FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Dobrodošli!

Ovo je forum Udruženja Građana "SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA". Pre svega, aktivizam se svodi na: pomoć pri bolesti zavisnosti od opijata tj. narkotika. Takođe, SUZA (akronim) se bavi pomoći najzastupljenijih bolesti zavisnosti kao što su: alkoholizam, tabletomanija, politoksikomanija...

SVI KOJI ŽELE DA SE ISPOVEDE, UČESTVUJU U DISKUSIJAMA, KAO I DA PITAJU ŠTA GOD ŽELE, KLIKNITE NA "CLOSE" I ZAPOČNITE !!!

S poštovanjem,

SUZA : SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA
FORUM - SRPSKO UDRUŽENJE ZAVISNIKA: SUZA || NARKOMANIJA, ALKOHOLIZAM, TABLETOMANIJA, METADON...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja pitanja organizatorima foruma

Ići dole

Moja pitanja organizatorima foruma Empty Moja pitanja organizatorima foruma

Počalji  Milos Vasic taj Uto Okt 01, 2013 12:52 pm

Dobro vece,zanima me dali postoji neki cet ovde i kako da ga nadjem?Takodje se mucim i da posaljem poruke direktno vama:) Nezamerite,zaista pojma nemam a nov sam na forumu,hvala

Milos Vasic
Moderatori

Broj poruka : 10
Reputacija: : 1
Datum upisa : 30.09.2013
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Moja pitanja organizatorima foruma Empty Re: Moja pitanja organizatorima foruma

Počalji  INSPIREMAN taj Čet Nov 20, 2014 11:51 pm

Milos Vasic ::Dobro vece,zanima me dali postoji neki cet ovde i kako da ga nadjem?Takodje se mucim i da posaljem poruke direktno vama:) Nezamerite,zaista pojma nemam a nov sam na forumu,hvala

Pa tu smo da pomognemo! Vidi kada odeš na link chat za zavisnike idi potpuno dole, i videćeš Čat Box, klikni na "Uloguj Se" i automatski će ući u čet.

Pozovite što više članova!!!   cheers cheers cheers
INSPIREMAN
INSPIREMAN
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA
PRESEDAVAJUĆI IZVRŠNOG VEĆA

Broj poruka : 321
Reputacija: : 23
Datum upisa : 22.10.2011
Godina : 30

http://narko-manija.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh