smo se 3 meseca tio pricali sta da pricas lekarima. Koja Australija kojih 12 Metadona.
Isti si kao i ostali ljudi koji su se molili pred slikom Metadona dok nisu procitali za Morfin, u stvari za Hidromorfon kada sam ga ja dobio 2009. Onda su napali drzavu da dobijaju Morfin pa zavrsili na Subutexu a onda su poceli da pljuju Metadon i da se klanjaju Subutexu. Ali to su ljudi na koje utice pravoslavni sistem, na mene nece uticati i zato mislim sada sto sam mislio i 2006 a to je da cu biti na Metadonu i znam sta je Metadon, a znam sta vi dobijate.
Kojih 12 vrsta Metadona.
Probao si Alkaloid i Hemofarm i to si usao na Hemofarm par meseci pre nego sto je lek postao defektan. Zato su i oni snimci kada su te svi nazivali drogiranom osobom iz perioda kada si dobijao 80mg Metadona pravog. Takav bi bio i dan danas, kao sto sam ja bio Juna 2006 isti od 40mg i juna 2011 mesec dana pre nego sto sam otisao u apoteku i popio bocicu ipo i ostao strejt.
Popio sutradan staru dozu iz ormana i osecao se dobro.
Svi znaju da kada je Global Fund zavrsio da su se lekovi pokvarili u centrima.
Samo ovaj put necete znati kada sam dosao do Metadona kao sto sam dosao do Hidromorfona, i da saznate mislicete da sam dosao nelegalnim putem pa cete samo miliciji moci da se molite.
A tada cu ja pricati da je isti i da vama drugo ne prica. Kazacu poslala Persida iz Alabame karton Metadona.
12 Metadona probao...xexe
Kukaao si kako te niko ne razume, a mi jos poverovali da ce se smiriti na Metadonu kao sto su to stariji ljudi uradili. A onda su nastali oni klipovi gde si crtao seme i stucao, jel sam se ja zgranuo da ja dobijam 40mg i da mi je dobro 6 god a ti 80mg. Ali ti mislis da se tvoj organizam privikao sada. Nije, ljudima je po 15-20 god isto na terapiji, nisi se navikao nego dobijas los lek.
Inace bi bio isti kao na tim klipovima a verovatno mnogo gori jer ti je to bio period kada si uzimao heroin pre toga, a sada ako nisi jos bi te jace udarao.

Ali kada dete traga za radom onda to i trazi, samo ovaj put nije svesno da to sto trazi ima slabiji rad od generickog Metadona.
Ali i to ces se uveriti i to pre ako ti neko kao ja posalje Substitol i pravi Metadon jel drzava nece ti omoguciti Morfin.
Cak i oni od kojih ocekujes to ne odlucuju i nisu specijalisti. Znaci Drajzerova odlucuje. A za Savski Venac, pa to vise nije tajna u Beogradu da kada ljudi prelaze iz Drajzerove u Savski Venac da im se daje ako zele 30-40mg vise odmah bez ikakvih pitanja. Pitam se zasto. Znaci to zna 5 ljudi koji su presli... Srbija i lecenje i jednak lek, svuda. A trebas da vidis tek Obrenovac i da pitas ljude iz Drajzerove sta misle o Obrenovcu, xoxoxoxooo.. Znaci to se zna kada neko pije 50mg u Drajzerovoj da kupuje 80-90mg iz drugih centara da bi mu bilo isto.
Doci ce dan kada cu i ja pricati da je isti lek.
Uskoro ce biti ponovo zasedanja o ovom delu sveta i o dostupnosti opoidnih lekova, gazenju ljudskih prava, kvalietu usluge, Srbija je na listi problematicnih o kojima ce se pricati.
Tamo cete moci da pokazate sta pijete, da posaljete za laboratorije da urade analizu, komparaciju, kolicinu aktivne supstance po mg, da uporede sa ostalima i ostalo.
Uglavnom bice informisani da ovde lek nije u redu i za razliku od vas ja sam spreman i spremio sam da odvojim svoj lek da pokazem sta pijemo.
I ja nisam ispljuvao PROJEKAT GLOBAL FUNDA, ONI IMAJU MOJU ZAHVALNICU KOJU SAM POSLAO SA IMENOM I PREZIMENOM I SA INFORMACIJOM STA JE NASTALO I OSTALO OD NJIHOGOV PROJEKTA.
Da bi mogli da svrate nekada da pogledaju ljudima u case i provere sta dobijaju i da li su to oni zeleli.
Ja sam ispljuvao ono sto je PRAVOSLAVNI MOZAK NAPRAVIO OD PROJEKTA U KOJI SU ULOZENE PARE DA BI NEKO SA ZAPADA SPASAVAO PRAVOSLAVCA U GOVNIMA, SVOJIM PARAMA, ALI TO SE NIJE SVIDJALO ONIMA KOJI NISU ULOZILI NI DINARA ALI ETO NEKAKO POLAZU PRAVO DA ODLUCUJU STA CE BITI SA MOJIM ZIVOTOM.
Tako sam i napisao Global Fundu jos tada i kasnije.
Bolji reci ljudima iskreno da zelis nemogucu stvar a to je da ovde dodje Morfin i da zameni ovo OPOMENA PRVA (CENZURA NA G@w%#o) od defektnog Metadona.
I ja bi ga uzeo u ovim uslovima. Ali ostali treba da znaju istinu, da to nije zato sto je Morfin bolji i jaci, nego zato sto je ovo defektan lek gde su se jasno trudili da nema opijatsko dejstvo kakvo ima Metadon. Sada bi i ja izabrao Subtitol, sutra odmah umesto ovoga sranja. Ali ne umesto Genrrickog Metadona bilo kog Evropskog ili iz USA, koji je 2-2.5 jaci od Morfina i po dejstvu i po analgeziji i po duzini dejstva.
Inace da se pojavi Morfin skocio bi sada odmah da me prikljuce za terapiju i u mailovima gde pljujem zdravstveni sistem Srbije i ljude koje ga vode napomenem da nemamo ni Morfin a da nam Metadon daju defektan i los koji ne ispunjava svrhu svoju i uvek predlazem dolazak institucija nenajavljen i testiranje supstitucione terapije u Srbiji, da li zadovoljava i kaznjavanje ljudi koji je vode.
Zato sto su svesni svega.
Ja za razliku od vas i od drugih ne pricam lek je dobar ili lek je los nego kazem kakav je i da idem dokaz kod sebe kuci i pozivam bilo koga ko je ukljucen u Metadonski Program u Evropi ili ga vodi ili testira lekove da dodje i da poroba ovo, i da testira ovo pa da vidim kako ce mu biti kao i Drajzerovoj sto je bilo kada su menjali lekove protiv volje pacijenata i silovali ljude u mozak i telo svojim necovecnim nacinom lecenja. Znaci ja ne kazem lek je Los, jao odvratan ili dobar pa cao. Nego dodjite, na toj sam adresi pa cete videti kako cete se provesti da vas odrzavaju ovim a na supstituciji ste u svetu negde.

Ok, u pravu si. Samo nikom nije jasno, zašto pljuješ nešto bez čega opet ne možeš. Čovek bi po tvojim postovima mislio da umireš... Jao da, a šta bi sa Strazburom, i sudom za ljudska prava? Šta bi sa analizama za 200EUR u laboratoriji? Šta bi sa H.A.T u BG , gde si pričao da ćeš sada ti da se vratiš na heroin- jer je metadon defektan. E sad, kada si video da te niko ne jebe 3%, onda došao ovde da provocira. Sindrom Maje Nikolić. Tako da ...

OVA TEMA IDE POD KLJUČ, JER JE DEMANT URAĐEN. BAR ŠTO SE TIČE OVOGA. KADA SE NEŠTO NOVO DESI, ILI SAZNA, I ZA TO POSTOJIE DOKAZI KAO ŠTO OVDE POSTOJE, ONDA... Do tada, pij taj metadon što dobijaš i ćuti. 300 kapi te radi kao majmuna, ali ti trčiš za euforijom a tolerancija naraslaaaa... E pa nemaaaaaa. U stvari:
Ono što ti mi preporučujemo jeste:
- Smanji terapiju za 45kapi, pa posle mesec dana vrati nazad. E onda ćeš se tek raspisati ako smatraš da te ovo dovoljno ne inspiriše.
Sponsored content

DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA Empty Re: DEMANT NEDELOTVORNOG METADONA

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu